KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Zoeva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Kecske szőrből készült satírozó ecset.

16,3 cm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fruzsinab98

2018. május 17.

Kedvenc ecseteim a Zoeva ecsetek. Nem hullik a szőr és nagyon jól lehet vele dolgozni. Imádom.

fruzsinab98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

whitemerci

2017. november 29.

Jó kis satírozó ecset, amellyel szépen fel lehet vinni a festéket, majd könnyen és szépen el is lehet dolgozni. Nálam jól bírja a strapát, a formáját is fogjuk rá, hogy tartja, nem hullik a szőre, és könnyen kimosható, nekem a legsötétebb színek sem okoztak eddig gondot, simán kimoshatók voltak belőle. Jobban szeretem, mint a 228-as ecsetet, mert az nekem picit nagy, és kevésbé formatartó, sokkal lazább, és kissé szétállnak benne a szőrök.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

fvikus

2017. július 6.

Szerintem a MAC 217-esnek nincs ennél jobb dupe-ja! Az árát meg nem is említem. Jár az ötös!

fvikus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

svekits

2016. május 15.

Annyira jó kis ecset! Egyik irányban enyhén lapított, így arra is jó, hogy feltapogassuk a festéket a szemhéjra, viszont a vége satírozni is jó. Szerintem egy ilyen formájú ecset egy sminkelni szerető ember kollekciójában alapdarab (márkától függetlenül), annyira sokrétűen lehet használni és nagyon könnyű vele szépen dolgozni. Ennek a nyele is kényelmes, könnyű irányítani, precízen lehet vele dolgozni, és igazából nem is kell ügyes sminkelőnek lenni hozzá, az ecset csinálja a dolgát magától is. Nem lesz a festék foltos a szemhéjon, nagyon szépen elsatírozza a széleket is. Az egész Rose Gold set megvan, még nem volt alkalmam minden ecsettel kellőképp játszadozni, de eddig abszolút ez a kedvencem közülük. Szuper jó! Hétköznapra nem nagyon szoktam szemsminket csinálni, de ettől az ecsettől komolyan megjött a kedvem hozzá.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Szilva86

2016. május 11.

Tökéletes satírozó ecset. Kicsit szélesebb, mint a MAC 217-es ecsete, de ár- érték arányban nagyon megéri. Három darabom is van belőle, mindennapos használatban vannak.

Szilva86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

gina82

2016. május 10.

Nagyon puha,jó minőségű ecset.Már három darabom is van belőle.Többször mostam már,de semmi baja.Gyönyörűen lehet satírozni vele.

gina82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Tvylvis

2015. december 16.

Nagyon jó ecset, szeretem nagyon. Minden nap előkerül, fogok is venni még egyet belőle. Tökéletes a mérete, formája, tömöttsége. Nagyon szépen felveszi a szemhéjpúdert, szépen le is adja. Külön szeretem benne, hogy mivel lapított, ezért az oldalával fel lehet vinni a szemhéjpúdert, míg a hegyét használva szépen el is lehet satírozni (azért persze egy erőteljesebb színnel ez már nem működik, de én extrém sötét színeket nem használok. Jól kézre áll, eddig a tisztítást is jól bírta, nem hullott ki belőle egyetlen szál sem, illetve a formáját is szépen visszanyerte. Az enyém még szép fehér is, bár én nem használok rettentően sötét színeket. Az ára szerintem teljesen rendben van. Körül fogok még nézni a márka ecsetei közt, eddig ezt és a 231-est vettem tesztelésre, és abszolút elégedett vagyok velük, ajánlom bátran.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

kalanyostimea1006

2014. december 31.

Pihe puha szore van. Nem igazan olcso, akkor erdemes venni ha szettben veszi az ember ill akcioban van. Nagyon jol satiroz, nem bantja a szemem, semmi irritacio. Mosni mindenkepp ecsettisztitoval es hozza illo tisztitoszerrel, mert igy tovabb megorzik formajukat.

kalanyostimea1006
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

Ildie

2014. december 31.

7,8 euro a zoeva shopon ( https://www.zoeva-shop.de/en/makeup-brushes/eye/ )
most mondjuk rossz az árfolyam, ha szettben veszel ilyet akkor olcsóbbra jön ki.
Pihepuha ecset, jó használni. Elég hosszú a szőr, hogy mindent elsatírozzon, de nem hajlik el, közben pedig puha. Remek darab, de ezzel is az a bajom, hogy fehér :( sosem lesz újra fehér. Mondjuk ebben legalább látszik a kosz a feketékben nem. plusz, pár hónp után azért ezek a szőrők nem úgy állnak, mint újkorában, kicsit szellősebben, szétállva, de a dolgát teszi ugyanúgy.

Ildie

7,8 euro a zoeva shopon ( https://www.zoeva-shop.de/en/makeup-brushes/eye/ )

Pandácska

2014. január 28.

Nagyon puha a szőre, egyáltalán nem karcol mégis van tartása, így könnyedén el lehet vele satírozni a széleket, összemosni a színeket. Az ecset nagyon könnyű, kellemes a fogása, szerintem szép is. Az ára igen kedvező a minőségéhez képest, remélem, hogy tartós is és évekig jó állapotban marad.

Pandácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.