KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

0808

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -

rajtam katasztrófa...

Armaf Vanity Femme Elegance EDP

Armaf Vanity Femme Elegance EDP
2018. június 10.

Az egyik "heti zsákbamacska" szerzeményem ő lesz. Azon kívül, hogy arab és milyen összetevői vannak semmit nem tudok róla. Tetszik a szikrázó vörös üvege a formája és a neve is elég figyelemfelkeltő. A fragin sem tolonganak a vélemények ...meglátjuk, amint megvan visszajövök.

Lancôme Oud Bouquet EDP

Lancôme Oud Bouquet EDP
2018. június 9.

Sajnos kegyetlen méregnek találtatott !
2016 karácsonya előtt ismerkedtem meg vele, de olyan durva ko-val kiütött, hogy soha többé a közelébe se merészkedtem.
Előtte a migrén mint olyan, ismeretlen fogalom volt a szótáramban, no de ez a bitang megmutatta mi az a fejfájás, ami elől legszívesebben a pokol legalsó bugyrába is elmenekülnél. "Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel!" - oly baráti és pokolian szívélyes, reményvesztett köszöntés, örökké tartó skandálását is elhallgatva, átlépem azt a bizonyos kaput, és ha kell mindent bevállalok...bármit, akármit kibírok vagy megfogadok csak szabadítsanak meg végre tőle!
Brutális jószág , megkínzott, meggyötört, konkrétan napokra lebénított, -ha nem velem történik el se hiszem! Biztosan nagyon megszaladt a méregkeverők keze mert kicsit túltolták ouddal,, így örökre visszavonulót és hátraarcot veszek ha csak meglátom mint összetevőt.
Soha többé...hacsaknem majd pokolbéli víg napjaimon .....

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ