KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   915 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. május 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Omega 3-, omega 6 savban és Dpantenolban gazdag kókusz lipideket tartalmaz. Lágyítja, kisimítja és rugalmasabbá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál. pH semleges, nem zavarja meg a bőr külső védőrétegét.

Ziaja krémtusfürdő ~ 850Ft
Ár: 850Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

Mandulaszem

2018. augusztus 17.

Az illata nagyon finom, amolyan krémes-kókuszos, az állaga is jó, viszont viszket tőle a bőröm, irritálja...na meg elolvastam az összetevőket és rögtön útjára engedtem.

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 16.

Jó kókusz illata van, de kicsit folyékony nekem, és nem is habosodik jól, ami nem hiba, de én annyira nem szeretem. Az árát sokallom, és az illatát sem érzem fürdés után magamon.

MrsNegy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

spacemonkey

2018. augusztus 16.

ez sem rossz, de a kakaósat jobban szeretem. :)

spacemonkey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

ez sem rossz, de a kakaósat jobban szeretem. :)

IvettNagy

2018. augusztus 5.

Mar 1eve csak ezt a fajtát használom. Nagyon szeretem az illatát és hogy nagyon puha lesz a bőröm tőle.

IvettNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Cormia

2018. június 14.

A kedvenc tusfürdőm. Az érzékeny, ekcémás bőröm nagyon szereti. Az illata pedig isteni.

Cormia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Stella1993

2018. május 31.

Nekem tetszik. Nem szárad ki tőle a bőröm és nagyon finom kókuszillata van. Párszor már újravettem, mert néha jól esik ezt használni a megszokott Baleák után, de az ára miatt nem oszlopos tagja a fürdőszobának.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

TheLilcsa

2018. május 30.

Nagyon finom az illata de semmi extrát nem nyujt sajnos azonban természetesek az összetevők ami tetszik benne :)

TheLilcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

catyst

2018. május 25.

Az illata isteni!!! Csodát valóban nem kell várni tőle, igaz hogy bőrbarát az összetevők alapján - viszont kevésbé habzik. Én a csodás illata miatt választottam :)

catyst
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

fntyboi

2018. május 20.

Kevésbé habzik, igen. Ez a Ziaja sajátossága. De mint a narancsos változatánál is, a kókuszos tusfürdőjénél sincs hatásosabb, valódibb kókusz illatú kozmetikum számomra a piacon. Nem a tökéletes tusfürdő, de aki szeret esténként illatozni, annak egy must-have product.

fntyboi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Bubucim

2018. május 20.

Nekem nem a kókusz illata az, ami megüti ebben a termékben az orrom, hanem a vaj. :) Nem tudom, de nekem az első pillanattól inkább vajra emlékezet az illata. Ahogyan a kakaós testvérkéjének, ennek is nagyon lágy a textúrája, amit egyszerűen imádok benne. Szárítani sem kifejezetten szárított. Biztosan fogok még belőle venni.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Vitaminok: Panthenol