KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

alycethetyger

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2018. február 16.

Az arcpirító valóság az, hogy én pontosan az a lány vagyok, aki inkább felkontyolta a haját, minthogy kifésülje. Tudom, nem a legjobb kép rólam, de ez van.
Mióta viszont olyan ütemben nő a hajam, mint a gaz az út szélén (innen is puszi a Mane N' Tail-nek), egyre fontosabb lett számomra, hogy ne csak nőjön, hanem hogy egészségesen nőjön az a bizonyos hajzat. Természeteset akartam, könnyűt és kiadósat - így kötöttem ki nála.

Nagyon nagyon megszerettem! A parfümön kívül szép az összetevőlista, hatalmas mennyiséget kapok a pénzemért és praktikus a kiszerelés is. Én hajmosás után egyből felviszem a hajam alsó kétharmadára, szépen ki tudom fésülni utána a loboncot. Száradás után puha, egységes haj a végeredmény, ami könnyen kezelhető - mostanában nincs nagy kedvem a kontyokhoz, értelemszerűen.

Ritkábban, két hajmosás között, én minden gond nélkül viszek fel egy borsnyi mennyiséget kizárólag a hajvégekre, extra fényt és rendezettséget ad.

Ki fogom próbálni az argánosat is, meggyőzött!

Isana Szárazsampon Világos Hajra

Isana Szárazsampon Világos Hajra
2018. február 16.

A téli időszakban a folyamatos hőváltozások miatt könnyebben zsírosodik a hajam, de nem akartam ezért felborítani a heti egyszeri hajmosási rutinom - ezért a szárazsampon. Olyan terméket kerestem, ami megfizethető, nem hagy fehér illetve fura rétegeket a hajamon és sokáig kitart. Régebben próbáltam a Batiste-ot, de a nagy hype ellenére nem voltam megelégedve vele, mert a fenti szentháromság mindegyikét produkálta.

Ezt az Isanásat enyhe félelemmel emeltem le a polcról, de minden előítélet alaptalannak bizonyult. A kiszerelés hatalmas és alig kell belőle fújni, hogy hasson. Nagyon finom illata van, én is, és a környezetem is szereti. Tökéletesen tudom tartani vele a heti egyszeri hajmosást, nem nehezít, nem hagy fehér réteget (kivéve, ha esztelenül fújod, 3 centi távolságból) és dúsít is, amin őszintén megdöbbentem.

Szuper termék, ezentúl mindig lesz itthon.

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő
2018. február 5.

Kilóra megvett a mosómedve.
Nem szoktam agyonhypolni dolgokat, de erre nagyon nagyon vártam, és egyből lekaptam a polcról, ahogy megláttam - valahogy az unikornisos-dinós vonal nem jött be, a lámásból kimaradtam, de ezt a sajátomnak érzem. :D
Gyümis illata van, semmi extra, megszokott Balea minőség, de tuti jó kedvre derít a legsz*arabb napodon is!