KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Saint Laurent

Ár:   €26   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi84, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   €26
Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   parfümériák

Precíziós szemöldökceruza kefével, amely tökéletesen formázza, kiemeli és színezi a szemöldököt. Egyben természetes hatást ad.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Regi84

2017. január 11.

A Lancome ceruzáját szerettem volna megvenni, de az én színemben természtesen pont nem volt, úgyhogy nagy keresgetésben az eladóval ezt találtuk egy osztrák Müllerben. Egyáltalán nem bántam meg, mert a színe szerintem sokkal természtesebb szöke, mint a Lancome szőkéje, nem annyira szürkés hatású. Szépen lehet vele dolgozni és egy napot simán kibír, el se mozdul.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ceresin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!