KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ALettah

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Wish Of Love EDT

Avon Wish Of Love EDT
2017. november 17.

Update: A nosztalgia kedvéért újravettem, örülök neki, hogy megjelent megint. Pontosan ugyanaz az illat, mint régen. Nem is gondoltam, hogy ennyire erős emlékeim kötődnek hozzá. Egyetlen fújásról eszembe jutott egy csomó emlék... annak idején a sáljaimat fújkáltam be jó vastagon, hogy az egyetemen a boncolások során néha beleszippantsak, és kivigye az orromból a sok kellemetlen szagot :D Jó, tudom, ha egy parfümről boncolás jut valakinek eszébe, az már rég rossz, de akkor is... Meg ahogy lestem, hogy összefutunk-e a folyósón azzal a bizonyos szürke szemű kollegával...bizony összefutottunk, sőt, találkozni kezdtünk, és akkor is ezt a parfümöt viseltem...most, tíz évvel később ő a férjem, kíváncsi vagyok, felismeri-e az illatot!
Nekem az emlékek miatt csakis 5 csillag és boldogság.
Amúgy: bájos kis virágos, nyomokban gyümölcsös jegyekkel. Közepesen tartós. Sajnos a szintetikus utóillata megvan, mint szinte minden Avonnak. De most az egyszer nem érdekel! :D Ha még a Surrealt is visszahoznák, magamon kívül lennék a boldogságtól!

A régi Avon illatok közül ez volt a nagy kedvencem, kár, hogy már nem gyártják. Nőies, napsugaras-magnóliás illata volt. Nem volt túl tartós, de egy délutáni újrafújással pont megfelelő illatfelhőt hozott létre.

Kallos Mélytisztító Sampon Zsíros Hajra és Fejbőrre

Kallos Mélytisztító Sampon Zsíros Hajra és Fejbőrre
2017. november 12.

Majdnem két hónapja használom, és el vagyok tőle ragadtatva! Eddig ez az egyetlen sampon, amivel elég, ha minden harmadik nap mosok hajat. Minden más eddig próbált termékkel minden második nap kellett mossak, ha azt akartam, hogy ne legyen ápolatlan a kinézete.
Illata a nagymamám régi gyógyteáira emlékeztet, valószínűleg a citromfű miatt, szerintem nagyon kellemes. Kicsit valóban nehezebben habzik fel, de azért csak sikerül. Én hagyom egy-két percig hatni, aztán öblítem. Kötelező utána balzsamozni, másképp nagyon gubancolja a hajat.
Első hónapban csak ezt a sampont használtam, aztán úgy alakult, hogy munka miatt a hét egyik felét más városban töltöm, így kialakult aza a rutin, hogy egyszer ezzel, egyszer egy másik, totál átlagos samponnal mosok hajat, és így is megmaradt a hatása.
Ár-érték arányban verhetetlen, a pumpás adagoló is nagyon praktikus.
Szerintem egy fantasztikus termék, az én zsíros, lapulós hajamnak nagyon jót tesz!

Avon Free for Her Parfüm

Avon Free for Her Parfüm
2017. november 5.

Van nekem egy kedves Avon-dílerem, remek nő, nemcsak a cég termékeit tudja betéve, hanem a vásárlókat is hamar kiismeri. Engem mindig meglep valamilyen parfüm mintával, mert tudja, hogy a szagosvizek a gyengéim. A rúzsokat, dekorkozmetikumokat nem is kínálja, mert tudja, hogy azzal nem számíthat sok jóra nálam. A taktika működik, mert legtöbbször azért rendelek valamit, mert hülyén érzem magam másképp :D
Legutóbb ezzel az újdonsággal ajándékozott meg, én pedig harci kötelességemnek tekintettem tesztelni, bár már a reklámja sem sok jót ígért: semmitmondó név, a reklámarc hölgy minden, csak nem lázadó kinézetű, mint ahogy azt a név alapján elvárnánk, az a photoshop tetkó rajta pedig egyenesen vizuális bűnözés. Maga az illat erős, szúrós alkohollal nyit, ami hamar elpárolog, és egy jellegtelenül édes, legfőképpen körtés gyümölcsös szirup veszi át a helyét. Néhány óra alatt a szirup is lelép, és marad egy kifejezetten kellemetlen, szintetikus pacsuli alap, ami még jónéhány órán át ragaszkodott a csuklómhoz. (Tartósságra nincs panasz) Lemostam, mert számomra zavaró lett. Ez az a kategória nálam, amit akkor sem használnék el, ha utánam dobnák.
Eh, nem is írok mást, már több helyen leírtam a véleményem az Avon furószalagon gyártott, minden egyediséget nélkülöző új illatairól.
Sajnos ez sem kivétel. De még várom a csodát, és szorgosan bár egyre inkább reményvesztetten próbálgatom a dílertől kapott újdonságokat,