KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2011. május 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízálló kozmetikumok lemosására alkalmazható kétfázisú sminklemosó. Kontaktlencsét viselőknek is ajánlott. Szemészetileg tesztelt. Illatmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 23.

Még évekkel ezelőtt használtam, szépen lehozta a vízálló sminket is, nem kellett dörzsölgetni sem. Nem irritált, nem tömítette el a pórusaimat, nem lett tőle zsírosabb az egyébként is extra zsíros bőröm. És ráadásul hidratált is. Viszont nem vettem újra, mert egyszerűen sehol nem találtam.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 23.

SzTellsIt

2016. november 18.

Update: Most jöttem rá, hogy magával a márkával már találkoztam. Az itthon lévő vazelinem ugyanettől a márkától van. Azzal is elégedett vagyok. Kicsi a világ :)

Angliában vettem egy eurós boltban, vészhelyzetben, mert nem vittem sminklemosót. Annyira pozitívat csalódtam benne, hogy azt talán le sem tudom írni. Nem ismertem ezt a lengyel márkát, így teljesen "vakon" vágtam neki a használatának (sőt angolul sem volt rányomva semmi útmutató, lengyelül meg nem tudok, két szót ismertem fel: ideális, kozmetikum). Az olajos fázisa brutál olajos, már-már csillog. A sminkemet gyönyörűen lehozta, nem csípett, nem kellett dörzsölni. Kicsit féltem a kombinált bőrömről az egész alapozót lemosni vele az olaj miatt, tartottam tőle, hogy tömíti majd a pórusaimat. Utána meg is mostam kicsit vízzel, mert tényleg csillogtam. Aztán hirtelen a bőröm olyan puha lett, amit még egy krémmel se tudtam elérni soha! És ez nem krém, hanem sminklemosó! Egyszerűen le voltam nyűgözve! Nem tömített el semmit, igaz kellett a vizes átmosás, de a végeredmény mesés lett! Abszolút 5 csillag, pláne ebben az árkategóriában!

SzTellsIt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Oraculum

2014. március 14.

Az összetevői sem tetszenek, sem az, hogy olajos és nekem csípi a szememet is és nem bánt el maradéktalanul a sminkemmel, pedig alig sminkelem magamat...

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

fethadrienn

2013. január 4.

Szerintem nagyon jó termék, csak tudni kell használni. Nedves vattakorongot kell átitatni, egy picit a szemen tartani, miután feloldotta a sminket, teljesen eltudod távolítani a festéket. Nem csíp, nem irritál, és a vízálló sminket is leszedi.. Ár/érték arány: 10/10..

fethadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Any

2012. április 22.

Ajándékba kaptam egy ilyet. Tényleg nagyon rossz...iszonyú olajos és nekem se hozta le rendesen a festéket :\ Ezután még az olajat is nehéz eltüntetni. Teljes pénzkidobás.

Any
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

RDJr.

2011. augusztus 22.

Szerintem iszonyúan olajos, legalább kétszer annyira, mint kéne.. Egy csepptől is már olajban úszik a szemem, ráadásul nem is hozza le rendesen a festéket, szóval én nem vagyok vele megelégedve..

RDJr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

bokihugi

2011. május 22.

3 Ziaja-s szemfestéklemosó közül lehet választani. Van a kímélő,a hidratáló és a kétfázisú.
Az első kettővel semmi bajom nem volt,bár kellett dolgozni,hogy maradéktalanul lejöjjön a smink. De ez a kétfázisú borzasztó, és a szememet is csípi.

bokihugi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 22.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane