KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

3tara2

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál

1 ELADÓ KRÉM

Gres Cabotine Rosalie

Gres Cabotine Rosalie
2017. szeptember 17.

Ez egy kifejezetten jó illat! Ha az árát nézem, akkor meg szuper.
Képzelj el egy mandulás/mandulatejes - rózsás illatot, amibe tesznek egy kis gyantát, citrust és magnóliát. Na ez a Rosalie!
Bájos. Szerintem ez a legjellemzőbb rá.
A tartósságába belekötök, ám ez jelen esetemben semmit sem fog levonni az értékéből.
Még egy dolog, ami mellette szól: tökéletes nappali illat minden korosztálynak. Egy iskolás lánynak épp oly tökéletes, mint egy unokával sétáló nagyinak.
A Rosalie maga a derűs ártatlan fénysugár. Csupa báj!

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2017. szeptember 17.

Nem rossz sampon, de az árához viszonyítva többet vártam. Egy dobozzal vettem, és egy dobozzal kaptam. Rendkívül kiadós, sokáig elég lesz, de ha elfogynak visszatérek a Lush szilárd samponjaihoz, mert azok váltak a legjobban be.
Nagyon tetszetős és számomra finom illatú termékről van szó. Régóta használom, de semmit nem vettem észre, hogy erősebb lenne a hajam tőle. A kondícionálóval együtt akalmazom. A család többi termékét nem veszem meg, mert nem hozta az AHA élményt.

Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood

Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood
2017. augusztus 23.

Még nem tudom, hogy fogom - e szeretni!?
Többedszer futottunk egymásnak, és pár alkalommal türelmetlen voltam, lemostam, átfújtam, szóval megmásítottam.
Ma végre kitartóan és figyelemmel viselkedtem vele.

Elég furi nő vagyok, jól állnak a kondenzcsíkot húzó illatok. Ám ennél az egynél kivétel van. Délben megijedtem, hogy valahol gumit égetnek - de rájöttem, hogy magamról árad... Ugyanakkor lányom nem győzött dícsérni, hogy mi ez a csoda rajtam. Engem azonban kifejezetten zavart erőszakosságával, nyomulásával.
A lapokat én osztom és nem Kurkdjian!
Kellett hozzá két óra, hogy zabolázódjon a parfüm.
Döbbenetesen tartós! Egészen elképesztő!
Vanília, méz és oud illatom van. Semmi egyéb összetevőt nem érzek ki. Erről a hármasról azonban kénytelen vagyok elismerni, hogy változatos trió - szerintem több fajta vanília szerepelhet itt...
Egyáltalán nem szexillat. Ez egy édes - füstös parfüm, amit ha használni fogok hétköznapokon fog történni.
Tisztára úgy érzem magam, mint akit rohamoznak, hogy mikor dobom hanyatt magam tőle. Fogalmam sincs! Soha nem csíptem ha erőszakosan rámtódultak. Az intelligenciát azonban igen....és megkockáztatom, hogy a Cologne pour le Soir, ha meghódít akkor azt az agyamon át fogja megtenni és nem a szívemen keresztül.
Ha pedig objektive vagyok....akkor eszement jó illatot áraszt másokon! Olyankor mindig irigykedem!