KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adrienna

Regisztráció dátuma: 2017. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 42 eladás
Megnézem

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2018. május 11.

Nagyon szeretem, főleg tavaszi-nyári hónapokban használom, télen maradok az alapozónál. Valóban könnyű, mintha semmi nem lenne az arcomon, a viselete nagyon kellemes. Mindig teszek alá hidratálót, megvárom amíg teljesen megszárad és úgy viszem fel ezt a krémet. Igazság szerint gyönyörűen egységesíti a bőrt, maximum korrektort használok hozzá. Az összetevői szépek, fényvédővel is rendelkezik, sőt még az öregedés jeleire is hat. Az ára nem kevés, de úgy gondolom megéri a 60 ml-es kiszerelésnek köszönhetően.

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter
2018. május 11.

Update: Nem rossz, de váltottam por alapú highlighterre. Nekem jobban bejön, könnyebben és szebben el tudom dolgozni, mint a folyékonyat.

Elégedett vagyok vele, minimális mennyiség is elég belőle, már attól is sokkal szebb lesz a végeredmény, Valóban gyorsan szárad, így igyekezni kell a felvitellel, azonban ennek köszönhetően építhető is a drámai hatás érdekében. :)

Syoss Ceramide-Komplex Tégelyes Hajpakolás

Syoss Ceramide-Komplex Tégelyes Hajpakolás
2018. május 11.

Update: A samponjához hasonlóan mégsem az igazi, biztosan nem veszek belőle többet, már az illata sem tetszik. Többnyire a hajvégekre használtam, de már váltottam teljesen más márkára.

A teljes ceramidos termékcsaláddal együtt használva látszik a hatás. Hosszú, egyenesszálú hajam szebbnek tűnik, nem olyan töredezett, fényes, tehát egészséges kinézetű lett kb. 1 hónapos használat után. Korábban a keratinos termékcsaláddal próbálkoztam, azonban nagyon szárította a hajam, nem jött be.