KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

albertinablogg

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Saint Laurent Opium Pour Homme

Yves Saint Laurent Opium Pour Homme
2018. november 13.

Update: Megrendeltem online, kipróbáltam mielőtt az édesnek betenném a fa alá. Már a doboz aljának felbontásakor megéreztem az illatát, fújtam a csuklómra, megállapítottam az eredetiséget. Istenem, micsoda mennyei illat ez! Mennyire más mint a megszokott mai ficsúr illatok!!! Egyben friss, modern, mégis klasszikus. Lehet butaság, de hiszek abban, hogy azok a parfümök (illatok) a legjobbak, melyeket még maguk az alapító atyák vagy anyák hagytak jóvá, hagytak ránk, az utókorra, elvégre ők tették a márkát azzá, ami ma. Ez az illat 1995-ből való, tehát maga Yves bólintott rá.
Persze ha egy mai fiatal lány vagy fiú megszagolja, egyértelműen nem fogja szeretni. Első fújásra a csillagánizs a legegyértelműbb, aztán előbukkan a fekete ribizli édes gyümölcsössége, végül a cédrus. A vaníliának nem különösebben érzem a jelenlétét, de persze én nő vagyok, egy férfinak másabb a bőre kipárolgása. Ez a 3 illatjegy a legerősebb benne.
Nem egy tucat illat, mégis gyermekkoromból olyan nagyon ismerős!! Mintha Keresztapám ezt használná, de nem venném be rá a cián kapszulát...

És én sem értem, hogy ez az illat miért van a legfelső polcon elérhetetlen magasságban, vagy a legalsón szemek elöl elbújva, mikor az YSL legjobb illata (persze csak a Pour Homme után)!!

Végre valami normális férfi illat, meg is rendeltem a férjemnek Karira. Annyira más, mint a mai tucat illatok. Úgy vettem észre, mintha régen intenzívebb és tartósabb parfümöket készítettek volna. Ráadásul ez egy EDT. Párom persze a Hugo Boss Bottled pasi, de az a baj, hogy olyan sokat fújt magára a múltkor, hogy becsömörlöttem töle. Az illattól, nem a pasitól.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. november 13.

Mennyire jellegtelen, semmilyen illata van. A Chloé-tól várnék némi púderességet, de nem, ez legalább olyan csalódás, mint a CHANEL GABRIELLE EDP semmi stílus, semmi különlegesség, a biztosra mentek és ez nem jó. Hol van ez a Chloé Love-hoz képest. Szégyen! Az üveg sem szép, ahogy a benne lévő tartalom is annyira semmilyen... Csalódás.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2018. november 13.

Ezt ajánlotta az eladólány a Douglasban én hülye pedig meg is vettem, holott tucatillat. Gejl, wattacukor, jellegtelen, pfhejj. Inkább vettem volna Chloé-t az is annyiba került. Rajtam sajnos rohadt tartós, édes, émelyít, nem tudom elviselni. A napokban fel fogom tenni eladásra.

4 ÖSSZETEVŐ