KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ALettah

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Zöld Tea és Mangó Maszk

Balea Zöld Tea és Mangó Maszk
2018. június 21.

Én is csak itthon vettem észre, hogy nem lehúzhatós arcmaszk, hanem krém állagú. A zöld tea és a mangó olyan jól hangzott, hogy nem tudtam ellenállni neki :)
Az ilyen krémes maszkokat nem nagyon szeretem, úgyhogy kicsit csalódott voltam. Végül nem maszkként, hanem éjszakai krémként használtam el az első tasakocskát, kb 5 nap alatt: este arctisztítás után picit vastagabb rétegben kentem fel, mint egy normális éjszakai krémet, és hagytam, hogy a bőröm beigya.
Érezhetően puhább, teltebb, hidratáltabb lett tőle, szóval a kezdeti csalódás ellenére megérte megvenni, jó kis termék, még ha nem is előírásszerűen használtam.

Tommy Hilfiger Eau De Prep Tommy Girl

Tommy Hilfiger Eau De Prep Tommy Girl
2018. június 20.

Az eredeti Tommy Girl nagy szerelmem, ezért boldogan csaptam le erre a flankerre is. Nos, nem üti ki a nyeregből az eredetit. Édeskésebb, roppanós almával nyit, halványan érződik a rózsabors, majd egy nyugis, ápoltságot és lazaságot sugárzó szantálos tiszta illattá válik. Sajnos a tartóssága is sokkal rosszabb, mint az eredetinek, egy-két óra. Szeretettel fogom elfújkálni a nyári szezonban, de nem lesz belőle alapdarab, mint a klasszikus Tommyból.
Az üvege csinos, olyan amerikai "collage"-es :) Tetszik.

Avon Today Tomorrow Always Absolute Parfüm

Avon Today Tomorrow Always Absolute Parfüm
2018. június 19.

Ha egy szóval kéne jellemezzem, a fullasztó lenne az. Iszonyat erős, tartós, domináns mézben eltett narancsvirág. Nagyon lineáris, egy cseppet sem változik időben, alig szelídül, nem is kopik. Úgy éreztem, mintha átment volna rajtam egy mézes narancsvirág tank. Emlékeztet az arab narancsvirágos cukorszirupra, amivel a tejbegrízt locsolják le bőven - desszertnek finom és különleges, bár néhány kanálnyi után már iszonyat édes.
Illatként, főleg ebben a melegben, csak az erős idegzetűeknek, alacsony cukorszintűeknek ajánlott. Talán télen szebben mutat - nem fogom megtudni, kicsi mintám volt belőle, és egész üvegem biztos nem lesz. A narancsvirágot amúgy sem nagyon szeretem parfümökben. Édes, gourmand illatom van, pont a TTA vonalból a My Everything, de az abszolút nem ilyen ragacsosan fullasztó, inkább édes-nektáros.
Az üveg amúgy nagyon szép.
És azt hiszem, a legtartósabb Avon illat, amit próbáltam valaha.