Yves Saint Laurent

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajkak egész napon át gyönyörűek, hiszen az aktív összetevők folyamatos hidratálást, lágy szaténfényt és krémes textúrát eredményeznek.

Ár: 9000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture rúzs 1-es árnyalatban
Ár: 3000 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
széva

2019. február 12.

Nekem egy közép rózsaszín ,hússzínű árnyalatom van,nagyon természetes szín. Annyira kellemes viselet hidratált lesz a szám és nagyon tartós. Ha tehetném minden árnyalatba megvenném ami nekem jól áll.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. október 7.

Csodás. Bővebben: az 5-ös, núdos-barackos árnyalat nagyon jól kihasználható, krémes, hidratáló hatású rúzs.
Egy dolog van, ami kevésbé tetszik benne, mégpedig a kissé parfümös íze. Teljes áron horror, akciósan sokkal jobban esik megvásárolni, mint minden mást is.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 7.

CRD

2018. július 20.

Szeretem, mert győnyorű fénye van. Az ajkaimat sokkal dúsabbnak mutatja. Sajnos azonban nekem nagyon csúszkál és gyorsan kopik, így logikusan gyorsan is fogy. Ennek ellenére több árnyalatban megvan és mindig újra veszem:) az egyik legszebb finisht adó rúzs!💖👍

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

kakonyiflora

2018. július 2.

Ajándékba kaptam, a színét imádom- erősen pigmentált vörös. Az illata isteni! Mivel én matt párti vagyok inkább, nekem nehéz megszokni ezt a fényes hatást. Tartósnak tartós, hidratál. Örültem neki, de még szoknom kell.

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Colette221

2018. március 28.

Tegnap feltettem eladásra, aztán meggondoltam magam, és mégis elhasználom. Ajándékba kaptam, nem igazán az én színem, de legalább ilyen még nincs a kollekciómban. Ez az első ilyesfajta rúzsom, és ha rajtam múlik, akkor tuti ez is lesz az utolsó.

A 17-es árnyalat van meg, ami a gyenge-közepes fedés között található meg félúton. Nem kopik csúnyán, tartósnak is mondanám, de a legnagyobb pozitívuma inkább csak a minőségi csomagolása. 11.450 forint a teljes ára, ami eléggé meghökkentő, ezért az ember elvár egy bizonyos pluszt. Itt lényegében tényleg csak a márka nevét kell megfizetni. Ennél a sokkal olcsóbb MAC rúzsok 1000x jobbak. Lehet csak pont ez az árnyalat az, ami kevésbé muzsikál jól, de akkor is....ez is annyiba kerül..

Aki drágább drogériás rúzzsal szeretne próbálkozni, annak inkább a MAC-et ajánlanám.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

deezsina

2017. december 29.

Egy szép vörös árnyalatom van, aminek hideg/szaténfénye van, nagyon kellemes, ünnepi viselet, de a tartóssága nem az erőssége. Krémes, könnyen felvihető, szépen fed, nem szárít, de gyakran rá kell nézni, nem is kopás hanem elkenődés miatt. A csomagolása is szuper, kb tükörként is lehet használni a kupakot. Relatíve olcsón jutottam hozzá, teljes áron azért durva lenne.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

wiky0210

2017. december 27.

Ajándékba kaptam és nagyon örülök neki. Nagyon szép a színe, jól pigmentált, nem kenődik és meglepődtem, hogy mennyire tartós. Szóval abszolút kedvenc lett.

wiky0210
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

maybeshesamaybelline

2017. október 29.

Munkám miatt rendszeresen tesztelek, próbálgatok Dior, Chanel, Guerlain stb hasonló márkájú rúzsokat, egyéb sminkeket. Hát több mint egy év alatt sem változott a kezdetben kialakított véleményem: rúzsokban a YSL verhetetlen. Tartósságban a Dior szintjén van, de nekem az ő árnyalataik túl pinkesek. Ez a vonal pedig a klasszikus luxus rúzs fogalma. Nekem a 9-es árnyalat az abszolút kedvencem. Tartós és nem is szárít annyira, mint gondolná az ember. A színválaszték pedig szerintem kiváló! Alap darab :)

maybeshesamaybelline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

ZoeAZs

2017. október 21.

Tartós, gyönyörű színek, szép megjelenés. Hidratálni azért nem fog, de elvisel maga alatt egy kis ajakápolót.

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Eleutheria

2017. szeptember 24.

A limited edition van meg nekem. Azon túl, hogy gyönyörű 😍, nagyon szeretem, mert könnyen felvihető, mégis tartós, kényelmes a viselete és gyönyörű a színe!

Eleutheria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Coco-Glycerides
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 5 Lake / CI 19140, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, FD&C Blue 1 Aluminum Lake

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.