KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Mirinda

2017. augusztus 3.

Könnyű, kellemes illatú, nincs a bőrödnek fürdés után "slájmos" érzete.. A száraz bőrömre nagyon jó. Hidratál. 500 ml-es kiszerelésben bőven megéri az árát, hiszen a legtöbb tusfürdő 250-300 ml.Én is akcióban vettem Tesco-ban. Már a második tubust használom. Nappali krémje is könnyű állagú, kiváló sminkalap, az is nagyon bevált.

Mirinda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

nanana

2017. július 12.

Eszméletlen jól hidratál! Sokszor lehet akcióban kapni, tescóban vettem pl leárazva nemrég. Az illata annyira nem jön be.

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

reveszbog

2017. június 18.

Az illata nagyon finom, de sajnos szárítja a bőrőm.

reveszbog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Az illata nagyon finom, de sajnos szárítja a bőrőm.

Kincsanna

2017. június 13.

Csomagolás alapján tetszett és a márkát is ajánlották, de csalódás volt.
Nem igazán jött be az állaga és az én bőrömet eléggé szárítja is.
Tuti, hogy nem fogom újravenni, még ennek a flakonnak az elhasználására is ki kell találnom valamilyen alternatív megoldást.

Kincsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Csomagolás alapján tetszett és a márkát is ajánlották, de csalódás volt.
Nem igazán jött be az állaga és az én bőrömet eléggé szárítja is.

danacanahai

2017. június 3.

Szerintem ez egy szuper kremes kis tusfurdo, kellemes tiszta az illata es neha akciosan lehet megvenni pl. a Tesco-ban (1+1).

danacanahai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

XiaoBai

2017. május 22.

Nagyon szerettem, az első tusfürdőm volt, ami hidratálta a száraz bőrömet annyira, hogy nem kellett utána testápolóznom. Szerintem jól is tisztított, az illatát imádtam, igazi krémes-szappanos tisztaságillat, amilyennel szeretek mosakodni. Úgy emlékszem, viszonylag sokáig ki is tartott. Viszont ahogy itt látom az összetevőit, van benne egy pirossal jelölt, rákkeltő tartósítószer, ami miatt sajnos nem fogom újra venni. Ha azt egyszer helyettesítenék valami "egészségesebbel", akkor talán igen.

XiaoBai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

ehilda

2017. április 22.

A rossmannban vettem akciósan. Tetszik a krémes állaga, bár habozhazna jobban is, mert egy tusfürdőtől nagy elvárás. Nem szárítja a bőrt, de kell utána testápoló. Az illata is nagyon kellemes.

ehilda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

pilleriin

2017. január 17.

Csomagolás alapján fantasztikus termékre számítottam. Sajnos nagyon szárított. Illata megegyezik a Fáma körömvirágos kenőcsével.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Viiviien91

2016. december 26.

Számomra nagyon kellemes az illata , esti zuhanyzás után még reggel is érzem a bőrömön az illatát.Kíméletes,jól habzik,megfelelően tisztít.

Viiviien91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

encicsipke

2016. december 13.

Imádom az illatát! Komolyan, első "szaglásra" szerelem volt! :D Nagyon sokáig elég volt ez a nagy kiszerelés, pedig én nem spórolok a tusfürdőkkel...Az illata nagyon friss és tiszta, élmény volt vele a fürdés. Váltogatni szoktam a tusfürdőket, hogy ne unjak rá egy-egy illatra de gyakran visszatértem ehhez. Jól habzott és tisztított. A csúnya összetevők miatt és mert egy picit szárította a bőrömet csak 4*-ot kap. Valószìnűleg később újraveszem.

encicsipke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Vitaminok: Panthenol