KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Saint Laurent

Ár:   12790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: deep_smoke, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12790 Ft

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatjegyei: tömjén,eukaliptusz,virginiai cédrus,illatos zsálya,benzoin

Ár: 12790 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu

karakumsivatag

2018. szeptember 15.

Ezt a kis finomságot próba nélkül, vakon vettem meg. Később vettem észre, hogy a Notino üzletben van teszter is:( Finomságos egyszerre édes is és tisztaságillat is, nőként simán magamra fújnám, de én érzek benne egy olyan összetevőt, ami zavar, talán ánizs (zsálya?), bár azt nem írják Fragin.
Lempicka Masculine kevésbé édes változata. Lempickám van, ettől megválnék.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Lempicka Masculine kevésbé édes változata. Lempickám van, ettől megválnék.

csaktom

2018. január 12.

@molnardokigergely: "Nekem ez kifújáskor édeskés mitty-mutty tinifiús illatnak tűnik"

a sok benzointól tényleg sziruposan édes, de ami kíséri, az eukaliptusz, zsálya, cédrus az nagyon nem tinifiús. én inkább letisztultnak mondanám az eredeti kouros-hoz képest, amiben van vmi nyugtalanító. a jelenlegi, púderesen lekerített trendhez képest túlságosan valamilyen

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

janosilacika

2018. január 3.

Az egyik örök szerelem marad az Eros, a Bottled No.6, a La nuit de L'homme, a Dreamer és az Ultra male mellett.
Egy végtelen erős, édes illat, tartóssága megfogalmazhatatlan, 2 nap (kipróbálva, és tusoltam is!!!)! után is érezhető. Harsány, figyelemfelhívó, tökéletes azoknak az embereknek, akik abszolút nem unalmasak, szeretnek a középpontban lenni, és nyilván azoknak, akik imádják Őt, mint én. És a legfontosabb, ez nem 1million, ebből nincs második kölyökre fújva egy fél üveggel.

10 Csillag

janosilacika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

10 Csillag

Málni

2015. szeptember 21.

Kellemesen édes, balzsamos, fura, h eddig senki se említette sehol, én Givenchy Pí-nek érzem vanília nélkül, és Eau des bauxosnak a benzoin miatt, füstösség/dohány nélkül. Szerencsére kicsit sem hasonlít elődjére, ez egy modern, romantikus "unisex" illat. Nyár kivételével egész évben hordható.
update: most, h már birtoklom és rendesen fújhatok belőle, valahogy Midnight In Paris feelingem van tőle, a Midnight egy picit édesebb-vaníilásabb, de szerintem baromira hasonlítanak, BK külsőre nem, viszont erősségben mindenképp nyerő:)

Minél többször próbálkozom vele, rájövök mennyire tömény ez a cucc, én szeretem ha vmit valóban lehet érezni nem csak úgy immel-ámmal, ő viszont valahogy már szinte soknak tűnik, a hatótávolsága talán nem ér el mérföldekre, viszont 2 fújással magunkat kábíthatjuk vele biztosan.
Még mindig különlegesnek tartom és örülök, h nm sokan használják, így nem egy agyonhordott darab:)

Málni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

molnardokigergely

2014. július 23.

Nekem ez kifújáskor édeskés mitty-mutty tinifiús illatnak tűnik, némi a Kourosra is jellemző stricisséggel megbolondítva. Engem nem különösebben hatott meg, ezért ősszel újra próbálkozom. A nagy testvér szerintem ennél jóval jobb...

A szer mentségére legyen mondva, hogy a kolléganőim így is majdnem leharapták a csuklómat a gyönyörűségtől.

molnardokigergely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Isoeugenol, Citral, Hydroxycitronellal, Citronellol