KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   915 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. május 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Omega 3-, omega 6 savban és Dpantenolban gazdag kókusz lipideket tartalmaz. Lágyítja, kisimítja és rugalmasabbá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál. pH semleges, nem zavarja meg a bőr külső védőrétegét.

catyst

2018. május 25.

Az illata isteni!!! Csodát valóban nem kell várni tőle, igaz hogy bőrbarát az összetevők alapján - viszont kevésbé habzik. Én a csodás illata miatt választottam :)

catyst
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

fntyboi

2018. május 20.

Kevésbé habzik, igen. Ez a Ziaja sajátossága. De mint a narancsos változatánál is, a kókuszos tusfürdőjénél sincs hatásosabb, valódibb kókusz illatú kozmetikum számomra a piacon. Nem a tökéletes tusfürdő, de aki szeret esténként illatozni, annak egy must-have product.

fntyboi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Bubucim

2018. május 20.

Nekem nem a kókusz illata az, ami megüti ebben a termékben az orrom, hanem a vaj. :) Nem tudom, de nekem az első pillanattól inkább vajra emlékezet az illata. Ahogyan a kakaós testvérkéjének, ennek is nagyon lágy a textúrája, amit egyszerűen imádok benne. Szárítani sem kifejezetten szárított. Biztosan fogok még belőle venni.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

kfruzsi1

2018. május 16.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Újravevős.

kfruzsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Újravevős.

Mimi93

2018. május 15.

Aki a habzó tusfürdőket szereti, annak nem ajánlom. Nekem nem szárította a bőröm, az illatát tusolás után is éreztem.🌴 Egy kókuszos testápolóval kombózva, két lábon járó kókuszdióvá lehet válni 😀

Mimi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Enszi

2018. április 20.

Elégedett vagyok vele. Nagyon jó illata van, krémes, bár nem nagyon habzik. Az árát megéri.

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

zsoxcore

2018. április 19.

Krémes állagú, nagyon finom, tejes-kókuszos illatú termék. Nem habzott annyira, mint amennyire elvárnám egy tusfürdőtől, valamint kicsit szárított is. Őszi-téli hónapokra tökéletes választás az illata miatt, viszont számomra tavaszi-nyári időszakban már tömény illatú.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

bugeyes

2018. április 13.

Nagyon szerettem, szinte az összes illatot kipróbáltam, de a kókuszos a finom illata ellenére sem vált be igazán... Maga a tusfürdő állaga is tetszett, de sajnos száraz részek jelentek meg a bőrömön foltokban, amikor viszont abbahagytam a használatát, utána elmúlt. Valamelyik összetevővel biztos nem vagyunk kompatibilisek. :/

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Mariann1987

2018. március 18.

Egyszerűen imádom! Az egyik kedvenc tusfürdőm. Az illata mesés, diszkréten kókuszos. A kecsketejes verzióval kezdtem, aztán kezdtem el az illatosabb változatait is kipróbálni. Eddig még nem csalódtam. :)

Mariann1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Bonzee

2018. március 3.

Én vagyok a legjobban megdöbbenve (habár a családom is hümmög), és nem tudok napirendre térni a dolog fölött. Imádom az illatát ennek a cuccnak!
A hasonló jellegű és illatú piperéktől általában lábrázást kapok, mert alapvetően pont nem vagyok az a tejes-kókuszos egyéniség. De Ő... tökély. Állagra, illatra (ami simán lehetne tartósabb is zuhizás után), hatásra. Hosszú távra tervezek vele, és komolyak a szándékaim. Remélem, ő sem hagy cserben. :) Hat csillag!

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Vitaminok: Panthenol