KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

3tara2

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2018. április 25.

Tökéletes! Ez az a krém, ami jó az arcra, és a testre. Ápolja, hidratálja és nyugtatja a bőrömet.
Imádom az illatát! Élvezet feltenni. Közvetlen bekrémezéskor a szétpattanó levendula illóolaj molekulák hűtik az arcom.
Nem minden nap használom, de folyamatosan.
Kedves kis vintage szerű csomagolása van.

Vivienne Westwood Boudoir

Vivienne Westwood Boudoir
2018. április 21.

Az egyik legnagyobb hiba volt, hogy befejezték a gyártását. Nemcsak a múltban, hanem a jelenben és a jövőben is tökéletesen beilleszthető lenne a parfümpiacon.
Nemhiába....ez a nő fantasztikus!
Maga az illat szupertartós, provokatívan hűvös és nagyon nagyon szexi!
Nekem tetszik, hogy nem émelyítő, hanem annak ellenére, hogy csordultig telepakolták virággal a fullasztó tömörséget lehúzza a dohány, fahéj és koriander.
Amolyan cica - egér harc ez. Csakhogy a macs jelen esetben a nő! és nem a férfi....😀 és egy nőnek....valljuk be, jólesik hegyesen tartani a karmait....
Szóval szeretem Vivien Westwood illatait, a Boudoirt is - amely egyébként tökéletes képet sejtet egy fülledt hálószoba titkairól.
Csakis öt csillag!

KrémPatika Acmella Ránctalanító Krém

KrémPatika Acmella Ránctalanító Krém
2018. április 16.

Nagyon szeretem használni. Valahol a szérum és a krém között van az állaga és bársonyos illata van. Jó érzés feltenni.
Azt gondolom, hogy alkalom szerűen bárki kencézheti, kúraszerűen pedig harmincöttől felfelé.
Ripsz - ropsz felszívóidik.
Az én varázsdélutánjaim vasárnaponként szoktak megtörténni. Van ultrahangra időm. Zárókrémként acmellát teszek fel.
Hát....jó érzés utána tükörbe nézni.
Bőrsimító hatása van szerintem.