KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Kellemes, puha érzést nyújtva gyengéden tisztíja a bőrt. Nem szárítja az epidermiszt gyakori használat esetén sem.

Kasmír proteineket tartalmaz.

Zsókus

2019. január 12.

Kellemes illata van, jól habzik és nem szárítja a bőrömet. Szeretem a Ziaja tusfürdőket.

Zsókus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

marci789

2018. szeptember 17.

Finom az illata, hatása a márkához hű.

marci789
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Finom az illata, hatása a márkához hű.

Barbinc

2018. február 14.

Nagyon finom az illata, érződik a bőrön, de nem tolakodó! Kevés is elég, a szivacsra.jól habzik.

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

senskin

2018. január 6.

Tesómtól kaptam ajándékba, nem ismertem. Nagyon finom az illata, egy élmény vele a fürdés. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

postareb

2017. november 20.

Nagyon kellemes az illata, szuper vele fürdeni, de sajnos nagyon kiütéses lett tőle a bőröm. Így csak két csillagot kap tőlem az allergiát okozó összetevői miatt. :-(

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

gombirenn

2017. szeptember 5.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm és imádom az illatát, nagy kiszerelés, praktikus

gombirenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm és imádom az illatát, nagy kiszerelés, praktikus

Rure90

2017. április 20.

Mint minden Ziaja, ez is hozza a megszokott formát. Imádom őt is, az illata is kellemes :)

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

MsKors

2017. január 15.

Ajándékba kaptam, az összetevői miatt biztosan nem veszem újra. Az illata finom, nőies, de semmivel nem tud többet bármelyik másik tusfürdőnél. Csalódtam a Ziaja termékekben, mindig olyan gyönyörű, letisztult a csomagolásuk erre benne meg ott lakozik a sátán, na jó nem, de minimum valami rákkeltő cumó... Sajnálom, mert egyébként rém szimpatikus mindene, az illata is. (pedig a nagyon erős illatokat nem szeretem, s ráadásul ez meg is marad - szerencse, hogy jó illat. :))

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

sztimike

2016. október 17.

Tescoban jutottam hozzá. Talán egy kicsit drága de nagyon megfogott az illata, amit imádok. Jól habzik, tisztít ahogyan kell. A kiszerelés is teljesen megfelelő.

sztimike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Luller

2016. október 13.

A Ziaja termékek rajongója vagyok. A csomagolása tetszett meg, aztán az illata. Végül nem vagyok elájulva tőle, a kecsketejes nekem sokkal jobban bejön! Habfürdőnek használom, mert nem tartós sem az illat, sem a hatás. 3 csillagnál nem több sajnos :(

Luller
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.