KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

alycethetyger

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Tom Ford Soleil Blanc

Tom Ford Soleil Blanc
2018. június 6.

Nem vagyok egy hatalmas Tom Ford-guru, de nemrég nyári parfümöket vadásztam és kíváncsiságból nekimentem a Neroli Portofinonak, ami (máglyán égjek el érte, de) nem tetszik, így nyúltam e fehér üveg után.

És én ott a Douglas kellős közepén minden lehető képet beflesseltem röpke 15 másodperc alatt, amit az előkelő elbűvölőséghez társítok, mindezt bármilyen - bár lehetőség szerint nagyon szép - óceáni háttérel. Vagy kerttel. Vagy ki tudja mivel, csak a Nő legyen ott, aki viseli, mert aki ezt az illatot tudja hordani, az Nő, nagy n-el, aki képes átruházni más entitásokra is a szépséget.

Elrugaszkodott(nak tűnhető asszociáció), de nekem ez az élmény Jackie Kennedy fehér ruhában, a stílusikon, a feleség, az anya, az elbűvölő Nő, az időtlen szépség és rang szimbóluma - akárhol is legyen, kíséri a fehér virágok csokra, az ámbra, a tonka és egy hintésnyi kókuszvíz.

Ámulatba ejtő!

Nem nekem való illat, de úristen, de szeretném, ha az lenne!

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2018. március 20.

Engem konkrétan bármivel kenyérre lehet kenni, ami skandináv - IKEA, Björk, Sigur Rós, Izland, rénszarvas, gleccserek és ez esetben ez a márka. Majdnem fájdalmas volt ennyi pénzt kiadnom egy tusfürdőre, de what the hell, a Bath and Body Works sem volt olcsóbb, decemberben Jézuskát játszottam magamnak.

Ha mindennap ezt használnám, valószínű, hogy sikítana a pénztárcám, de beérem a heti párszorral is. Ha a fizetésem eléri a 7 számjegyet, majd egyszer teletöltöm vele a kádat és abban fogok skandinávoskodni. Imádom, egyébként - soha nem volt még ilyen sűrű, azonnal kondicionáló tusim, egy élmény vele a fürdés. Az illata mennyei, a bőröm puhává teszi, nincs allergiás reakció.

Egyetlen dolog zavar és az a kupak, mert ilyen sűrűségű cuccnál már egy idő után nehéz az ima, hogy kijöjjön, de nem vonok le csillagot.

Catrice Genderless Peel-Off Szemöldök Színező

Catrice Genderless Peel-Off Szemöldök Színező
2018. március 20.

Szóval az úgy volt, hogy pár évvel ezelőtt erősebben szedtem a szemöldököm, mint ahogy kellett volna és ahogy most szépen visszanőtt azon helyekre, ahol tradicionálisan is szőr kellett volna legyen, foltos lett. Nem igazán zavar, hogy őszinte maradjak, nem szoktam kimenni sehova A szemöldököm nélkül, meg egyébként is emberek vagyunk, milliónyi hibával, ha meglátja valaki hogy 2 négyzetminiméteren nincs szőr a szemöldökömön, attól még teljesen funkcionális vagyok.

Viszont.

Vannak olyan napok, amikor nem lenne kedvem szemöldöközni - sietek, vagy elkésőben vagyok, vagy csak pont bal lábbal keltem fel és még rúzs helyett is inkább szájfényt rakok csak fel, mert azt tuti nem cseszerintem el.
Na, ezekre a napokra tökéletes backup lett volna ez a szemöldöktinta. Lett volna - már egy kicsit az allergén teszt (picit raktam az alkaromra 10 percig, hogy lássam nem-e gyulladok fel tőle) után is meg voltam döbbenve hogy egy konkrétan sötétbarnára hajazó fekete festék hogyan hagyhat csak ennyi lenyomatot a bőrömön, de gondoltam sebaj, majd a szemöldökön beleolvad a szálak közé.

Gondoltam én naiv.

Első használatnál szorosan betartottam a 10 percet és azon kívül, hogy kisebb mennyiségű szőr is távozott a filmréteggel együtt nem igazán történt semmi.

Még ezt sem bántam, én buta, így tegnap, a szokásos lesz-ami-lesz arckifejezéssel hagytam egy órát.

Semmi. Szó szerint semmi. 1340 forintért vettem valamit, ami semmit nem csinál. Sohasem voltam kiakadva a Catrice-re, de most nyeltem kettőt, mert ez bizony át..megtévesztés. Nem is tudom mit csináljak vele, nagyon megbántam.

note: Lehet, hogy természetesen világosbarnáknak, sötétszőkéknek beválhat. Jómagam a sötétebb árnyalatot vettem, és sötétbarna a szemöldököm. Bár ajánlani nem fogom, mert az eltávolításnál viszi a szőrt is.