KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: typical, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Hajsampon levendula kivonattal, zsíros hajra

Hatékonyan tisztít. Mérsékli a haj zsírosságát és hosszan tartóan tiszta, friss érzést biztosít.A ZIAJA termékek a legjobb minőségű, természetes összetevőket tartalmaznak, a legújabb technológia alapján készülnek, allergiatesztjei a gdanski Orvosi Akadémia Bőrgyógyászati Klinikáján (Dermatology Clinic of the Gdansk Medical Academy), egyéb lengyelországi klinikákon és külföldön zajlanak, formuláit nem tesztelik állatokon, megfelelő PH egyensúlyúak. Parabén mentes termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

adrienn0507

2017. november 8.

Borzasztó. Az én fejbőrön is hámlik, viszket tőle már pár használat után. Nem merek vele tovább kísérletezni.

adrienn0507
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Nnikolett

2017. november 6.

Nagyon mérges vagyok erre a termékre. A nyár elején vettem meg, és eleinte egész jól teljesített. Egy-két nappal kitolta a hajmosást, ami - valljuk be - nyáron remek volt, viszont még a flakon fele se fogyott el, amikor elkezdte irgalmatlanul irritálni a fejbőrömet. Leálltam a használatával, de a hatását azóta is érzem, mert úgy hámlik a fejbőröm, hogy azóta sem tudtam helyrehozni.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Rencs7

2017. november 4.

Lassan reményvesztetten keresem a megfelelő sampont gyorsan zsírosodó hajamra, hogy végre ne kétnaponta kelljen hajat mosnom, de sajnos ez a termék sem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. A problémát egy kicsit se javította - ugyanúgy kétnaponta mosnom kell -, sőt, csak rontott a helyzeten, mert annyira kiszárítja a fejbőrömet, hogy rettenetesen elkezdett hámlani. Másfél hónapja használom, a flakon 1/3-a még megvan, de már képtelen vagyok tovább használni.

Rencs7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

typical

2017. augusztus 9.

Olyan jó lenne ez a sampon - szép, nagy kiszerelésű csomagolás, finom illat, puhítja a hajat, ami frissen megszáradva jól kezelhető, szép fényű. Mégis le kell pontoznom, ugyanis a fő funkcióját nem teljesíti. Kétnaponta mosnom kell a hajam, nem mérsékelte egyáltalán (rosszabb nem lett azért). Illetve ha koszosabb a hajam az átlagnál, mert például szárazsamponnal kitolom a hajmosást, akkor muszáj kétszer samponozni, mert elsőre nehezen tisztítja meg.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Dudu195

2017. augusztus 2.

Nem próbáltam még semmilyen ziaja terméket de most el is ment egyből a kedvem tőlük. Nyáron elkezdett a melegtől meg az izzadástól jobban zsírosodni a hajam. A kedvenc zsíros hajra való samponom pont nem volt a boltban, gondoltam kipróbálom ezt. Már másnapra bezsírosodik a hajam látványosan és csak száll tőle. Úgy érzem többet ártott, mint használt sajnos.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

gabona07

2017. június 5.

Régebben a hajamat két naponta kellett mosnom, ez a sampon eddig három napra tolta ki, bár a harmadik napon már elkél a szárazsampon is (éjszaka zsírmentes hajjal fekszem, reggel enyhén zsíros hajjal kelek fel). A hajam mosás után puha lesz tőle és frissnek érződik még a második napon is. Nagyon szimpatikus, hogy nem tesztelnek állatokon és hogy főleg természetes anyagokat alkalmaznak. Összességében meg vagyok vele elégedve, de sajnos ez sem tett csodát.

gabona07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.