KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ami2015

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Marokkói Argánolajjal

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Marokkói Argánolajjal
2018. május 11.

Nem szoktam Dove tusfürdőt venni, mondhatni véletlenül került a kosárba. Határozottan tetszik, nagyon jó puha utána a bőröm, illata engem valamelyik hajbalzsamomra emlékeztet. Valóban nem habzik annyira, de a hatása remek.

Valentino Valentina Pink EDP

Valentino Valentina Pink EDP
2018. május 7.

Szeretem az édes illatokat, ezzel kezdeném... A Poudre változat után a Blusht és őt is ki kellett próbálnom, mert a Poudre nagy kedvencem lett gyorsan. Nos, ő nem lesz, sőt. Szerintem az eper és a rózsa kombó, ami nem tetszik az orromnak. Egyetértek azokkal, akik műnek, szintetikusnak tartják, illetve nekem még olyan furcsán édes, úgy, amit nem esik jól sokáig érezni magamon. Utóbbival nincs is baj, ugyanis a 3 gyönyörű üveg közül, ennek az illata a legkevésbé tartós nekem.

Nina Ricci Chant d'Extase EDP

Nina Ricci Chant d'Extase EDP
2018. május 7.

Összhangban van a külsővel ez az illat. Friss, de nem az a típusú friss illat, ami bántó, szúrós, erős citromos frissességet ad, hanem gyümölcsösen friss. Leszáradva azért a karamell édessége is előjön, de még mindig inkább gyümölcsös. Szerintem egész jól sikerült. Rajtam nem volt túl tartós, de nyárra annyira nem is baj.