KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Zoeva

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   online külföldről

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Aryaa

2018. július 11.

A kis voyagerre csaptam le, és valami fantasztikus! Nagyon szépen a színek, könnyű vele dolgozni és brutális tartós. Volt másik zoeva palettám, de az nem jött be ennyire.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

patriczia

2018. április 3.

Ajándékba kaptam, és bár magamtól nem ezt vettem volna meg, hanem a karamelleset, de végül nagyon megszerettem. Mindegyik színt használom belőle, szemhéjalappal tartósak, egész nap bírják, és egyaránt lehet vele nappali és esti sminket is csinálni. Inkább őszi paletta nekem, úgyhogy most félre is rakom októberig, és lehet beszerzek egy másik Zoevát. A csomagolása egyébként szintén gyönyörű, nem hiányzik belőle a tükör, olyan, mint egy tábla luxus csoki.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Kremcica

2018. január 30.

Nekem is az első komolyabb, nem drogériás palettám. Ezentúl nem is fogok azokhoz visszatérni akkora a különbség. BB-ről érkezett BF akcióban így még olcsóbb is volt mint a márka webshopjában. Így látva mit tud, teljes árat is adnék érte sőt tervben van a következő Zoeva paletta. Minimálisan potyog még a palettán belül, egyébként ha meg szemhéjalapot is rakok alá (így még intenzívebbek a színek és egy teljes napot kibír anélkül hogy pandamacit csinálna) konkrétan ha a szemfestés előtt felkenem a korrektort sem baj mert nem potyog kicsit sem. Puha, mármár krémes hatású állaga van és elképesztően intenzív, jól építhető, a színek egymással jól kombinálhatóak. Mióta megvan csak ezt használom, nappali és alkalmi sminkre egyaránt alkalmas. A doboza pedig mesés, egyedül a tükröt hiányolom de annyi baj legyen. :)

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

kiscsillag1990

2018. január 19.

Az első "komolyabb" palettám, ami nem drogériás. Emiatt már alapból a szívem csücske lesz :D A pigmentáltsága tökéletes, a színek gyönyörűek, Nem porzik túlzottan. A csomagolás is nagyon szép, nagyon tetszik ez a márka. Az ecseteim is tőlük valók. :)

kiscsillag1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Julcsiturkyy

2017. december 28.

Első drágább palettám. tesómtól kaptam szülinapomra, akinek innen is köszi:D
A matt színeit nagyon szeretem. Talán a sötét barna egy picikét porol és nehezen eldolgozható.
A csillogós színek szuper krémesek.
Bármilyen alkalomra található olyan szín amikből csodálatos sminkeket lehet készíteni.
Alapdarab.
5/5*-*

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Első drágább palettám. tesómtól kaptam szülinapomra, akinek innen is köszi:D
A csillogós színek szuper krémesek.
Alapdarab.
5/5*-*

RuzsnyomNiki

2017. november 30.

Kétségtelenül egy szuper paletta. Gyönyörű szépen pigmentáltak a színek, amik ráadásul a hétköznapokon is tökéletesen kihasználhatók. A 10 szín olyan szuperül lett összeválogatva, hogy mindegyik tökéletesen kombinálható a másikkal, illetve egyaránt találhatók benne matt és fényes árnyalatok is. Ha az árat szétosztjuk színekre, egy szín egyetlen Essence mono árába kerül. Szerintem egy percig sem kell azon gondolkodni, hogy érdemes-e megvásárolni. IMÁDOM :)

RuzsnyomNiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

hvera

2017. november 29.

Tökéletes paletta!! Azt mondanám a kék szeműek bátran próbálják ki, mert gyönyörű a végeredmény! Imádom! Csodás színek, remek a pigmentálság és az ára nagyon baráti! Még ecset szettet is rendeltem, így volt 4,5 euró volt a szállítás, ami egészen elfogadható. :)

hvera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Linali

2017. november 22.

Ez az első komolyabb palettám. Nagyon pigmentáltak a színek, jól lehet satírozni. Azért én ezt is alappal használom, így bírja egész nap.

Linali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

whitemerci

2017. november 9.

A Zoeva paletták közül ő volt a nagy kedvenc, ma már kissé hanyagolom, de még mindig szerelem. Nagyon szép színeket tartalmaz, jól pigmentáltak, jól eldolgozhatók, kombinálhatók és tartósak is. Remek paletta!

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

Myselfie

2017. november 7.

Már egy ideje a birtokomban van, de annyira gyönyörű, hogy sajnálok belenyúlni! Lehet annyira sokáig szemeztem vele mire megvettem, hogy még mindig nem hiszem el hogy megvan... :D Csodaszép csomagolás, gyönyörű színek - és ez általánosságban az összes Zoeva palettáról elmondható! Minőségben és pigmentáltságban is hozza az elvárt színvonalat, és az ára is abszolút megengedhető! Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.