KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Zoeva

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   online külföldről

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

RuzsnyomNiki

2017. november 30.

Kétségtelenül egy szuper paletta. Gyönyörű szépen pigmentáltak a színek, amik ráadásul a hétköznapokon is tökéletesen kihasználhatók. A 10 szín olyan szuperül lett összeválogatva, hogy mindegyik tökéletesen kombinálható a másikkal, illetve egyaránt találhatók benne matt és fényes árnyalatok is. Ha az árat szétosztjuk színekre, egy szín egyetlen Essence mono árába kerül. Szerintem egy percig sem kell azon gondolkodni, hogy érdemes-e megvásárolni. IMÁDOM :)

RuzsnyomNiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

hvera

2017. november 29.

Tökéletes paletta!! Azt mondanám a kék szeműek bátran próbálják ki, mert gyönyörű a végeredmény! Imádom! Csodás színek, remek a pigmentálság és az ára nagyon baráti! Még ecset szettet is rendeltem, így volt 4,5 euró volt a szállítás, ami egészen elfogadható. :)

hvera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Linali

2017. november 22.

Ez az első komolyabb palettám. Nagyon pigmentáltak a színek, jól lehet satírozni. Azért én ezt is alappal használom, így bírja egész nap.

Linali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

whitemerci

2017. november 9.

A Zoeva paletták közül ő volt a nagy kedvenc, ma már kissé hanyagolom, de még mindig szerelem. Nagyon szép színeket tartalmaz, jól pigmentáltak, jól eldolgozhatók, kombinálhatók és tartósak is. Remek paletta!

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

Myselfie

2017. november 7.

Már egy ideje a birtokomban van, de annyira gyönyörű, hogy sajnálok belenyúlni! Lehet annyira sokáig szemeztem vele mire megvettem, hogy még mindig nem hiszem el hogy megvan... :D Csodaszép csomagolás, gyönyörű színek - és ez általánosságban az összes Zoeva palettáról elmondható! Minőségben és pigmentáltságban is hozza az elvárt színvonalat, és az ára is abszolút megengedhető! Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

tika

2017. október 12.

Egyszerűen imádom. Primer nélkül is egész nap fenn marad. A színek erősek, jól pigmentáltak, nem peregnek, inkább krémesek. Nagyon szeretnék még más Zoeva palettákat is. Megyek is a bankba. Kirabolni.

tika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

TIsmile

2017. szeptember 21.

Legelső palettám volt, nagy szerelem volt amíg nem kezdtem el más palettákat is kipróbálni. Szerintem a három matt színben van mit kifogásolni, nem a legpigmentáltabbak de háta mattokat mindig nehezebb tökéletesíteni egy palettában. Amikor megvettem úgy gondoltam minden megvan benne van egy szép világosbarna színátmenet amivel tudnék kezdeni mikor viszem fel a színeket de nem... Sajnos az a világosbarna (az alsó sor másik színe) nem teljesen matt! apró csillámok vannak benne elrejtve én pedig amikor egy sima mindennapi matt szemet akartam csinálni nem tudtam vagyis nem is akartam már azt használni :/ A metál színekről pedig nem lehet mást mondani... tökéletesek! :))
Kezdésnek tökéletes paletta de és nagyon jó árban is van. Ár-érték arányában öt csillag de egyszerűen nem tudok most annyit adni.

TIsmile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

FreyjaDiana

2017. augusztus 25.

Ez A paletta. Amióta megvan, egyszerűen nem használok mást. Minden más palettámat elpasszoltam, mert azok gyengék ehhez a csodához képest.
Nyárra, őszre és télre nagyon jó választás (tavaszra inkább egy frissebb, barackos paletta kell). A bronzok, a bogyós színek, a friss levendula és a hófehér mutatja, hogy ez a paletta mindig és mindenhol jó. Tartósságára 4 csillagot adnék, de ez az én hibám, hiszen nem használtam alappal még, csak natúrban. Ugyanúgy látszik nap végén, csak a szemhéjam olajos és rendesen fakul a szín úgy 6-8 óra után. A két fekete meglepett, az egyik matt, a másik glitteres egy kicsit, de nagyon különleges. Tarolja az Urban decay-t és kicsit olyan, mintha Kylie bronz és burgundy palettáját összegyúrták volna és kiegészítenék még pár extra különleges színnel. Miért csak 5 csillag a max?

FreyjaDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nikksike

2017. augusztus 10.

Nagyon szuper High End paletta, sminkesként nagyon szeretek utána nyúlni nagyon sok esetben, vannak drágább palettáim is, de minőségileg ő is feléri a többit !!!.. csodás színek vannak benne, mattok és fényesek is, jól lehet kombinálni is egymással.. Megéri megvenni !!

Nikksike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ttamara

2017. július 5.

Kb. két hónapja vettem meg ezt a palettát, azóta ismerkedünk. Valóban gyönyörűek a színei, könnyen satírozhatóak a szemhéjpúderek, viszont nagyon óvatosan kel vele dolgozni, mert porol. Nem találtam még ennél jobb palettát, de a sok pozitív vélemény miatt többet vártam tőle.

Ttamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.