KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

0808

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -

Megnézem

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2017. november 8.

Spirál mániám újabb fejezete... Szuper íves pillák,nincs potyogás ,összeragadás, klassz cucc lenne, de miközben festem a pilláim rendre összemaszatolom vele a szemhéjam a pillák tövénél, bár lehet én vagyok béna ,és ez csak az én hibám!
Az értékelésem a pirosnak szól.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP
2017. november 8.

Ez aztán a pasifogó molekulahalmaz! (Nos mondjuk nekem erre nincs szükségem, boldog házasságban élünk, csak a rend kedvéért leszögezem, nem szándékozom megfogni senkit, de mint nő, jól esik ha megdicsérnek ). Eddig is tudtam, hogy a hímneműek szeretik a mézes mázos édes leveket de ez túltesz mindenen.
Fene tudja mi ütött belém, de ma benne indultam el reggel, azt tudni kell , hogy ő új szerzemény én meg rossz kislány vagyok, így ilyen esetben nem tudok várni a mínuszokig, pedig kívánná.
Most még csak 13 óra van de ennyi figyelmet és kedves bókot még egyetlen egy illatom sem kapott, -és nem csak férfiaktól - pedig van pár darabom.
Nekem perpill. tömény és sok a vanília benne, jó tudom téli fagyokért kiált , így nem ítélkezem vaktában.
Igazi karácsonyi nyalánkság! Beburkolózós, rénszarvasos meleg takarós, kandallós, összebújós, mézeskalács ropogtatós, szívmelengető puhaság! Húú már már giccses kis idill, de kell ilyen is az életünkbe!
Jó lesz ez, legalább is remélem szeretni fogom, mert nem igazán az én világom.

Carolina Herrera 212 Sexy

Carolina Herrera 212 Sexy
2017. november 8.

Most épp morci vagyok mert férjecském "bezárt mindent" és a bepötyögött mondandóm elszállt....
Szóval azt kezdtem el írogatni, -de most már tömören velősen összefogom mondandóm- ,hogy sajnos én nem lettem jóban ezzel az illattal.
Üvegből még csak csak, de fölfújva megsemmisült rajtam. Semmi extra, egy lájtos kis nulla lesz belőle.
Tömény vaníliás marcipános cukormáz lett belőlem, ami csak a lányomnak mint marcipán imádó jött be, sem a drágámnak sem nekem nem lett húúhaa meg azta de még aha ez jó kategória sem . Közömbös, elmegy ha épp nincs más..

ja a 212 New York- Manhattan CH lakhelyének előhívószáma, hogy mitől "szekszi" azt meg biztosan azok tudják megválaszolni akiket "azzá tett" az illat , én sajna nem.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ