KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   995 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: nope, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Parabénmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilvasitimea

2017. szeptember 26.

Amikor megvettem a kókuszos tusfürdőjét és először próbáltam, már akkor tudtam; KELL egy Ziaja sampon. Erre esett a választásom, és ismét nem csalódtam. Iszonyatosan jó az illata. Bár az állagán elsőre meglepődtem,mert ilyen átlátszó, barnás géles maga a sampon. A végeredmény azonban nagyon tetszett a balzsamjával együtt használva. Nekem tényleg kisimította a hajamat (bár nem hullámos, de mégsem egyenesen alapból) , egészségesnek tűnik tőle.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Sundelion33

2017. június 25.

Nem rossz. Egész jó illata van, állagra inkább vizes, mint krémes, átlátszó, barnás színű. Utána azért mindenképp érdemes balzsamot használni, mert különben gubancolódik a haj. Zsírosodást megfelelően gátolja, 3-4 napot kibír. Az egyenesítő hatásáról nem tudok sokat mondani, mert göndörítem a hajam, viszont a színe nem fakul jobban.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Vitaminok: Panthenol

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.