KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adrienna

Regisztráció dátuma: 2017. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 15 eladás
Megnézem

Syoss Ceramide-Komplex Tégelyes Hajpakolás

Syoss Ceramide-Komplex Tégelyes Hajpakolás
2017. október 28.

A teljes ceramidos termékcsaláddal együtt használva látszik a hatás. Hosszú, egyenesszálú hajam szebbnek tűnik, nem olyan töredezett, fényes, tehát egészséges kinézetű lett kb. 1 hónapos használat után. A hajpakolást csupán heti egy alkalommal használom, előfordul, hogy kizárólag a hajvégekre teszek belőle. Korábban a keratinos termékcsaláddal próbálkoztam, azonban nagyon szárította a hajam, nem jött be.

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Sampon

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Sampon
2017. október 28.

A keratinos sampon után váltottam erre a "verzióra" és eddig jó véleménnyel vagyok róla. Szép selymes lesz a hajam a hajmosást követően és a hosszú hajam nem szárítja, mint az előző. A balzsamjával együtt használom, illetve heti egyszer a hajpakolását is felteszem.

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2017. október 28.

Update: Mégsem ez a sampon az igazi, ez is nagyon szárította a hajam, ráadásul a fejbőröm is, így ennek a termékcsaládnak egy másik samponjával próbálkozom egy ideje.

Nem régóta használom ezt a sampont, az előző borzasztóan kiszárította a hosszú hajam. Már az első alkalmazást követően sokkal puhább, jobb állagú lett. Többszöri alkalmazás után sokkal egészségesebbnek látszik, nekem bevált.