KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: typical, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Hajsampon levendula kivonattal, zsíros hajra

Hatékonyan tisztít. Mérsékli a haj zsírosságát és hosszan tartóan tiszta, friss érzést biztosít.A ZIAJA termékek a legjobb minőségű, természetes összetevőket tartalmaznak, a legújabb technológia alapján készülnek, allergiatesztjei a gdanski Orvosi Akadémia Bőrgyógyászati Klinikáján (Dermatology Clinic of the Gdansk Medical Academy), egyéb lengyelországi klinikákon és külföldön zajlanak, formuláit nem tesztelik állatokon, megfelelő PH egyensúlyúak. Parabén mentes termék.

mozartkuglof

2018. március 8.

Ennek a samponnak sz összetevőin lenne mit újragondolni...Gyorsan zsírosodó a hajam, de még nem nagyon találtam más olyan sampont, amitől ilyen gyorsan újra zsíros lett! Egy nappal később rendszerint úgy nézek ki, mint aki egy hete nem mosott hajat. Nem veszem újra. Úgy látom, másnak sem jött be...

mozartkuglof
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

hvcs

2018. február 10.

Olcsó . Nagy kiszerelés. Illata, állaga semmi különös. Zsíros hajra való elvileg, de nekem igen bőségesen kell használnom belőle, hogy tényleg tisztítson. Alig várom, hogy elfogyjon, és persze így még a nagy, gazdaságos kiszerelés sem igazi előny...

hvcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Eruska

2018. február 9.

Az illata számomra nagyon erőteljes, csodát nem hozott, de mint sampon működik.

Eruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Az illata számomra nagyon erőteljes, csodát nem hozott, de mint sampon működik.

adrienn0507

2017. november 8.

Borzasztó. Az én fejbőrön is hámlik, viszket tőle már pár használat után. Nem merek vele tovább kísérletezni.

adrienn0507
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Nnikolett

2017. november 6.

Nagyon mérges vagyok erre a termékre. A nyár elején vettem meg, és eleinte egész jól teljesített. Egy-két nappal kitolta a hajmosást, ami - valljuk be - nyáron remek volt, viszont még a flakon fele se fogyott el, amikor elkezdte irgalmatlanul irritálni a fejbőrömet. Leálltam a használatával, de a hatását azóta is érzem, mert úgy hámlik a fejbőröm, hogy azóta sem tudtam helyrehozni.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Rencs7

2017. november 4.

Lassan reményvesztetten keresem a megfelelő sampont gyorsan zsírosodó hajamra, hogy végre ne kétnaponta kelljen hajat mosnom, de sajnos ez a termék sem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. A problémát egy kicsit se javította - ugyanúgy kétnaponta mosnom kell -, sőt, csak rontott a helyzeten, mert annyira kiszárítja a fejbőrömet, hogy rettenetesen elkezdett hámlani. Másfél hónapja használom, a flakon 1/3-a még megvan, de már képtelen vagyok tovább használni.

Rencs7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

typical

2017. augusztus 9.

Olyan jó lenne ez a sampon - szép, nagy kiszerelésű csomagolás, finom illat, puhítja a hajat, ami frissen megszáradva jól kezelhető, szép fényű. Mégis le kell pontoznom, ugyanis a fő funkcióját nem teljesíti. Kétnaponta mosnom kell a hajam, nem mérsékelte egyáltalán (rosszabb nem lett azért). Illetve ha koszosabb a hajam az átlagnál, mert például szárazsamponnal kitolom a hajmosást, akkor muszáj kétszer samponozni, mert elsőre nehezen tisztítja meg.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Dudu195

2017. augusztus 2.

Nem próbáltam még semmilyen ziaja terméket de most el is ment egyből a kedvem tőlük. Nyáron elkezdett a melegtől meg az izzadástól jobban zsírosodni a hajam. A kedvenc zsíros hajra való samponom pont nem volt a boltban, gondoltam kipróbálom ezt. Már másnapra bezsírosodik a hajam látványosan és csak száll tőle. Úgy érzem többet ártott, mint használt sajnos.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

gabona07

2017. június 5.

Régebben a hajamat két naponta kellett mosnom, ez a sampon eddig három napra tolta ki, bár a harmadik napon már elkél a szárazsampon is (éjszaka zsírmentes hajjal fekszem, reggel enyhén zsíros hajjal kelek fel). A hajam mosás után puha lesz tőle és frissnek érződik még a második napon is. Nagyon szimpatikus, hogy nem tesztelnek állatokon és hogy főleg természetes anyagokat alkalmaznak. Összességében meg vagyok vele elégedve, de sajnos ez sem tett csodát.

gabona07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.