KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Zoeva

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   online külföldről

Zoeva Cocoa Blend Paletta DUPE
Ár: 2500 , Eladó: csipkeorsika
Állapot: Újszerű , Helyszín: Budapest 13.ker, fizetés: Személyes átvétel

tika

2017. október 12.

Egyszerűen imádom. Primer nélkül is egész nap fenn marad. A színek erősek, jól pigmentáltak, nem peregnek, inkább krémesek. Nagyon szeretnék még más Zoeva palettákat is. Megyek is a bankba. Kirabolni.

tika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

TIsmile

2017. szeptember 21.

Legelső palettám volt, nagy szerelem volt amíg nem kezdtem el más palettákat is kipróbálni. Szerintem a három matt színben van mit kifogásolni, nem a legpigmentáltabbak de háta mattokat mindig nehezebb tökéletesíteni egy palettában. Amikor megvettem úgy gondoltam minden megvan benne van egy szép világosbarna színátmenet amivel tudnék kezdeni mikor viszem fel a színeket de nem... Sajnos az a világosbarna (az alsó sor másik színe) nem teljesen matt! apró csillámok vannak benne elrejtve én pedig amikor egy sima mindennapi matt szemet akartam csinálni nem tudtam vagyis nem is akartam már azt használni :/ A metál színekről pedig nem lehet mást mondani... tökéletesek! :))
Kezdésnek tökéletes paletta de és nagyon jó árban is van. Ár-érték arányában öt csillag de egyszerűen nem tudok most annyit adni.

TIsmile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

FreyjaDiana

2017. augusztus 25.

Ez A paletta. Amióta megvan, egyszerűen nem használok mást. Minden más palettámat elpasszoltam, mert azok gyengék ehhez a csodához képest.
Nyárra, őszre és télre nagyon jó választás (tavaszra inkább egy frissebb, barackos paletta kell). A bronzok, a bogyós színek, a friss levendula és a hófehér mutatja, hogy ez a paletta mindig és mindenhol jó. Tartósságára 4 csillagot adnék, de ez az én hibám, hiszen nem használtam alappal még, csak natúrban. Ugyanúgy látszik nap végén, csak a szemhéjam olajos és rendesen fakul a szín úgy 6-8 óra után. A két fekete meglepett, az egyik matt, a másik glitteres egy kicsit, de nagyon különleges. Tarolja az Urban decay-t és kicsit olyan, mintha Kylie bronz és burgundy palettáját összegyúrták volna és kiegészítenék még pár extra különleges színnel. Miért csak 5 csillag a max?

FreyjaDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nikksike

2017. augusztus 10.

Nagyon szuper High End paletta, sminkesként nagyon szeretek utána nyúlni nagyon sok esetben, vannak drágább palettáim is, de minőségileg ő is feléri a többit !!!.. csodás színek vannak benne, mattok és fényesek is, jól lehet kombinálni is egymással.. Megéri megvenni !!

Nikksike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ttamara

2017. július 5.

Kb. két hónapja vettem meg ezt a palettát, azóta ismerkedünk. Valóban gyönyörűek a színei, könnyen satírozhatóak a szemhéjpúderek, viszont nagyon óvatosan kel vele dolgozni, mert porol. Nem találtam még ennél jobb palettát, de a sok pozitív vélemény miatt többet vártam tőle.

Ttamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Amea

2017. június 16.

Az En Taupe paletta alatt már áradoztam egy sort, de Zoeváék tényleg megérdemlik a dícséretet. A színkombó más, de a minőség ugyanúgy maximum csillagos: Szuper pigmentált, gyönyörű színek ízléses és praktikus kombinációban, szép csomagolás, rendkívüli minőség. Építhető, satírozható, tartós, nem pereg, nem porzik. Nevetségesen könnyű szép sminket kreálni vele. Csak ajánlani tudom, megér minden fillért. Engem meggyőztek, biztos vagyok benne, hogy a következő sminkcuccom is Zoeva lesz.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

dendi

2017. június 13.

Legelső ZOEVA palettám, majdnem 2 éve van meg, szinte napi rendszerességgel használva, még egy szín sem fogyott el. Tapintásra inkább mondanám, hogy krém mint, hogy por állagú. Nem porolnak, hihetetlen pigmentáltak. Gyönyörűek a színek, vannak mattok, duochrome, metál finishűek, hideg és meleg árnyalatok egyaránt. Ha csak egyetlen egy palettát használhatnék életem végéig, akkor habozás nélkül ezt választanám. Csak ajánlani tudom!

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

movedtoaustria

2017. április 28.

Jol pigmentalt, eldolgozhato, gyonyoru szinek,

movedtoaustria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Jol pigmentalt, eldolgozhato, gyonyoru szinek,

pandamacko

2017. április 5.

Nagyon imádom, mindegyik szín tetszik és nagyon jó minőségű
Kár, hogy ecsetet nem adtak hozzá :)
Csak ajánlani tudom

pandamacko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Nagyon imádom, mindegyik szín tetszik és nagyon jó minőségű
Kár, hogy ecsetet nem adtak hozzá :)
Csak ajánlani tudom

hesychia

2017. március 4.

Nem is nyúlok máshoz mióta megvan ő és a Caramel Melange testvére, sőt, az első és rendkívül eretnek gondolatom amikor használni kezdtem egyenesen az volt, hogy én már nem is fogok több sminkpalettát venni...
Ami ugye hülyeség, mert még van egy csomó Zoeva amit nem birtoklok.
Nagyon szépen összeválogatott, kiválóan pigmentált színek, baromi egyszerű dolgozni vele, lúzerbiztos, tartósságában hibátlan és nagyon sokféle smink elkészíthető vele. Az részemről már csak egy plusz, hatodik csillag, hogy milyen gyönyörű a csomagolása, és az ég áldja őket, hogy nem kell tükörre ráfizetnem amit úgyse használnék soha. Urban Decay, Morphe, the Balm és számtalan egyéb, szeretett palettám érintetlenül hever a fiókban mióta ezek megvannak. Kizárólag ajánlani tudom!

(Már a BeautyBay is szállítja hozzánk, én is onnan rendeltem, mintha egy-két euróval olcsóbb is lenne mint a hivatalos oldalon és a shipping is ingyenes :-) )

hesychia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Ami ugye hülyeség, mert még van egy csomó Zoeva amit nem birtoklok.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.