KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ба́ба-Яга́

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Hónaljtapasz

Balea Hónaljtapasz
2017. február 24.

Egyszer vettem. Az utolsó előtti pár viszont tönkretette a sima pamut pólót. Más tapaszoknál is előfordult, hogy a ragasztó réteg a textilen maradt, de azt le lehetett hártyaszerűen húzni. Ennél a ragasztó nem így tett. Olyan, mintha tényleg vmi ragasztó ráömlött volna. Nem is tudtam vele mit kezdeni, a ruha hordhatatlan lett. A haragom pontokban nem fejezhető ki. Senki ne vegye meg!

Babé Soothing Micellar Gel

Babé Soothing Micellar Gel
2017. január 13.

5 ml -es termékmintát kaptam, amit sokadik alkalomra használtam el. Nagyon jó az illata. A habzását nem éreztem jelentősnek. Szemről a sminket természetesen nem tudja maradéktalanul eltávolítani. Alapvetően jól tisztít és kellemes érzetet hagy maga után. A La Roche-Posay micellar habzó lemosója után kicsit feszül a bőr, ennél ilyen gond nem mutatkozott. Nagyon jó általános arclemosónak. Az én bőröm nagyon problémás (akné, ekcéma, seborrhoea, stb.), de nem volt rossz hatással rá. Talán egy kicsit kevésbé voltak irritáltak a száraz területek, de nem biztos, hogy ennek tudható be.

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító
2016. december 9.

A sminket nem tudja teljesen eltávolítani. Jól adagolható, sokáig elég. Habosítva adagol, utazásnál emiatt vinni kell a nagyobb kiszerelést, nem tölthető át kisebb flakonba. Szerintem jó termék általános arclemosónak minden bőr számára.