KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Saint Laurent

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   $36
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós és pigmentált, ultra-matt folyékony ajakszínező, mely könnyed viseletet nyújt.

18 árnyalatban kapható

Yves Saint Laurent Tatouage Couture Matte Lip Stain - 9 Grenat No Rules
Ár: 6000+posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost
Ár: 8000 , Eladó: magdolnakiss
Állapot: Kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Déli pu. közelében, vagy postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorkaww

2018. július 11.

01-es árnyalatot választottam ami utolsó darab volt a Douglasben (mintha érzékem lenne mikor kell menni értük :D). Kicsit a swatchokon furának tűnt az applikátora ami aztán a kipróbálás után nekem abszolút értelmet nyert. Tökéletesen minden oldalról illetve szögből fel lehet tenni a rúzst. A szín gyönyörű élénk rózsaszínes piros. Felkenés után szükség van pár percre hogy megszáradjon utána viszont tartós mint a nyavalya :D Külön tetszett hogy nem lett tőle cserepes a szám a nap végére. Good job YSL!!!

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

MrsUnbelievable

2018. június 7.

Este jött a csomag, persze ki nem bírnám, hogy ne kenjem fel. Így sikerült benne elaludni, és reggel, mint egy hollywoodi menőcsajos filmben lennék tökéletes szájjal ébredni. Na akkor következtetés levonva: tartós.
16-os szín, /majdnemasajátszájszínemdeazéjobbmegélénkebb/ immáron napfénytől szorgalmasan védett sápatag arcomra életet csempész, esküdni mernék picit dúsítja is az ajkakat.
Sikíthat a pénztárca meg hó végén koroghat a gyomor, mert a hétszázát, hogy beújítok még pár árnyalatot!

MrsUnbelievable
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Bracsisz

2018. május 10.

Az egyik legjobb rúzs ami tényleg tartós. Mondjuk ha rúzs, akkor YSL. Nagyon vágytam már egy igazán tartós rúzsra, ami nem szárít. Ritkán használok rúzst, de akkor elvárom, hogy a helyén maradjon 8-10 óráig is. Elég lusta vagyok így nem szeretek utána a női mosdóban plusz rákenni a rúzsokra, nálam ez elvárás. 20-as árnyalat valami hihetetlenül gyönyörű. Az applikátorral valóban egyszerűbb az élet. Nálam is várni kell egy 10 percet de a végleges "megkötés" 15-20 perc. Mivel dohányzom, ezért elég hamar látszik ha egy rúzs nem válik be (ezzel szerintem többen vagyunk). Ha kivárom tényleg a 20 percet akkor utána nekem nem hagy nyomot. Tény, hogy természetesen ez is enged és a nap végére vannak részek ahol lekopik, de nem várok csodát. El is döntöttem hogy veszek még legalább 2-3-at mert a 3-as nyárra nagyon alap, a klasszik 1-es meg alapdarab lenne (mondjuk van egy ősrégi PUPA rúzsom, ami hasonló és pirosban verhetetlen). Jár az 5*

Bracsisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Regi84

2018. április 10.

Igazából nyárra vettem egy nagyon pink színt, a 20ast, de már természetesen teszteltem, amint hazajött velem a Marionnaudból. Az aplikátora nagyon jó, szép precízen lehet vele kontúrozni, majd kitölteni színnel az ajkakat. Tartós, nem kopik, még a leves evést is jól bírja. Viszonylag lassan szárad teljesen mattra, de utána sem szárít. Szerintem sokkal jobb, mint a nemrég kijött LPRN LipInk, ha valaki a kettő között gondolkozik mindenképp ezt válassza!

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

florcsiii

2017. december 5.

Uuu végre megszereztem! Már hónapok óta fájt rá a fogam, folyamatosan vártam, hogy mikor jelenik meg itthon, persze azóta sem jelent meg...Feelunique-ról szereztem be végül az 1-es Rouge Tatouage árnyalatot, ami egy "tipikus" piros szín egy kis rózsaszínnel. Maga a rúzs állaga nagyon híg/vízszerű (de nem folyik el), ami iszonyatosan pigmentált és egy húzással is már 100%-an fed. Az applikátora, amiről a neten ódákat zengenek, tényleg komoly, tökéletesen precízen lehet vele dolgozni, nem visz egyszerre túl sokat sem túl keveset. Nagyon gyorsan megszárad, de nem érezni belőle semmit, tényleg olyan, mintha nem lenne semmi az ajkaimon. A száradás után 10-20 perccel még hagy nyomot (de csak épphogy), utána már nyommentes. A tartóssága is nagyon jó, egyáltalán nem szárít. Nem szaladgál el és nem gyűlik össze sehol. A csomagolása tipikus ysl, bár ennyi pénzért azt gondoltam, hogy üveg lesz a "tartálya". Teljesen meg vagyok vele elégedve.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Isododecane, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Aluminum Hydroxide, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Disodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.