KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

amina22

Regisztráció dátuma: 2012. október 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 6.
Bőrprobléma: -

Dr. Hauschka Transculent Kompakt Púder

Dr. Hauschka Transculent Kompakt Púder
2016. április 4.

Ez volt az első magasabb kategóriás púder amit vásároltam.
Az illata és az érzés amikor az arcomon van egy élmény, amit egyik másik púder sem tudott eddig felülmúlni. Fantasztikus rózsa illat, bársonyos érzés, és olyan könnyű mintha ott sem lenne semmi.
Kellően mattít, nem igazán fényesedett át több óra után sem, és natúr kategóriában ez jó eredmény nálam.
Az arcszínem normál fehér, arra tökéletes a színe. Van egy világos bézs alapszíne a púdernek, ami a képen nem látszik, csak élőben. Ha sötétebb lenne a bőröm, akkor lehet hogy nem lenne jó ez a szín, mert igaz hogy transzparens, de kicsit van színe.
Én natúr kozmetikum imádó vagyok, és ebben a kategóriában a Dr. Hauschka élmezőnyben van.
Ezen a púderen is látszik, érződik rajta hogy nagy szakértelemmel van összerakva, az összetevői csodálatosak, és megvan az a szokásos Hauschka feeling, amit minden terméküknél tapasztaltam. Aki ismeri a Hauschka filozófiáját az tudja mennyire odafigyelnek mindenre egy termék összeállításakor, és nyilván ennek megvan az ára, mert nem egy kommersz termék amit levesz az ember a polcról, de akkor is örülnék ha nem lenne ennyire drága.
Vannak olcsóbb natúr púderek is amiket használtam pl. az Alverdés, de nem is lehet egy napon említeni a Hauschkával.

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém
2016. március 3.

Rengeteg féle bio fogkrémet próbáltam már, eddig ez az ami a legjobban bejött, és mióta ezt használom nincs kedvem másikkal kísérletezni sem.
Olyan mintha "sima" fogrém lenne az ízét és állagát tekintve, így szerintem azoknak is bejöhet akik nem szeretik a natúr, bio fogkrémeket. Ez kifejezetten jól habzik, erős mentolos íze van, tiszta, friss érzetet ad, élmény vele a fogmosás :)
Az ára ugyan kicsit soknak tűnhet, de hatalmas adag, és sokáig elég valamint az összetevői is csodásak, így szerintem abszolút megéri az árát.

Amla Hajfestéshez

Amla Hajfestéshez
2016. március 3.

Hennás-indigós hajfestéshez használtam, úgy tudom sajnos már nem gyártják :(
A Khadi-nak is van amla pora, azt fogom használni ezentúl, remélem van olyan jó mint ez.
A hatása fantasztikus volt, gyönyörű, tartós fényt ad a hajnak és ezzel tudtam elérni az igazi éjfekete árnyalatot, amit a sima henna-indigó párosítással nem sikerült.