KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

albertinablogg

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Freshlight Magnólia Regeneráló Hajpakolás

Freshlight Magnólia Regeneráló Hajpakolás
2018. augusztus 17.

Fantasztikus, tartós illata van. Én nyirkos, kissé bevivezett hajra kenem fel, betekerem fóliával és rajta hagyom 2 óráig, majd rendesen megmosom a hajam samponnal. Nagyon puha és lágy lesz a hajam tőle, az illata pedig másnapra sem illan el. Féláron jutottam hozzá, így nagyon megéri 849.,- forintért. A csomagolása pedig nagyon cuki. Olyan rajta a baba, mint Chucky menyasszony felturbózva. Vagy Annabelle baba. :D

Ziaja Rose Butter/Rózsavaj Hidratáló Nappali Arckrém

Ziaja Rose Butter/Rózsavaj Hidratáló Nappali Arckrém
2018. augusztus 17.

Nem rossz kis krém. Könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni. Éjszakára jobb használni, az illata tetszik. A tégely designja hagy némi kívánnivalót, de maga a krém valóban ár érték arányban megfelelő. Nekem nem lett tőle több pattanásom.

Tesori d'Oriente White Musk Habfürdő

Tesori d'Oriente White Musk Habfürdő
2018. augusztus 17.

Update 2018.08.17. Tévedni emberi dolog, így vagyok ezzel a termékkel is. Habfürdőnek nem vált be, tusfürdőnek annál inkább. Nyáron, főleg mikor az ember egy kis napközbeni felfrissülésre vágyik, ez az egyik legalkalmasabb tusfürdő. Az illata valahogy tiszta és friss érzést ad. -1 csillag csupán az ára miatt, egyébként 5.

2015.05.25. Kipróbáltam az itteni vélemények alapján és nem igazán vagyok elragadtatva tőle. Az illata nekem nagymama púderes kölnijét juttatja az eszembe. Az illata egyáltalán nem tartós, az állaga pedig nem tetszik. Azt hittem sokkal krémesebb és hidratálóbb, erre ugyanolyan mint a többi habfürdő, kellemetlen benne fürdeni, mert úgy érzem minden zsírt leszed a bőrömről. Az árát így sokallom, viszont a design és a fém palack nagyon tetszik.

4 ÖSSZETEVŐ