KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A virágzó cseresznyefák frissességének illatával

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Japán Cseresznye EDT
Ár: 4000 Ft , Eladó: kethykremek
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, kérésre postázom
Yves Rocher Un Matin Au Jardin Japán Cseresznye EDT
Ár: 2.800 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PrincessRevenda

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 4.

Finom, enyhén édeskés nektár illatra hajaz. Tökéletes aroma, az egyetlen negatívuma, hogy 1-2 óra alatt elillan, ami lássuk be nem a legelőnyösebb egy parfümnél. Főként nem a fenti
ár-érték arányban.

PrincessRevenda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

ár-érték arányban.

googles

2017. július 23.

Azt tudjátok, hogy ez Francis Kurkdjian illat? Oké, annak csak orulok, ha senki se sznoboskodik es az illatra koncentral, amennyire csak lehet, nem a markat vagy a parfumort pontozza. :)

Nekem ez kedvenc illatom, konnyu, viragos, nincs benne semmi zavaro jegy szamomra. Most ujra kaptam, egy nagyon-nagyon kedves kremmaniastol :)

Csak 4 csillag, mert 5 csillagot az extazisra adok. :D

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Csak 4 csillag, mert 5 csillagot az extazisra adok. :D

msvelvet

2017. július 17.

Annyira jól eltalált illat, kár , hogy egyáltalán nem tartós :( Nem tudok annyit fújni magamra, hogy negyed óránál tovább érezzem, talán ruhára fújva tényleg kicsit tovább megmarad.

msvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

nanana

2017. július 12.

Csodás nyári illata van, de sajnos nem túl tartós. :( Ruhára fújva tovább kitart.

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Hiuz

2017. június 27.

Nagyon finom cseresznye illat, nem tolakodó, nagyon könnyed, légies, nőies illat. Sajnos nagyon hamar elillan ez a finom báj, napközben többször fújom. Használata után mindig jókedvem lesz. :) Vásárlás előtt megnéztem az itteni hozzászólásokat, így tudtam, mit fogok kapni a pénzemért (hogy az illat nem lesz tartós, többször kell fújni), de így is nagyon szeretem!

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

nayao

2017. június 24.

Kellemes tavaszi/nyári illat, de nem maradt fent hosszan.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Kellemes tavaszi/nyári illat, de nem maradt fent hosszan.

Panda90

2017. június 23.

Végre egy olyan parfüm, ami nem okoz allergiát nálam. Friss, üde, nyárias illat. Én nagyon szeretem és csak ajánlani tudom.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

anettvagyok

2017. június 15.

Kicsit a gumicukorra emlékeztet az illata, nagyon kellemes, könnyed és légies, nőies illat. Sajnos nem túl tartós és ennyi pénzt nem ér, csak ezért 3 *

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

jaszaidora

2017. június 12.

Bőrön hamar elillant az illata de amíg tartott nagyon kellemes volt viszont ruhára fújva elég sokáig tart

jaszaidora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Vivi1990

2017. június 12.

Ha a tartóssága nem 5 perc lenne, ez lenne "A" parfüm számomra. Így elég gyorsan fogy. Ha tartósabb lenne, biztosan újravenném.

Vivi1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate