KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

0808

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -

Megnézem

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó
2018. február 21.

Úgy látszik a Chanel az alapozók terén nem lesz a barátom. A Perfection Lumiere-n már rég túladtam ugyan ezen okok miatt. (Sajna nem találom a véleményem amit írtam róla biztos tovaszállt.) Én kis balga mégis megvettem ezt is. Sajnos bármennyire is hidratált a bőröm, mégis kiemeli a száraz részeket és hát igen, ahol van ő megtalálja a ráncokat és idővel beletanyázik rendesen. A színe passzolna és nem is oxidálódik nem mászik sehova beton biztos de a fránya ráncaim keresztbe tettek a tudása előtt. Maradok az EL alapozóinál. Nyilván jó termék, de nem egy öregedő bőrre, jaaaaj de fájt ezt így leírni:)

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2018. február 21.

A nagykönyv szerint 40 fölött maradjunk inkább a matt termékeknél, na ja, mint tudjuk a szabályok azért vannak, hogy megszegjük(ésszerű korlátok között) őket ... no ha ezt az íratlan szabályt betartottam volna akkor sosem emelem le az állványról (rose gold) és soha nem lesz oly csodásan fiatalos üde pofim. Én nagyszerűen tudom használni és tényleg egy tündércsóknyi kell. A fix+ ellenére is viszonylag gyorsabban kopik mint a többi pirosítóm ennek ellenére szeretem!

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2018. február 20.

Krémből, szérumból -és halkan súgom férjem ne hallja ,parfümből:) -sosem elég. Bár korrekt kis rutinom van, gondoltam egy próbát megér, és még hogy megérte!!!!Valami eszméletlen jól hidratál! Megkockáztatom, hogy az általam eddig próbált ill.használt koreai termékek közül ő nyerte - A legjobb hidratáló! - kategóriát.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ