KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. április 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Enyhén visszazsírozó és bőrpuhító hatású.

Ár: 590 , Eladó: GNóri
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen

fntyboi

2018. május 19.

Valóban gyatra a habzása és így többet is kell belőle használni. Ezért vonok le egy csillagot. Viszont! Ennél valódibb narancs illatú kozmetikummal még nem találkoztam. Nem édes narancs, hanem a narancshéj savanykás-kesernyés illata tükröződik vissza benne. Ha valahol olcsóbban rátalálok, mindig bespájzolunk belőle. Nekem egyébként nem szárítja a bőrömet. A fürdőszoba alapkelléke lett.

fntyboi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

annajeney

2018. május 16.

Nemrég kezdtem használni. Elég kedvezményes áron vettem (650 Ft, 500 ml), ennyit számomra megér egy minőségibb márka, a narancsos termékeket pedig mindig nagy lelkesedéssel próbálom ki. Ami biztosan elmondható róla, hogy isteni az illata, ezt már előttem is sokan említették. Rajtam elég tartós is az illat, bár nem ez a fő funkciója. Nem szárítja a bőröm (ez elég ritkaság), sőt talán valamelyest hidratál is. Egyetlen negatívumát tudom felhozni, mégpedig, hogy várakozásaimmal ellentétben egyáltalán nem gazdaságos a csomagolása, elég gyatrán habzik, egy alkalommal elég sokat elhasználok belőle. Teljes áron nem biztos hogy megvenném, de most, amíg tart, kiélvezem. :)

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Zzzz

2018. május 13.

Imádom! Friss és üde illat! A börön nem tartós az illata de nekem így jó.

Zzzz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Imádom! Friss és üde illat! A börön nem tartós az illata de nekem így jó.

nandy.25

2018. május 8.

Uh...mintha frissen facsart narancsdzsúzzal fürdenék !!!!! A színe is narancs ami befogja a fürdővizet, de ezt csak érdekességképpen írom inkább :) Picit tényleg olajosabb érzetet ad a bőrön, az illata annyira nem tartós, de kit érdekel, arra ott van a parfüm ;) kárpótol az illata !!!!

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

bugeyes

2018. április 13.

Valójában a termékcsaládból, amit próbáltam, ez volt az a tusfürdő, ami nem okozott egyáltalán bőr irritációt, ami szintén tetszett, hogy sokáig érezhettem magamon a narancs illatot. :) Viszont sajnos az összetevők miatt nem fogom újra vásárolni egyiket sem.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Boriskajuliska

2018. április 8.

Tökéletes, jaffáról vagy spanyol országból származó igazi narancs illatú krémes tusfürdő. Semmi mű illat, talán a színe picit erőltetett de ez legyen a legnagyobb hibája. Mást is fogok próbálni ebből az illat családból annyira tetszik.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 8.

Csibe11

2018. április 7.

Nálunk alap darab. Az illata konkrétan olyan, mintha narancsot hámoznál. Régóta csak ezt használjuk. Tény, hogy a bőrön nem marad meg olyan tartósan az illata, ami köszönhető a természetes narancsvajnak, pont ezért én nem is bánom ezt annyira. A testápolóját is ki fogom próbálni az biztos! Nálunk mindenesetre 5 csillagos.

Csibe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

enszlaj

2018. március 17.

Imádom az illatát. Azokban az időnkben szoktam használni, amikor leginkább felfrissülni szeretnék a zuhany alatt.

enszlaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

niko9010

2018. március 6.

1+1 akcióban vásároltam a Tescoban a kókuszos társával egyetemben. Az illata valami isteni! Nem az a tipikus mű narancs, hanem kicsit savanykás, mint az igazi. Fürdésnél szivaccsal használom, úgy megfelelően habzik. Száraz és érzékeny bőröm van, de nem okozott problémát a használata során. Egyedül azt sajnálom, hogy törölközés után már nem érzem magamon az illatát. Szándékomban áll a többi illatban is kipróbálni ;)

niko9010
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Kingucii

2018. február 26.

1000 Ft volt a Rossmannban.
Az illata csodás, isteni finom narancs(héj).
Viszont bőrkiütésem lett tőle. :( Szárított is, nem szerette a bőröm.
Az illata miatt kap csak 2*-ot.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

1000 Ft volt a Rossmannban.
Az illata csodás, isteni finom narancs(héj).
Viszont bőrkiütésem lett tőle. :( Szárított is, nem szerette a bőröm.
Az illata miatt kap csak 2*-ot.

Vitaminok: Panthenol

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!