KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Zoeva

Ár:   €22.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsooer, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   €22.50
Lelőhely:   online külföldről

10 romantikus, pasztell árnyalatú szemhéjpúder a zsenge baracktól a lágy kékig, matt és gyöngyházfényű finishekkel.

Alexia

2018. április 17.

Én is még a Zoevacosmetics-ről rendeltem ezt a palettát, de javaslom a Beauty Bay-t mert ott olcsóbb. Szép tavaszi-nyári pasztell színeket tartalmaz. Azért csak 4 csillag, mert vannak más paletták a Zoevától amit nekem pigmentáltabbnak tűnnek, bár lehet csak a halvány színek miatt tűnik kevésbé annak. :)

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Buttercupcosplay

2017. május 20.

Beautybayről rendeltem. Gyönyörű színek vannak benne, nagyon jó monőségű, de mindenképp kell alá valami világos szemhéjbázis. Csodás tavaszi sminkekhez!

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.