KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

albertinablogg

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Solanie Bársony Krém / Velvet Cream

Solanie Bársony Krém / Velvet Cream
2018. január 29.

Újabb pattanások nem keletkeznek tőle, mégis beszáradt komedóim lesznek, ami a kozmetikus tisztítási végtelen körforgásához tökéletes, magyarán kéthavonta látogatnom kell tisztításra annak ellenére, hogy elvileg nem komedogén... :/
Ára 4000.,- / 50ml, ami nem rossz, de váltani fogok, mert mégis száraz a bőröm és nem hidratál már annyira, mint kezdetekben. Váltok. Csak hogy mire lövésem sincs, mert a kiskereskedelmi krémektől viszont pattanásosodok.

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél
2018. január 29.

Nagyon sok arclemosót, tisztítót, tonikot használtam már. Nivea, Garnier, Himalaya, Chanel, DIBI, La Roche, Balea, de be kell valljam, ez a kis 600 forintos lemosó ugyanazt tudja mint az előbb felsoroltak. Sőt! Nem csak hogy tisztít, de nekem cseppet sem szárítja a bőröm, pattanások abszolút nincsenek az arcomon, igen kíméletes. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jók az összetevői. Már a másodikkal vettem. És ezt fogom használni ezután is.

Update: Levontam egy csillagot, mert X idő után ez is szárított. De a Mixa rózsaszín flakonostól még mindig jobb ár-érték arányban.

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2018. január 29.

Az illata és az állaga jó. Nagyon habzik, viszont eszméletlenül szárít. Hihetetlen, hogy ez sem vált be. (Nagyon sokáig öblítem hideg vízzel, mert ha egy kevés hab is marad az arcon, foszlósra szárít.)

4 ÖSSZETEVŐ