KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ad-Namah

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2018. január 12.

Ma vettem meg akciósan (legalábbis a blokkon az eredeti ár 2245 Ft volt, de kiírva 3000 Ft) az Isana gépét, amit egyszerű használni, és nagyon szépen megtisztította az arcomat. Habár használok kémiai hámlasztót, néha nem árt a fizikai sem, és ezzel gyorsan és hatékonyan lehet tisztítani, szerintem megéri, más márkák 10-15000 forintos gépei sem tudnak többet. + az eladóhölgy azt mondta, hogy amint elfogy az összes pótfej a Rival de Loop arctisztítójához (450 ft-ra van leárazva, szerintem ha valakinek ilyen gépe van, az vegye meg, amíg van), akkor az Isana-t fogják rendelni. Két év garanciával megéri, könnyű tisztítani és megfizethető.

Essence Out of Space Stories Körömlakk

Essence Out of Space Stories Körömlakk
2017. április 6.

Először a 06-os árnyalatot vettem meg, egy körömre próbáltam ki két rétegben, mert úgy fedett legjobban. Fedőlakk nélkül egy hétig bírta a körmömömön, szóval ha egy körmön így bírja, akkor biztos, hogy jó a minősége. A másik amit megvettem, az a 05, egy rétegben is jól fed. Remélem ez is ugyanolyan tartós lesz.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. február 11.

A natural beauty szín pont olyan, amit kerestem, nagyon sok embernek jól állhat. Gyorsan mattra szárad és igazán a száj ceruzára szükség nincs, mert az applikátorral könnyű felvinni. Nem tudom mennyire szárít, annyit tudok, hogy egy ebédet nem bír ki, kb az államig rúzsos lettem, mert az olajos/zsíros ételek feloldják a rúzst. Remélem nem fog annyira szárítani és tudom rendszeresen használni.