KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ALettah

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2018. február 24.

Nem jósolok nagy jövőt ennek az újdonságnak. Hidratáló hatása gyenge, az illata műcukros, a cuki csomagolás és a hab formula nem sokáig fogja a polcon tartani.

Oriflame My Little Garden EDT

Oriflame My Little Garden EDT
2018. február 22.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, aki megvette magának, de nem jött be neki. Nos, nem értem, miért, ez egy igazán ártatlan, biztonságos illat, fura elképzelni, hogy valakit kifejezetten idegesítsen - de van ilyen, így lettem én egy üveg zöld nedű tulajdonosa. Nálam jó helyen van a kicsike, már a doboza megtetszett, egyszerű, letisztult formatervezés és bájos, de azért erős üveg. Maga az illat enyhén friss és zöld, de a gyöngyvirág miatt, ami amúgy nem érezhető ki magában, külön jegyként, krémes és lágy is, nem az az orronharapósan zöld illat. A bazsalikom is kiérződik, ad neki egy kis pluszt, elég ritka illatjegy.
Nyárra teljesen jó választás lett volna, így ősszel is kellemes.
Fiatal lányoknak jó választás lehet első illatnak, ártatlan, friss, légies. Tartóssága csupán néhány óra, de lehet, hogy ez a száraz bőröm miatt van.
Összességben kellemes meglepetés, szeretnivaló!

Avon Little Lace Dress

Avon Little Lace Dress
2018. február 22.

Van nekem is egy kis, fekete csipkeruhám. Egyszerű fazon, de az anyag miatt, na meg mivel mini és testhezálló, a ruhatáram legszexibb darabja. Ritkán hordom, mert kell hozzá alkalom, hangulat, cipő, smink és persze a megfelelő parfüm. De nagy kedvenc, örök darab. Nos, erre a keveset mutató, de sokat sejttető ruhámra gondolva próbáltam ki a dílertől kapott új illatmintát - így nyolc hónapos terhesen a ruhát csak nézegetni tudom.
Nos, ez nem az a parfüm, amit a fekete csipkeruhámhoz hordanék. Ez túlképp nem az a parfüm, amit hordanék és pont.
Szicíliai mandarin? Fekete ribizli? Titokzatosság? Rajtam sajnos nem. Az egyetlen beazonosítható jegy a pacsuli, ebből jó sok van, a többi olyan "zaj" jellegű, mintha több mindent összekavartak volna, de véletlenszerűen. Tartóssága viszont jobb, mint az általam még ismert Little Black Dress-nek - kb. két óra eredeti formájában, aztán még két-három óra bőrközeli, meglehetősen jellegtelen 'avon-szag'.
Az üvegecskéje csinos, kézbe illő. Ennek ellenére nem érzek késztetést, hogy beszerezzem, ha sose látom többet, az se baj.
Az én kis fekete csipkeruhámhoz pedig még keresem a megfelelő illatot, eddig legtöbbször a Gres Cabotine-ját használtam hozzá.
Ha valakinek viszont bejön a LLD, akkor ugorjon rá, a dílerem szerint hamarosan kivonják.