Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. március 19.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk duo.

andrea.horvath79

2012. március 19.

A Chanel May lakkjáért indultam többször is a parfümériákba, de sosem kaptam. Így legutóbb hirtelen felindulásból vettem meg YSL pink- narancs duóját . Biztos voltam benne, hogy nagyon megbánom, mert az ára igencsak borsos és általánosságban nem hallottam a márka lakkjairól jókat. Kellemes meglepetésben volt részem, mert még alap- és fedőlakk nélkül is legalább négy napig bírja, házimunkával együtt. Egyébként 2 db 6 ml-s körömlakkról van szó.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Rosa Rubiginosa Seed Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.