KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tartalmaz narancsvajat, olívaolajat és E-vitamintHidratálja az ajkakat, ezáltal megakadályozza a szárazságot és az ajkak kicserepedését. Az ajkaknak fényes hatást ad.

Boriskajuliska

2018. május 16.

A narancsos illat nálam mindent visz, viszont ebben az esetben ez sajnos kevés. Nem vagyok az az éjjel nappal ajakápolós típus csak indokolt esetben használok. Itt sajnos ápolásról, táplálásról nem beszélhetünk. Nem kellemes a használata.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Az illata mennyei narancsos, hidratáló hatása viszont nincs. Legalábbis az én cserepesedésre hajlamos ajkaimmal nem csinált semmit. De legalább nem szárította tovább

GothicBeauty Blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

fausztdori

2013. május 31.

Sajnos a hidratálása egy nagy nulla, inkább még jobban kicserepesedett tőle a szám. Ugyanez érvényes a kókuszos változatra is. :S

fausztdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Morci

2012. március 6.

Én is egy karácsonyi csomagban kaptam. Az illata kellemes, de az én szám sajnos kicserepesedett a használata mellett is.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

wishes

2011. június 8.

A karácsonyi Narancsos Ziaja csomagomban volt benne, de tudomásom szerint nem lehet külön megvenni.
Jó tapasztalataim vannak vele. Isteni narancsos illata van. Felkenve olyan, mintha vazelinnel lenne bekenve a szánk, de nem ragad. Szerintem viszonylag jól is hidratál.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!