KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. február 21.

Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

2018-as megjelenésű női illat, melynek megalkotói Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Honorine Blanc és Olivier Cresp.

Fejjegyek: kávé, citrom, bergamott, körte

Szívjegyek: narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: cédrus, pacsuli, pézsma

Ár: 14000 , Eladó: ardaigabi
Állapot: 30 ml-es az üveg, kb 15%-a hiányzik., Helyszín: Mátészalka, fizetés: Futárral tudom küldeni.

nyuszo

2018. május 25.

Zamatos körte....körte-kávé....kávé....kávééé...... kb. ennyi röviden, ami nem is lenne baj, ha szeretném a körtét és a kávét feketén! Mert ez bizony forró fekete, semmi cukor, semmi tej! Látom is magam, ahogy üldögélek egy gyümölcsös kertben, egy öreg körtefa alatt...egy rozoga faasztalkán egy csorba szélű nagy tálban a fa lehullott zamatos gyümölcse szépen felkupacolva, és egy régi bögrében erős feketekávé kihűlő félben... valami édesre vágyom, mégsem fanyalodom a körtére, és kávét is innék, de így nincs élvezeti értéke számomra... így inkább otthagyom. Így vagyok ezzel az illattal is, nem rossz, de nem erre vágyom...hiányérzetet kelt bennem, mint amikor kapok is valamit, meg nem is....
Talán ha az a körte pite lenne...
Az a kávé meg tejszínes lenne....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Talán ha az a körte pite lenne...
Az a kávé meg tejszínes lenne....

Juditka84

2018. március 18.

Nagyon nagyon kellemes és tartós illat! 2hete teszteltem a Müllerben. Nem gondoltam hogy ennyire tartós, legalábbis rajtam az. Biztosan be fogom szerezni magamnak. A nuit blanche után ez a legjobb szerintem a legkellemesebb!

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.