KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chiba, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: virágos-vizes

Illatjegyek: ázsiai körte, bambusz, lótuszvirág

chiba

2018. június 18.

Nagyon finom, friss tisztaságillat! Mentás és citrusos!Mintha a zuhany alól szállnék ki! Tartóssága olyan, mint egy testpermeté!

chiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.