KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. április 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Könnyű, arctisztító tej a smink eltávolítására. Nyugtatja a bőrt és javítja színét. Felkészíti a bőrt a további kozmetikai kezelésekre.

Irish

2016. október 22.

Reggelente használtam, amikor nincs mit lemostni az arcról, így a tisztító hatását nem mértem le. Az illata jó volt, de semmi több. Nem éreztem, hogy javított volna a bőröm állapotán.

Irish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

rafi

2015. október 14.

A vízálló sminkkel nem boldogul könnyen, de egyébként a simát szépen leszedi, az arcot is tisztítja, hidratálja. Az illata kellemes, a csomagolása praktikus és cuki, egyszóval minden tetszik rajta. :) Sajnos itthon még nem láttam sehol. :(

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.

Trystero

2014. szeptember 2.

Nagyon szerettem, jól tisztított. Először az illatát furcsának találtam, nem tetszett, de mivel jó hatású, minőségi termék használtam tovább és az illatát is megszerettem végül. Több flakonnal elhasználtam. Csehországban használtam, Magyarországon sajnos nem találtam.

Trystero
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Oraculum

2014. március 14.

Csak szeretni lehet, friss leszek utána, bár a vízálló sminkkel nem nagyon bánik el.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

A sminket nagyon szépen lehozza, bár a vízálló termékekkel azért nem bánik el olyan könnyedén. Viszont az illata kellemes, friss, és szép, tiszta, puha bőröm lesz használat után.

GothicBeauty Blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

csipkeorsika

2013. április 4.

Óh, de szeret(t)em ezt a tejet! az uborkás nagyon jól frissítet, de már csak a körömvirágos verziójából van, aminek nagyon finom az illata. Én sem találok már sehol, de őszintén szólva, az előzőt is nevetséges áron vettem, méghozzá egy REÁL-ban (kb. 299.- volt) és kíváncsiságból vettem meg mindkét fajtából.. lehet ám, hogy már nem is gyártják, amit sajnálnék, mert tényleg nagyon jó :(

csipkeorsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

polkadot

2012. december 17.

Régebben használtam, akkor nagyon jó szolgálatot tett. Alaposan lemosta a sminket, nem szárította a bőröm, az illatát meg imádtam. Egyre ritkábban látom a drogériákban, ezért is voltam kénytelen átszokni másik sminklemosóra.

polkadot
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

guapa

2012. március 13.

Nagyon szeretem! Pihe-puha lesz a használata után a bőröm, az uborkás illat pedig frissít és öröm ránézni a flakonra. Az összetevők miatt -1 pont.

guapa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

ruszi

2012. március 3.

Viszonylag jol tisztit, de nem fogott meg sem az illata sem az allaga, semmi kulonos.

ruszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 3.

DoooRa

2012. március 3.

Nekem a körömvirágos van meg. Nem drága, minőségi. Odavagyok a design-ért! :)

DoooRa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Nekem a körömvirágos van meg. Nem drága, minőségi. Odavagyok a design-ért! :)

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.