KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ami2015

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2017. március 20.

Használtam egy ideig, de nem sok alkalommal, mert vettem egy másik márkától arctisztítót. Első ilyen eszköznek szerintem nagyon jó, minden bizonnyal ma is használnám, ha nem kapok egy másikat, amit jobban megszerettem. Keresi új gazdáját. :)

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15
2017. március 12.

2017. jan.: NC15-ös színben van meg. Egész jól passzol a bőrszínemhez, a DW-höz képest gyengébb a fedése, viszont nekem ez nem emeli ki a szárazabb részeket és nem is szárít, nagyon szép felkenve, de kevésbé tart ki a nap végére, mint a DW, jobban kopik, jobban fénylik. Az illata inkább szag, bár nem szoktam ilyenen problémázni, de zavaró, míg érzi az ember. Ha a DW-re 4 csillagot adtam, akkor ez csak 3 sajnos. Pedig bíztam benne, hogy jobb lesz, mint a DW, de nekem nem... igaz a bőröm nem bántja, de tartósabbnak gondoltam. Még kísérletezgetek vele....más hidratáló, más fényvédő fölött hogy viselkedik, de addig csak 3 csillag.

Up. 2017. 03.12. Fel kell, hogy pontozzam, mert egész télen őt használtam. Nagyon jót tesz a bőrömnek, megtaláltam alá a megfelelő fényvédőt is, talán tovább maradhatna matt, de így is megszerettem, lehet újravenném, ha elfogyna.

Dior Homme

Dior Homme
2017. március 11.

Valentino Donna-t véleményeztem a napokban, onnan jutott most eszembe ez az illat. Van a Valentinában egy nagyon hasonló vonal, amit én nagyon szeretek, ahogyan ezt az illatot is a férjemen. Nem hiába írják, hogy unisex is lehetne, nekem is ez a véleményem, bár magamra még nem fújtam, de lehet majd kipróbálom. Nagyon-nagyon finom illat....