KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 990 Ft

A Sószappan egy igazi gyógyszappan, mely egyesíti magában a szappan és a só gyógyító erejét. A Zelka Sószappan különlegessége a készítése során felhasznált rengeteg ásványi anyagot rejtő tengeri sóban rejlik. A Zelka Sószappan szabályozza a bőr faggyútermelését, az elhalt felhámot gyengéden eltávolítja és selymes, üde, jól lélegző bőrt hagy maga után. A szappan frissességet ugyanakkor nyugalmat is árasztó illata a citrom és a levendula illóolajoknak köszönhető.

A Zelka Sószappanban található tengeri só antibakteriális, gyulladáscsökkentő, és elindítja a bőr öngyógyító folyamatait. A Sószappan a zsíros, tisztátalan bőr és az aknék elleni védekezés csodaszere. AZelka Sószappanban található tengeri só feltölti a bőrt a nélkülözhetetlen ásványi anyagokkal és nyomelemekkel. A szappanban lévő illóolajok szintén gyulladáscsökkentők, antibakteriálisak és bőrnyugtató hatásúak.

Ár: 990 Ft, Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Potyos

2015. augusztus 31.

Nekem nagyon tetszik,nem eröltetett az illata, inkább természetes, sőt, jó végre olyan szappant használni ami nincs összekeverve mindenféle erős illattal. Nagyon jól tisztítja a őrt és kellemesen radírozza a sószemekkel. Nekem bevált, nem zsíros az arcom és utána érzem, hogy levegőt kap a bőröm.

Potyos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

ST

2015. február 10.

Sokkal jobban tetszik, mint más sószappan, amit próbáltam. Habár szappanhoz képest kevésbé habzik, más sószappanhoz képest jól habzónak mondható, krémesebb állagú. Az illata számomra inkább neutrális. Kevésbé szárít, mint más sószappan, viszont a só áldásos hatását megtartja! Egyetlen nagy hibája szerintem, h. nagyon könnyen szétesik. Próbálom menteni a menthetőt: arra gondoltam, h. vízben feloldva "tusfürdőként/tonerként" fogom elhasználni.

ST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

vivcsusz

2013. december 23.

A brands.hu-ról rendeltem,nem bántam meg,hogy megvettem.

Egy hófehér,recés szappan,melynek illata kellemesen sós és citrusos.

Heti 2X használom,és mivel valóban nem habzik,az arcomhoz dörzsölöm. Így nincs is szükségem bőrradírra-de utána muszáj hidratálni,mert kissé szárít.

Nagyon sokat segített a gyulladt,pattanásos bőrömön.Csak ajánlani tudom mindenkinek!:)

És nekem több hét használat után is ugyanolyan a minősége,a szétesés közelében sincs.

vivcsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 23.

A brands.hu-ról rendeltem,nem bántam meg,hogy megvettem.

Egy hófehér,recés szappan,melynek illata kellemesen sós és citrusos.

galaggonya

2013. szeptember 14.

Sajnos nekem is teljesen szétesett a szappan néhány használat után :( A bőrömön nem igazán vettem észre változást a használata alatt, igazából nem szárította ki, de nem is lett számottevően szebb tőle. Ami még szintén nem tetszett benne, hogy alig habzik, és annyira nekem ez a citrusos illat sem jött be :(

galaggonya
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 14.

csriszti

2013. május 18.

Valami fantasztikus ez a szappan!
Vegyes, fénylő bőrömre használtam ( Már elfogyott) és gyönyörűvé tette az arcom, se pati se semmi. Nem tudom, hogy szárít-e mert én szappanozás után tutira megyek és hidratálok.

Egyetlen negatívuma , hogy nagyon hamar szétesik a tömb és törik. Egyébként ajánlom 100% ! :)

csriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Valami fantasztikus ez a szappan!

Tettix

2013. május 8.

Zsíros bőrre bevált, de pl. kézmosáshoz egyáltalán nem javaslom. Elsősorban tiniknek, és problémés, pattanásos bőrűeknek tudom elképzelni, hogy működik, kifejezettes arcmosásra, mert tényleg szárít. Az illata citrusos-sós, nem rossz, és tényleg nem nagyon habzik. Már kettőt is vettünk belőle, nekünk az első darabokra tört, de ez a második, mintha már kicsit más lenne, szabályosabb az alakja, és nem is tört szét.

Tettix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

tamimaci

2013. április 4.

Először fura volt, hogy nem igazán habzik, de betartja, amit ígér: frissít, radíroz, és finom sós illata van, mint a tengernek :)

tamimaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.