KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

magyarry

2018. június 28.

Biztos, hogy ilyen összetevőkkel meglehet fogni vagy tartani a vásárlókat? Szerencsére nem én adtam ki érte pénzt, ajándékba kaptam. Csak néhányszor használtam, de miután megtudtam mik az összetevők, azonnal felfüggesztettem. Hiába jó illatú, nem bántja a bőröm, kellemes vele a tisztálkodás. Addig nem fogom a terméküket használni, míg a rákkeltő összetevőket nem cserélik le ártalmatlanra. Ez most kuka! Jobban mondva leadom a gyógyszertárban, mint veszélyes hulladék

magyarry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 28.

virag004

2018. június 9.

Kellemes az illata és jól hidratál, de nekem a ziaja tejes tusfürdői valamiért irritálták a bőrömet, ezért nem venném újra.

virag004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Mandulaszem

2018. június 7.

Párom használja/használta, és én is csentem néha belőle.:) Rendkívül selymessé varázsolta a bőrünket, illata alig van (ami Nála plusz pont), kellemes érzést ad a bőrnek, felfrissíti. Szuper termék, örülök, hogy rátaláltam.

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

menaon

2018. május 31.

Finom illata van viszont kifolyik még azon a pici kis lukon is és száraz bőrképet eredményez, ezek miatt nem veszem újra, baromira drága 500 Ft-ért is!

menaon
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

lucintaa

2018. április 19.

Egyik legjobb tusfürdő!
Az illata finom, letisztult, az állaga jól habzó krémes, és kiszárítás nélkül kölcsönöz a bőrnek puhaságot és burkolja be ezzel a jó illattal.
Engem meggyőzött, ár-érték arányban nagyon szuper! :) Szerintem fogom még venni.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Egyik legjobb tusfürdő!

bugeyes

2018. április 13.

Sima Dove szappan illat, amit nagyon szeretek. A tusfürdőt is szerettem, csak sajnálom, hogy van 1-2 gázosabb összetevője. Egy idei hadználat után nekem ekcémaszerű tüneteket okozott.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

szivecske

2018. április 3.

Nekem nagyon pozitiv, nem szárít, nagyon finom tisztaság illata van, olyasmi mint a kék Dove, csak sokkal jobban habzik és nem hagy magamon utána valami fura filmréteget. Egész sokáig lehet érezni az illatát magamon... Max később veszem újra ezt az illatot, mert ekkora kiszerelésben én mindent hamar megunok, de biztosan kipróbálok még más Ziaja tusikat is

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Mariann1987

2018. március 18.

Szeretem a natúr illatát, és az állagát is. Nagyon sokáig elég, mindig figyelem az akciókat. ;)

Mariann1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

jeanbodin

2018. január 2.

Nem szerettem, viszkettem tőle, kegyetlenül szárított, elajándékoztam pár használat után :(

jeanbodin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

dbetti93

2017. november 24.

Az első tusfürdő volt, amit kipróbáltam a márkától. Aztán a szerelmese lettem. Nagyon puhává varázsolja a bőrömet, imádom. Azóta több tusfürdőjét is kipróbáltam és amikor csak van szerencsém kifogni jó kis akciókat, akkor újravásárolom.

dbetti93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Vitaminok: Panthenol