KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

0808

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 53 vétel
Megnézem

Estée Lauder Crescent White Full Cycle Brightening BB Creme and Brightening Balm SPF50

2017. szeptember 20.

Mindig hajt a kíváncsiság legyen az parfüm, kence, sosem elég, már már beteges hóborttá vált, ezért keveredett a kosaramba ő is. Gondoltam kipróbálom mert még senki nem írt róla ill.még föl sincs töltve a Km-re.
Mielőtt bármi szépet mondanék róla kivételesen kezdem a negatív észrevételeimmel, ami nem lesz sok; nem örültem amiért tartalmaz kémiai fényvédőt (megszállott fizikai párti vagyok) , csöppet drága, gyorsan szárad, csupán ennyi a rosszaság benne.
Ennek ellenére imádom és most az első számú bb krémemmé lépett elő. Bár néha úgy érzem inkább fényvédő mint BB mert a súlyos bőrhibákat nem fogja elkendőzni igaz nem is egy alapozóval van dolgunk.

BB keresésnél lényeges volt a lehető legmagasabb faktorszám ,hurrá 50spf, a bőrömmel kompatibilis szín a minőség és az inci sem utolsó szempont, bár itt kandikál parfüm a lista végén, de az én bőröm jól bírja a megpróbáltatásokat, ezt leszámítva nem egy brutál összetevőlistával rendelkezik.

Először meglepődtem a színén mert a koreia bb-re jellemző kicsit sárgás szürkés árnyalat fogadott, de itt ez semmit nem jelent mert gyönyörűen illeszkedik a bőröm színéhez.
Roppant könnyű eldolgozni én simán kézzel fölviszem viszont! mint írtam nincs idő bogarászni, pepecselni, mert elég gyorsan szárad. Egyáltalán nem folyik, olyan fura sűrű masszív állaga van, mert bár lehet csak nekem különös de nem ehhez vagyok szokva ha bbről van szó, de jelzem nem rossz ez így!
Nem fénylik és nem leszek tőle halál matt ábrázatú sem, vannak ráncaim de jól elvannak egymáson ☺
Remekül bírja a napi kiképzést, estére is minden a helyén marad.
Mit mondhatnék még.... tökéletes egységes bőrképet varázsol finom puha a bőröm tapintása, mintha semmi nem lenne rajtam olyan érzés, de azt gondolom ez inkább a 35 fölötti korosztálynak lesz ideális amikor már szárazabb a bőr mert nem tudom zsíros bőröm nem e fényesedik át a nap felénél.

Ja és a kis brightening a tubus azaz a kupak végében van amit ha fölhajtasz találod meg. Nagyon cuki és talán nem is olyan haszontalan az ötlet, bár ha igazán kiemelni szeretnék ott a highlighter de ha csak pici fényt akarok arra tökéletesen megfelel (nekem a Cupido ívre nagyon bejött)

Összességében azt kell mondjam ez egy jó kis termék, igaz napi szintem nem használom de amikor igen akkor mindig elégedetten mosolyog vissza a tükörképem!!
bocs ha hosszú lettem ☺

the Balm Desert

the Balm Desert
2017. szeptember 20.

Ha reggelente nagyon szűkös az idő mert a gyerkőcöm melegszendvicset enne reggelire ami picit több idő mint egy borjúmájas kenyér elkészítése:) -bocs csak ez épp ma reggeli élmény- akkor már tudom ma csakis a TB fér bele a reggeli szeánszba, mert a legkönnyebben fölrakható az összes bronzosítóm közül. Nincs sárgás koszos foltos hatása!!! Abszolút természetes, matt semmi csilli villi.
Nos igen mint lentebb viviendora is említette akár pirosítóként is bevethető én már próbáltam és tetszett a végeredmény.
A The balm termékekkel még sosem lőttem mellé! Abszolút kedvenc!

Shiseido Brilliant Bronze Quick Self-Tanning Gel

Shiseido Brilliant Bronze Quick Self-Tanning Gel
2017. szeptember 20.

Az eddigi legjobb önbarnító amit próbáltam! Nem leszek tőle "májbeteg" , és ha kopik sem foltosan teszi. Valóban szép bronz barna árnyalat!
Szuper a pumpás adagolója is! Imádom!

1 MÁRKA