KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Saint Laurent

Ár:   12790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: deep_smoke, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   parfümériák

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csaktom

2018. január 12.

@molnardokigergely: "Nekem ez kifújáskor édeskés mitty-mutty tinifiús illatnak tűnik"

a sok benzointól tényleg sziruposan édes, de ami kíséri, az eukaliptusz, zsálya, cédrus az nagyon nem tinifiús. én inkább letisztultnak mondanám az eredeti kouros-hoz képest, amiben van vmi nyugtalanító. a jelenlegi, púderesen lekerített trendhez képest túlságosan valamilyen

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

janosilacika

2018. január 3.

Az egyik örök szerelem marad az Eros, a Bottled No.6, a La nuit de L'homme, a Dreamer és az Ultra male mellett.
Egy végtelen erős, édes illat, tartóssága megfogalmazhatatlan, 2 nap (kipróbálva, és tusoltam is!!!)! után is érezhető. Harsány, figyelemfelhívó, tökéletes azoknak az embereknek, akik abszolút nem unalmasak, szeretnek a középpontban lenni, és nyilván azoknak, akik imádják Őt, mint én. És a legfontosabb, ez nem 1million, ebből nincs második kölyökre fújva egy fél üveggel.

10 Csillag

janosilacika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

10 Csillag

Málni

2015. szeptember 21.

Kellemesen édes, balzsamos, fura, h eddig senki se említette sehol, én Givenchy Pí-nek érzem vanília nélkül, és Eau des bauxosnak a benzoin miatt, füstösség/dohány nélkül. Szerencsére kicsit sem hasonlít elődjére, ez egy modern, romantikus "unisex" illat. Nyár kivételével egész évben hordható.
update: most, h már birtoklom és rendesen fújhatok belőle, valahogy Midnight In Paris feelingem van tőle, a Midnight egy picit édesebb-vaníilásabb, de szerintem baromira hasonlítanak, BK külsőre nem, viszont erősségben mindenképp nyerő:)

Minél többször próbálkozom vele, rájövök mennyire tömény ez a cucc, én szeretem ha vmit valóban lehet érezni nem csak úgy immel-ámmal, ő viszont valahogy már szinte soknak tűnik, a hatótávolsága talán nem ér el mérföldekre, viszont 2 fújással magunkat kábíthatjuk vele biztosan.
Még mindig különlegesnek tartom és örülök, h nm sokan használják, így nem egy agyonhordott darab:)

Málni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

molnardokigergely

2014. július 23.

Nekem ez kifújáskor édeskés mitty-mutty tinifiús illatnak tűnik, némi a Kourosra is jellemző stricisséggel megbolondítva. Engem nem különösebben hatott meg, ezért ősszel újra próbálkozom. A nagy testvér szerintem ennél jóval jobb...

A szer mentségére legyen mondva, hogy a kolléganőim így is majdnem leharapták a csuklómat a gyönyörűségtől.

molnardokigergely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Isoeugenol, Citral, Hydroxycitronellal, Citronellol