KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ami2015

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2017. december 6.

2016. június 27.
Többször próbáltam, de nem... Ezt valóban valaki vagy szereti vagy megfájdul tőle a feje, bántó, szúrós, de mégis van benne valami, ami miatt újra és újra kipróbálom. Igazán tartós és bár nekem nem lett kedvenc, de különleges, nem tömegillat, én személy szerint még senkin nem éreztem. 4 csillag, aztán ha egyszer mégis enyém lesz, jön az 5. csillag is.

Update: most jött el a mi időnk. :) Itt cseréltem, már nem is emlékeztem rá, hogy mennyit szaglásztam és nem értettem, mit szeretnek rajta, na de most!!! Kell neki a hideg idő, illetve a Muse-t már imádom egy ideje, de most őt még annál is jobban. Egyik téli kedvenc lesz most, az biztos. :) Nos igen, változunk... az illatokkal is így van, először nem tetszik, aztán nagyon-nagyon vagy épp fordítva.

Jean Paul Gaultier Scandal

Jean Paul Gaultier Scandal
2017. december 6.

Amilyen gyorsan megvettem, olyan gyorsan el is adtam... Az eleje nagyon tetszett, aztán az én bőrömön is nagyon LVEB illatú lett és nekem tartós se volt. Két nagyon hasonló parfüm pedig felesleges a gyűjteményembe.

Bioderma Sebium Sensitive

Bioderma Sebium Sensitive
2017. november 25.

Pár hete vettem, számomra hiánypótló termék. A La Roche hasonló krémjét nálam magasan veri. Hámlasztó után használom, azóta nem tudok túlhámlasztani. Nagyon szereti a bőröm, gyorsan beszívódik, de csak este használom, mert ahhoz eléggé testes krém nekem, hogy sminkeljek rá. A parfümöt én is kihagynám inkább belőle, de ezt leszámítva tökéletes. Bátran ajánlom annak, aki hámlasztót használ, Akneroxiddal küzd vagy más, szárító hatású kezelésen esik át és szeretné, ha olyan krémet kenhetne a bőrére, ami hidratálja, ugyanakkor nem zsírosít és nem okoz még több pattanást.