KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverya

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. július 20.

Én is szívom a fogamat, mert tényleg nagyon nagyon NAGYON hamar elfogy... De nem tudok 4 csillagnál kevesebbet adni, mert eddig semmi mással nem tudtam ilyen szép szemöldököt összehozni. Tartós, tényleg vízálló, szinte lerobbanthatatlan, imádom. Gyönyörű természetes végeredményt tudok vele elérni. A mennyisége miatt továbbra is keresem a tökéletes vízálló szemöldökceruzát, de ha mondjuk kétszer ennyi lenne benne (ami még mindig csak 0,1g!!!!),akkor biztosan kikötnék ennél a terméknél.

Trend It Up Ultra Slim Szemceruza

Trend It Up Ultra Slim Szemceruza
2018. július 12.

Elég kemény, pont emiatt nehéz vele vonalat húzni, de mégis szeretem. A végeredmény tartós, a színét is szeretem, bár lehetne pigmentáltabb. Akciósan vettem, de több szín biztosan nem fog nálam landolni.
Update : 3-4 használat alatt elfogyott, mert annyira törik a hegye. Minden egyes használat után veszített a pigmentáltságából, amit mondjuk baromira nem értek, mert ez egy szemceruza... Első körben még használható volt, de amúgy egy nagy 0!!!

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. július 12.

Nekem bevált ez a szempillaspirál. Rövid, de viszonylag dús szempillám van, kicsit hosszít, nem tapasztja össze a pillákat. Alsó szempillasort nem festek, de valószínűleg nem is ezzel festeném a kefe mérete miatt.

1 MÁRKA