KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

3tara2

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Amouage Bracken Woman Edp

Amouage Bracken Woman Edp
2018. január 30.

Szóval azért ez nem semmi! Most reggel úgy ébredtem fel, hogy valami nagyon finom csapta meg az orrom. Kómásan még percekig gondolkodtam, mi a csoda lehet....ez olyan parfümaromának tűnik....
Oké - oké, de mi ez akkor? Este nem tettem fel semmit! Aztán eszembe jutott a viola, páfrány és kamillás mozdulataimról....hogy én tegnap reggel 8 körül Brackent fújtam magamra!

Jóságos Ég! 21 órája érződik!

Az már csak egy plusz, hogy sálamat, kabátomat megérintve olvadozom e gyönyörűségtől.
És nem hiába írtam róla a Parfümbűbájon, hogy szignatúra illatom.
Az. Én vagyok teljes egészében. Mi ketten egyek!
Pont nem érdekel ha mások túlzónak, furcsának, hippisnek gondolják! Rajtam gyönyörű, és nem véletlenül szaglásznak olyankor annyian!❤
Imádlak Bracken W - és tudom, hogy Te is engem!

Katy Perry's Indi EDP

Katy Perry's Indi EDP
2017. november 30.

Egész barátságos első blikkre! Ahhoz képest hogy celebcucc - jól sikerült. Bár mintha koppintás lenne... mintha évekkel ezelőtt Dita von Teese - ék piacra dobtak volna már egy ehhez nagyon hasonlót az is (Erotique) tetszett, bár annak tartóssága kritikán aluli volt.
Az Indit most fújtam fel egy órája, így erről még nem áll módomban még nyilatkozni.
Egyértelműen virágos-fás alkotás. Szerencsére nem tömegillat, a pézsmát sokallom benne.
..................
Szintetikussága egy idő után zavaró.
És bizony a későbbiekben kezd sok lenni. Kezdeti érdekességét elveszíti, megmarad egy lineáris, unalmas kissé fejfájdító alap. Én meg azt veszem észre, hogy kezdek beidegesedni rá! Egyre émelyítőbb lesz és én egyre zabosabb.
A kezdeti örömöm a múlté, fejfájásom a jelené.
Hatalmas jóindulattal 3csillag.
Katie Perryt csípem a profizmusa miatt. Szerintem maradjon továbbra is az éneklésnél.

M. Micallef Les 4 Saisons: Automne

M. Micallef Les 4 Saisons: Automne
2017. november 19.

Szívből sajnálom, hogy csak öt csillagot engedélyez a KM.....
Talán a legtipikusabb, legszebb fás - fűszeres őszi parfüm, melyet ''elmebajom'' vagy szenvedélyem alatt megismerhettem.
Egy mai modern művészi alkotás tele villódzó színekkel, hulló falevelekkel, nap- és holdfénnyel.
Megmutatja illatélményekben ennek az évszaknak a szépségét, még akkor is, ha hűvös nyálkás az idő.
Fantasztikusan muzsikálnak együtt a gyümölcsök, fűszerek, és fák aromái kozmikus élményeket okozva - és teszik mindezt úgy, hogy semennyire sem tolakodnak! Az Autumne egyszerűen csak létezik, belédolvad....
Ez a művészet!
További áradozásom ott van a Parfümbűbájon. 😉
Ui: az üveg legalább olyan szép, mint a parfüm!