KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisa2112, az összetevőket feltöltötte: bukorbarbaralilla, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Testbe

2016. február 11.

Ajándékba kaptam és örömmel használtam, szerettem a radírozó magokat benne. Viszont aztán átjött a párom egy hétre, és neki a testén több helyen csúnya, nagy, száraz foltokat okozott! Nem is értem, ez hogy történhet, amikor elvileg "100% természetes". Ezután biztos nem veszek semmit ettől a márkától.

Testbe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

anita0828

2015. november 17.

Szeretem az illatát, de nekem egy picit erősebb radírozó hatással még jobban tetszene.

anita0828
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 17.

szederpuding

2015. november 14.

Imádom, mintha igazi, friss eperrel zuhanyozna az ember! :) Főleg az illata miatt vettem meg, de a radírozó képességére sincs panasz. A csomagolás viszont nem túl praktikus.

szederpuding
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

kati545

2015. október 31.

Nagyon szeretem, elég belőle kevés is, így sokáig lehet használni.

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Nagyon szeretem, elég belőle kevés is, így sokáig lehet használni.

rafi

2015. július 13.

Az illata miatt vettem meg, és nagyon megszerettem! Bár tusolás közben elég műeper illata van, nem hasonlít annyira ahhoz, amit tubusból szagolva éreztem, de még így is tetszett, megszoktam. Bár nem túl tartós az illat, de zuhanyzás közben nagyon kellemes élményt nyújt. A szemcsék pont elég nagyon és elég sokan vannak, hogy kellemesen masszírozzák a bőrömet, bár ha tényleg a testradírozás a cél, akkor szerintem más termék után kell nyúlni, ahhoz ez nem elég durva. Kellemesen habzik. Viszont amin meglepődtem, hogy keveset használva is nagyon finom puha lesz tőle a bőröm, nem is érzem szükségesnek testápolót használni utána. Egyetlen negatívum a csomagolása. Elég híg maga a tusfürdő (az átlaghoz képest legalábbis) és mivel a tubus alján van a kupakja, nagyon kell ügyeskednem, hogy ne folyjon mellé a fele, hanem a tenyerembe menjen. Nekem ez elég zavaró, ezért mínusz egy csillag. De összességében nagyon megszerettem, napi használat mellett sem ártott a bőrömnek (sőt) és bátran merem ajánlani mindenkinek, aki egy kicsit kényeztetni szeretné magát zuhanyzás közben.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

Lisa2112

2015. május 7.

Ezen a nyáron szeretném újravásárolni! Nagyon nyárias illat, és az egyik legjobb radírozós tusfürdő, amit próbáltam. Érzed benne a szemcséket, na és az az illat... :D

Lisa2112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

KisKormos

2014. október 8.

Nagyon finom illata van, de sajnos egyáltalán nem tartós. Tusolás után már nem is érződik. Kellemesek benne a magok és jó vele fürdeni.

KisKormos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

tamusgirl13

2014. október 6.

Imádom az illatát! Az ára nagyon kedvező, szerintem mindennapi tusoláshoz simán lehet használni. Csak én vettem észre, hogy a Yves Rocher-t használván nem szárad már ki a bőröm? Tökéletesek az összetevők ... jöhet még 10flakon is belőle ;)

tamusgirl13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 6.

dorci993

2014. szeptember 12.

Csalódás...az üzletben a tesztert illatolva nagyon szuper volt, az árát sem sokalltam érte. Az első tusolás ezzel viszont borzalmas volt (leszámítva a radírozó hatását, azzal nincs bajom), legfőképp az illata miatt! Még ilyen szúrós-műanyagos kellemetlen eperillatot tusfürdőben nem éreztem :( Totál más mint a teszterben, közük nincs egymáshoz. Ettől eltekintve nem rossz, nem szárít, eléggé habzik, de attól ez még nagyon nem érte meg (még úgy se, hogy tisztességesen radíroz)

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

anszan

2014. szeptember 12.

Hát nekem az illata egy kicsit mű és nem is tartós, radírozó hatása szinte semmi, gyorsan fogy, mivel elég folyós és mindehhez még drága is.

anszan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.