KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ami2015

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2017. július 31.

2016. május 22. Nagyon-nagyon tetszett eleinte, mivel gyönyörű vele a bőr, egységes, szép matt, azonban az én extra zsíros bőröm is hihetetlenül kiszárította sajnos. Más új terméket nem használtam, szóval biztos ő volt a ludas. Annyira sajnálom, mert egyébként álmaim fényvédője lett volna.

Update: fel kell pontoznom, mert valószínű, hogy picit túl volt hámlasztva a bőröm és azért szárított annyira. Tavasz óta ismét használom, imádom, gyönyörű, matt, nem bántja a bőröm és mivel nem kémiai fényvédő, végre a szemem sem csípi semmi. Nekem a faktorszáma is megfelelő, bár kenem bőven. Mac alapozó alá kenem, jól megvannak.

Dior Addict EDP

Dior Addict EDP
2017. július 16.

Télre be fogom szerezni őt. Fújósom van belőle, de nagyon megszerettem. Így a melegben is szagolgatom néha. :) Tényleg igazán addiktív, engem szerintem a szantál és vanília kombó vonz benne, valóban tartós, kifújás után sokáig igen erőteljes. Nem tudnám mindig őt használni, de egy 30 ml-es szerintem 2-3 tél alatt el fog fogyni. :)

Dior J'adore EDP

Dior J'adore EDP
2017. július 9.

Gyöngyvirág és rózsa, én ezeket érzem leginkább benne. Többször is próbáltam már, mert csak Dior ugye, de nem lett az én illatom, nem is lesz, mert nem ezeket a típusú illatokat szeretem. Rózsás is, friss is, úgy vagyok vele, mint a Chloéval, máson tetszik, de hozzám nem illik. Az Addict viszont telitalálat, azt nagyon szeretem tőlük.