KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adrienna

Regisztráció dátuma: 2017. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2017. június 17.

Pattanásos lett tőle a bőröm már az első használatot követően, de adtam neki még egy esélyt. Nem szívódik be teljesen, még zsírosabb általa a bőröm. Szerencsére csak egy 15 ml-es kiszerelésem van belőle, arra gondoltam, hogy maximum a nyakamra és a dekoltázsomra elhasználom.

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre
2017. június 17.

Már az első használat után látszott a bőrömön, hogy sokkal szebb, de egy hét használat után teljesen meg vagyok elégedve vele. A szem alatti karikákra is kenek belőle egy keveset és egyáltalán nem olyan sötétek, mint voltak. Tetszik az illata és az állaga. Egyelőre 15 ml-es kiszerelést használok, elég gazdaságos, mivel nem kell sokat használni belőle, de ha elfogy biztosan megveszem a nagyot is.

Vichy Ideal Body Testápoló Balzsam

Vichy Ideal Body Testápoló Balzsam
2017. június 17.

Az Aqua Sorbet kipróbálása után döntöttem úgy, hogy esélyt adok ennek a testápolónak is. Kellemes az illata, valóban nagyon sűrű állagú, így jól hidratál. Nekem nem szívódik be olyan be gyorsan, így kizárólag estére használom. Még másnap napközben is érzem az illatát a bőrömön, eddig ilyet még nem tapasztaltam egyik testápolónál sem.