Yves Saint Laurent

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lori99, Módosítva: 2013. március 28.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

bernikrém

2018. szeptember 17.

kedvenc színeim a beige leger 22, és a már sajnos nemkapható khaki party
mostanra már 7 árnyalatom van, és nagyon elégedett vagyok velük, ár érték minőségét tekintve. nagyon szépen fed, nem pattan vagy kopik le. Ajánlom mindenkinek az egyik legjobb lakk.
sajnos itthon a fedő lakját még sehol se tudtam beszerezni, de ha valki tudja hol kapható ne tartsa magában.

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

kedvenc színeim a beige leger 22, és a már sajnos nemkapható khaki party

szoszigabi

2016. február 1.

Nekem egy piros-csillámos árnyalat van meg. Nagyon-nagyon szeretem, már egy rétegben is szépen fed, de két rétegben az igazi. Az én körmeimen valahogy géllakkos hatást kelt és szuper tartós, 6-7 napot simán kibír! A csillámok sem durvák benne, nagyon apróak, csak ahogy rásüt a nap aranyban szikrázik a körmöm. Az már csak ráadás, hogy kb 1 perc alatt teljesen megszárad!

szoszigabi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

meaviolet

2013. augusztus 23.

Gyönyörű padlizsánlila Violet Baroque-t próbáltam ki. Egy rétegben csodásan fed, 4 napig bírja, és a színét is imádom.

meaviolet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Lori99

2013. március 17.

Nekem a lila van meg, nagyon tetszik a színe, de az ecsettel még mindig nem vagyok megbarátkozva :( De megbocsátom. Nagyon gyorsan szárad, nem pattogzik, nekem 5 napot teljesen kibírt.

Lori99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 17.