KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

alycethetyger

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2018. március 20.

Engem konkrétan bármivel kenyérre lehet kenni, ami skandináv - IKEA, Björk, Sigur Rós, Izland, rénszarvas, gleccserek és ez esetben ez a márka. Majdnem fájdalmas volt ennyi pénzt kiadnom egy tusfürdőre, de what the hell, a Bath and Body Works sem volt olcsóbb, decemberben Jézuskát játszottam magamnak.

Ha mindennap ezt használnám, valószínű, hogy sikítana a pénztárcám, de beérem a heti párszorral is. Ha a fizetésem eléri a 7 számjegyet, majd egyszer teletöltöm vele a kádat és abban fogok skandinávoskodni. Imádom, egyébként - soha nem volt még ilyen sűrű, azonnal kondicionáló tusim, egy élmény vele a fürdés. Az illata mennyei, a bőröm puhává teszi, nincs allergiás reakció.

Egyetlen dolog zavar és az a kupak, mert ilyen sűrűségű cuccnál már egy idő után nehéz az ima, hogy kijöjjön, de nem vonok le csillagot.

Catrice Genderless Peel-Off Szemöldök Színező

Catrice Genderless Peel-Off Szemöldök Színező
2018. március 20.

Szóval az úgy volt, hogy pár évvel ezelőtt erősebben szedtem a szemöldököm, mint ahogy kellett volna és ahogy most szépen visszanőtt azon helyekre, ahol tradicionálisan is szőr kellett volna legyen, foltos lett. Nem igazán zavar, hogy őszinte maradjak, nem szoktam kimenni sehova A szemöldököm nélkül, meg egyébként is emberek vagyunk, milliónyi hibával, ha meglátja valaki hogy 2 négyzetminiméteren nincs szőr a szemöldökömön, attól még teljesen funkcionális vagyok.

Viszont.

Vannak olyan napok, amikor nem lenne kedvem szemöldöközni - sietek, vagy elkésőben vagyok, vagy csak pont bal lábbal keltem fel és még rúzs helyett is inkább szájfényt rakok csak fel, mert azt tuti nem cseszerintem el.
Na, ezekre a napokra tökéletes backup lett volna ez a szemöldöktinta. Lett volna - már egy kicsit az allergén teszt (picit raktam az alkaromra 10 percig, hogy lássam nem-e gyulladok fel tőle) után is meg voltam döbbenve hogy egy konkrétan sötétbarnára hajazó fekete festék hogyan hagyhat csak ennyi lenyomatot a bőrömön, de gondoltam sebaj, majd a szemöldökön beleolvad a szálak közé.

Gondoltam én naiv.

Első használatnál szorosan betartottam a 10 percet és azon kívül, hogy kisebb mennyiségű szőr is távozott a filmréteggel együtt nem igazán történt semmi.

Még ezt sem bántam, én buta, így tegnap, a szokásos lesz-ami-lesz arckifejezéssel hagytam egy órát.

Semmi. Szó szerint semmi. 1340 forintért vettem valamit, ami semmit nem csinál. Sohasem voltam kiakadva a Catrice-re, de most nyeltem kettőt, mert ez bizony át..megtévesztés. Nem is tudom mit csináljak vele, nagyon megbántam.

note: Lehet, hogy természetesen világosbarnáknak, sötétszőkéknek beválhat. Jómagam a sötétebb árnyalatot vettem, és sötétbarna a szemöldököm. Bár ajánlani nem fogom, mert az eltávolításnál viszi a szőrt is.

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2018. február 16.

Az arcpirító valóság az, hogy én pontosan az a lány vagyok, aki inkább felkontyolta a haját, minthogy kifésülje. Tudom, nem a legjobb kép rólam, de ez van.
Mióta viszont olyan ütemben nő a hajam, mint a gaz az út szélén (innen is puszi a Mane N' Tail-nek), egyre fontosabb lett számomra, hogy ne csak nőjön, hanem hogy egészségesen nőjön az a bizonyos hajzat. Természeteset akartam, könnyűt és kiadósat - így kötöttem ki nála.

Nagyon nagyon megszerettem! A parfümön kívül szép az összetevőlista, hatalmas mennyiséget kapok a pénzemért és praktikus a kiszerelés is. Én hajmosás után egyből felviszem a hajam alsó kétharmadára, szépen ki tudom fésülni utána a loboncot. Száradás után puha, egységes haj a végeredmény, ami könnyen kezelhető - mostanában nincs nagy kedvem a kontyokhoz, értelemszerűen.

Ritkábban, két hajmosás között, én minden gond nélkül viszek fel egy borsnyi mennyiséget kizárólag a hajvégekre, extra fényt és rendezettséget ad.

Ki fogom próbálni az argánosat is, meggyőzött!