KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. április 10.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Enyhén visszazsírozó és bőrpuhító hatású.

Ziaja, Balea és Douglas tusfürdő és sampon csomag
Ár: 2400ft , Eladó: boniesstiwi
Állapot: Van 1szer használt és valamelyik félig, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten

szmelinda01

2017. július 19.

Imádom az illatát, főként ezért szoktam megvenni, általában a málnás változattal felváltva. Nyáron eléggé száraz a bőröm, de nem tapasztaltam negatív változást a használata miatt.
Negatívuma talán egyedül az , hogy nem marad meg sokáig az illata.

szmelinda01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Negatívuma talán egyedül az , hogy nem marad meg sokáig az illata.

Lourdes

2017. július 17.

Nagyon jól hidratál, nem szárítja a bőrt. Az illata csak addig érezhető, amíg fürdik az ember, de végül is ez nem egy parfüm. Sokszor vásároltam újra és újra. Én nagyon szeretem.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Hanna83

2017. július 16.

Nagy csalódás. Egyrészt az illata nagyon jó, de csak fürdés közben lehet érezni, a zuhanyból kilépve már nem.
Másrészt viszketett és húzódott a bőröm fürdés után.
Harmadrészt az összetevői között is van egy-két nem túl bizalomgerjesztő...
Nem veszem újra, nem ajánlom, egyáltalán nem éri meg az árát.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Másrészt viszketett és húzódott a bőröm fürdés után.
Harmadrészt az összetevői között is van egy-két nem túl bizalomgerjesztő...
Nem veszem újra, nem ajánlom, egyáltalán nem éri meg az árát.

Anita1984

2017. július 14.

Nyárra nagyon jó választásnak bizonyult, főleg a Biotherm-es narancs színű testápolóhoz tökéletes. Önmagában viszont nem marad a fürdés után illata.....

Anita1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Unix

2017. július 5.

Sajnos nekem nem vált be mert kihozza a viszketésemet de az illata hosszan tartó sokáig ott marad a bőrön csakúgy átlengi a fürdőszobát ez a finom narancs illat. Akinek nem érzékeny a bőre annak ajánlom.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Monique28

2017. március 13.

Csodálatos az illata.Hidratál.Camponai üzletben kapható.Imádom!!!!

Monique28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Csodálatos az illata.Hidratál.Camponai üzletben kapható.Imádom!!!!

Gabica92

2017. március 6.

Nagyon szeretem. Az állaga jó, az illata kellemes csak sajnos nagyon gyorsan elillan ezért a 4 csillag

Gabica92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

morvaieszter

2017. február 22.

ez a kedvenc tusfürdőm, egyszerűen elképesztő, hogy mennyire narancs illata van! Remek a kiszerelése is, nem ömlik belőle, nagyon sokáig elég a cimkéje is szép, mi kellhet még.

morvaieszter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Closet

2017. január 19.

Isteni illata van, a zuhanyzás alatt teljesen átjár, de sajnos nem bizonyul tartósnak a bőrömön. Gyakorlatilag törölközés után már alig érződik.. Ettől függetlenül szeretem, mert ritkán találok ilyen illatos tusit. Hidratálás szempontjából nem tapasztaltam változást, száraz bőröm van, de se nem javult se nem rosszabbodott az állapota.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

gloria8419

2017. január 11.

Nagyon szeretem az illatát, frissítő hatással van rám. Engem nem szárított, pedig alapból száraz a bőröm, kicsit talán még hidratáltabb is lett. Egy flakon nálam sokáig tart.

gloria8419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Vitaminok: Panthenol

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!