KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   915 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. május 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Omega 3-, omega 6 savban és Dpantenolban gazdag kókusz lipideket tartalmaz. Lágyítja, kisimítja és rugalmasabbá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál. pH semleges, nem zavarja meg a bőr külső védőrétegét.

Ziaja krémtusfürdő ~ 850Ft
Ár: 850Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp. vagy előreutalás

Fairy0124

2018. október 5.

Nekem az a bajom vele, hogy nem értem miért kell beletenni, ha kihagyható, azt a rákkeltő összetevőt?! Mikor megláttam, utána már nem is volt kedvem használni...... Amúgy az illata jó volt. Ezért kap két csillagot.

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

PinkMcFreeze

2018. október 5.

Számomra elég nagy csalódás volt, mert az az ìnycsiklandozó finom kókusz, amely akkor érezni ha megillatozza az ember szinte rögtön tova tűnik! :( Ezután ilyen rizstejre emlékeztető illatba vált át, amely egyáltalán nem nyűgöz le sajnos. Nem tudom senkinek jó szìvvel ajánlani, de ìzlések és pofonok! ;)

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Alex0920

2018. szeptember 22.

Folyamatosan keresem azt a tusfürdőt, amitől nem viszketek és kellően hidratálja a bőröm. Na ez olyan! Imádom az illatát, elsőre talán erősnek tűnhet, de használat közben egyáltalán nem tolakodó. Egyszerű és praktikus a csomagolás és nagyon sokáig elég. Most a kakaóvajas verziót próbálgatom, eddig bejött :)
Egyedül ez bronopol összetevő aggaszt benne, ezért csak 4 csillag.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Egyedül ez bronopol összetevő aggaszt benne, ezért csak 4 csillag.

paranoidcat

2018. augusztus 26.

Vendégségben használtam, nem szárított, puha lett a bőröm. Viszont nekem kicsit sok ez a cukrozott vaj illat, nálam valahogy a tisztaságérzetből vesz el, emiatt négyes.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Mandulaszem

2018. augusztus 17.

Az illata nagyon finom, amolyan krémes-kókuszos, az állaga is jó, viszont viszket tőle a bőröm, irritálja...na meg elolvastam az összetevőket és rögtön útjára engedtem.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 16.

Jó kókusz illata van, de kicsit folyékony nekem, és nem is habosodik jól, ami nem hiba, de én annyira nem szeretem. Az árát sokallom, és az illatát sem érzem fürdés után magamon.

MrsNegy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

spacemonkey

2018. augusztus 16.

ez sem rossz, de a kakaósat jobban szeretem. :)

spacemonkey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

ez sem rossz, de a kakaósat jobban szeretem. :)

IvettNagy

2018. augusztus 5.

Mar 1eve csak ezt a fajtát használom. Nagyon szeretem az illatát és hogy nagyon puha lesz a bőröm tőle.

IvettNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Cormia

2018. június 14.

A kedvenc tusfürdőm. Az érzékeny, ekcémás bőröm nagyon szereti. Az illata pedig isteni.

Cormia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Stella1993

2018. május 31.

Nekem tetszik. Nem szárad ki tőle a bőröm és nagyon finom kókuszillata van. Párszor már újravettem, mert néha jól esik ezt használni a megszokott Baleák után, de az ára miatt nem oszlopos tagja a fürdőszobának.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Vitaminok: Panthenol