KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ami2015

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Yves Rocher Plaisirs Nature Levendula-Vadszeder Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Levendula-Vadszeder Hab- és Tusfürdő
2017. június 19.

Nekem is ekcémás tüneteket okozott... pedig ilyesmit eddig nem tapasztaltam ennél a márkánál. Ahogy abbahagytam a használatát, már 2-3 nap múlva enyhültek a tünetek. Talán az illatanyag miatt.... nem tudom, de egy darabig csak a bevált kókuszos tusfürdőjüket veszem ezentúl.

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2017. június 10.

Évek óta az első púder, amit újravettem, pedig még kb. félig van a mostani. Fél éve használom, szinte minden nap, így viszonylag sokáig tart is az árához képest. Nálam nagyon bevált, zsíros bőröm van, ecsettel viszem fel, szépen tart egész nap. Azóta nem is próbálkoztam más púderrel, ami nagy szó, mert előtte kb. havonta volt egy új kiszemelt. :) Bátran ajánlom zsíros bőrű sorstársaknak, nem fognak csalódni!

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2017. május 12.

Irigylem azokat, akiknek bevált. 2 flakonnal használtam el tavaly ilyenkor, tavasszal mindig hullik a hajam. A 2. flakon után már nem vettem újra, annyira szárította, bántotta a fejbőröm, pedig a végén már másik samponnal felváltva használtam. A hajvégeket is borzasztóan szárította, hiába balzsam, olaj... ennek ellenére 2 naponta mosnom kellett, mert a töve zsírosodott.