KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisa2112, az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

kneva

2017. július 6.

Nagyon szerettem, több tubussal elhasználtam belőle. Nem radírozott valami erősen, de a magvacskák nagyon jópofák voltak benne (valaha a TBS-nek volt ilyen magvas epres tusfürdője). Főleg az illata volt szerelem. Ez volt a kedvencem.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Puncsos84

2017. március 20.

Kellemes illatú, enyhén radírozó tusfürdő!

Puncsos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Kellemes illatú, enyhén radírozó tusfürdő!

Klau7

2016. május 9.

Egész jó tusi jól tisztít, illetve radíroz az illata is finom de magamtól nem venném újra ezt is ajándékba kaptam csak.

Klau7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

tdorina3

2016. április 11.

Soha életemben nem voltam egy kozmetikai termékre sem allergiás... Egyszer (!!!) használtam, és tele lettem kiütésekkel, melyek nem múltak el három hét múlva sem... Gyanakodtam már akkor is, de nem értettem, ha csak egyszer használtam, miért nem múlik el... Odáig fajult a dolog, hogy bőrgyógyászhoz kellett fordulni, aki felírt háromféle krémet a kiütésekre és a csillapíthatatlan viszketésre. Még mindig reménykedtem, hogy nem a tusfürdő a ludas, hiszen egyszeri használat után hetekig kiütéses vagyok?! Részt vettem egy allergiavizsgálaton, ahol 37-féle kozmetikumra és fémre tesztelték a bőröm (közte a saját anyagként vitt tusfürdőre is) - és csak egyre mutattam allergiás reakciót - nem nehéz kitalálni, melyik volt az... Akárhol, akármilyen pici helyen ér a bőrömhöz, az egész testem nagyon durva allergiás reakciókat mutat, viszketek, kiütéses leszek, és sokáig... Azt a tanácsot kaptam, ne használjak többé Yves Rocher termékeket...

A tanulság számomra az, hogy hiába lehet egy termék 100% organikus, ami allergén, az allergén... Főleg, hogy ha az tele van mindenféle növényfélével, amik igenis okozhatnak allergiás reakciókat. Nem állítom, hogy rosszak a termékek, de ezek után ötször is ellenőrzöm, mit kenek magamra, nem elégszem meg azzal a címkével, ami azt mondja: vegyszermentes, 100% bio... Használtam már több Yves Rocher terméket is, sőt, van, amelyiket szívesen újra is venném, de már kicsit szkeptikus vagyok...

Megjegyzés: Official Yves Rocher boltban ez a tusfürdő 890 Ft körül volt, nem 550, és zöldpontos termék.

tdorina3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

straub.stella

2016. január 13.

Eleinte furcsálltam a kis magokat, de egész jó az illata és tisztít is illetve tetszik a tubusa

straub.stella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

KarmenP

2015. november 15.

Imásom az illatát, kellemesen radírozza a bőrt, nem szárít :)

KarmenP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Imásom az illatát, kellemesen radírozza a bőrt, nem szárít :)

Vanie

2015. október 26.

Mint minden gyümölcsös Yves Rocher terméknek ennek is fantasztikus illata van. A tusfürdő és a testradír között tartom, kellemes masszírozó érzést nyújtanak a magok. Árához képest remek termék szerintem.

Vanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

trstimea

2015. szeptember 24.

Szerettem a kis magokat benne és az összetevőit, de valahogy igazán soha nem voltam elájulva tőle. Sajnos nem elég intenzív hatásúak a kis szemcsék benne, ezáltal inkább egy klassz tusfürdő mint radír.

trstimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Howlite

2015. augusztus 28.

Gyümis-bogyós illatú,és nagyon jó, szépen radírozza a bőrömet, de elég csak egészen kevés is.

Howlite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

dina0611

2015. augusztus 26.

Tetszett az illata és a magocskák is. Minden tusolás üdítő volt vele. Szeretem, hogy természetes anyagokkal dolgoznak.

dina0611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid