KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A folyékony és krémes textúrájú szempillaspirál a pillák dúsításáért felel, anélkül, hogy elnehezítené azokat. Az egész napon át tartó festék különleges összetevője a hibiszkusz peptid, amely vékony filmréteget képez a szempillákon, ezáltal táplálja, és megerősíti őket. A duplaszálas kúp alakú kefe pontos, és kényelmes felvitelt biztosít.

Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Ajánlott posta vagy személyes átvétel Nyíregyháza Korzónal
Krémmánia Kedvencek a -től
buba83

2017. március 21.

Képeslapos promócióban vettem meg, olcsóbban. Az eredeti árat szerintem nem éri meg. Ahogy a többi kommentet olvasom, másoknak is meggyűlt a baja azzal, hogy a felső pillákat nehézkes a kefével kifesteni anélkül, hogy a szemhéjra ne kerülne. Több rétegben szerintem szép pillákat csinál, csak sajnos nagyon könnyel elkenődik. Ha csak hozzáértem a szemem környékéhez vagy szeles időben kicsordult a könny a szemem sarkából, már mindenfelé elmaszatolódott. Valószínűleg ennek is köszönhető, hogy könnyen le lehet mosni este. Nálam ez "egynek elmegy" kategóriás csak.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

marliz

2017. február 17.

Nem nagyon sikerült megbarátkoznom vele. Nem nehezíti el a pilláimat, ezt nagyon értékelem benne, mert így nem roncsolja őket. A keféjének a kiképzése viszont nem jött be. Nagyon kell figyelnem, hogy festéskor a felső szemhéjamat a pillák tövénél ne kenjem össze vele, és a pilláim sem lesznek igazán szépen íveltek. A volume vertige változata sokkal jobb, szebb pillákat csinál.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

ldoori

2017. február 2.

Több rétegben szép dús pilláim lesznek tőle.
Az egyetlen spirál amit eddig találtam, amit elvisel a bőröm. Más spiráliktól hámlik a szemhéjam, de ezzel nem.

ldoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Több rétegben szép dús pilláim lesznek tőle.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Kissé lepereg, nem dúsít és hosszabbít eléggé. Az alsó szempillákhoz jó, mert természetes a hatása, de a felsőknek nem ad elég volument.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.