Alverya

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. november 14.

A Seductress árnyalatban vettem meg. Jó a fedése, nagyon tartós, nem ragad, csak ha túl vastagon viszem fel. Nagyon szeretem!

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. július 20.

Én is szívom a fogamat, mert tényleg nagyon nagyon NAGYON hamar elfogy... De nem tudok 4 csillagnál kevesebbet adni, mert eddig semmi mással nem tudtam ilyen szép szemöldököt összehozni. Tartós, tényleg vízálló, szinte lerobbanthatatlan, imádom. Gyönyörű természetes végeredményt tudok vele elérni. A mennyisége miatt továbbra is keresem a tökéletes vízálló szemöldökceruzát, de ha mondjuk kétszer ennyi lenne benne (ami még mindig csak 0,1g!!!!),akkor biztosan kikötnék ennél a terméknél.

Trend It Up Ultra Slim Szemceruza

Trend It Up Ultra Slim Szemceruza
2018. július 12.

Elég kemény, pont emiatt nehéz vele vonalat húzni, de mégis szeretem. A végeredmény tartós, a színét is szeretem, bár lehetne pigmentáltabb. Akciósan vettem, de több szín biztosan nem fog nálam landolni.
Update : 3-4 használat alatt elfogyott, mert annyira törik a hegye. Minden egyes használat után veszített a pigmentáltságából, amit mondjuk baromira nem értek, mert ez egy szemceruza... Első körben még használható volt, de amúgy egy nagy 0!!!

1 MÁRKA