KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. február 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• Intenzíven hidratálja a bőrt és csökkenti a bőrirritációt.
  • Csökkenti a faggyú termelést.
  • Táplálja és ragyogóvá varázsolja a bőrt.
  • Optikailag világosítja a bőrt és javítja tónusát.

Cormia

2018. június 14.

Huh, hát jó, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket, mert akkor nem vettem volna meg. Mikor megláttam, kíváncsi lettem, milyen is lehet egy uborkás krém, és elég olcsó is volt, úgyhogy a kosaramban landolt. Azóta már harmadszor vettem újra. Persze nem tökéletes, de gyorsan felszívódik, hidratál, frissít. Én nagyon szeretem.

Cormia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Grapefruit179

2018. január 30.

Egy hete vettem meg ezt a krémet, azóta minden reggel ezt használom. Nap végére nem fénylik az arcom, szinte teljesen elmúltak a pattanásaim. Egész nap matt a bőröm tőle.
Örülök, hogy nem olvastam el a véleményeket itt, mert akkor tuti nem veszem meg.
Picit vizes az állaga, gyorsan beszívódik. Jól hidratál. Meglepően olcsón vettem meg.

Grapefruit179
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

foltanyicintia

2017. június 20.

Örülök, hogy nem olvastam el itt a véleményeket, ezek alapján nem biztos hogy megvettem volna. Nekem nagyon bevált. Jól hidratál, nem zsírosít. Viszont télen nem biztos, hogy elég lesz.

foltanyicintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

syandr

2017. március 20.

A sok rossz vélemény alapján biztos nem vettem volna meg, de szerencsére nem néztem utána, mielőtt beszereztem :) Teljesen meg vagyok vele elégedve, jó a hatása, illata, állaga.

syandr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

rose98

2016. december 26.

Soha nem vettem még ennyire rossz dolgot. Ha nem tetszett, akkor is elhasználtam, se de ezt lehetetlen. Előtte volt egy-két pattanásom el-elvétve, de miután használni kezdtem, az egész arcom olyan lett, még azokon a helyeken is, ahol eddig sosem volt. Kipróbáltam, hogy nem használom és pár nap alatt eltűnt az összes pattanás. Soha többet nem nyúlok hozzá ehhez a krémhez.

rose98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Irish

2016. október 22.

Ragacsos volt utána a bőröm és ugyanúgy fénylett T vonalban. Pénzkidobás volt.

Irish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Ragacsos volt utána a bőröm és ugyanúgy fénylett T vonalban. Pénzkidobás volt.

Linda0222

2016. július 24.

Jó illatú, kellemes érzetet ad,bár ritkán használom,mert nem azonnal szívódik be... nem veszem újra, mert van jobb krém is ennél.

Linda0222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Ballazizz

2016. február 28.

Nem régóta használom, eddig úgy érzem jó kis krém :) Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. Gyorsan felszívódik, nem fényesedik tőle az arcom, úgy érzem egész jól hidratál is. Persze nem ez a krémek krémje, de eddig úgy gondolom, ha elfogy, újraveszem :)

Ballazizz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

kockasfulu

2015. október 3.

Kellemes az illata, jó az állaga, de nekem a kevésbé száraz területeken túl soknak bizonyult, és sajna csillog tőle a bőröm. Hosszútávon nekem nem jött be, de alkalmi és területi használatra teljesen jó.

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Tavaly nyáron leárazva vettem a dm-ben. Kicsi tégely, de még mindig van, rendszeres használat mellett is. És tényleg uborka illatú.

featherflying5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.