KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ad-Namah

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél
2018. április 22.

Nem irritálja a bőrömet és nem lettem tőle pattanásos, könnyű és hidratál, nyárra pont megfelel.

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2018. április 21.

Mind a 3 színt megvettem és nem értem a sok negatív véleményt. Persze, nem bír ki egy evést, de mindhárom szín gyönyörű, akár a szájceruzára, akár más rúzsra van feltéve. Én próbáltam matt rúzzsal is, simával is, és mindegyiknek gyönyörű színe lett. A drágább márkák hasonló fajtájú rúzsaihoz képest olcsó, és nem nagyon hiszem, hogy drága postaköltség és külföldről rendelés nélkül ugyanilyet lehetne itthon venni. Azt írja a csomagolás, hogy lehet használni szemhéjfestékként is (toppernek), és highlighternek is, biztos, hogy szemhéjon és arcon tartósabb lesz, mert ott nem éri folyamatosan nedvesség a toppert. A kék színű holo-nál a lila szájceruza nekem személyesen nem jön be, de tehetek alá kéket is, így szerintem nem gáz.

My Hsin Ni Aloe Vera és E Vitamin Maszk

My Hsin Ni Aloe Vera és E Vitamin Maszk
2018. március 19.

Szerintem ugyanennyiért más koreai márka arcmaszkja sokkal többet nyújt. Ezt a fajtát próbáltam ki és a kaviárosat, de elég híg benne (a fátyolmaszkon) a termék, van benne 25 ml, de nagyrészt az összes majdnem az államon folyik le. Akciósan vettem mindkettőt, mert ki akartam próbálni őket, de így, hogy van jobb maszkkal ugyanennyi pénzért tapasztalatom, így neki csak 3 csillag jár. Egyik maszk sem különösebben hidratáló. Annyi előnye van, hogy illatanyagot nem érzek benne.