KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ancsr

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
2016. november 23.
(!)

UPDATE: Közel egy hónap használat után még mindig teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Egyedül sajnos az összetevőlistában akad némi kivetnivaló. Ha ezt a szörnyen tömény, erős illatot elhagynák, már jobb lenne egy fokkal. Amúgy balzsam nélkül is gyönyörű, táplált lesz tőle a hajam. Dús, sűrű és szép fénye van. Nem gondoltam volna, de lehet, hogy magamtól meg fogom venni ha egy kis kényeztetésre vágyok.
Első használat után: A sampon sűrű, krémes, nem egy könnyű darab. Jól tisztít és ami a legjobban tetszik, hogy nagyon jól táplálja a hajat. Nekem ugyan nem vékony szálú a hajam, de ahogy bejött a hajszárítós idő, ez az én hajamat is igénybe veszi, jól jön az extra ápolás. A hajbalzsammal együtt használtam, amitől ráadásul pihe puha lett az amúgy szárazodásra hajlamos hajvégem. Egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve, kicsit olyan érzés, mint amikor a fodrásztól jövök. :)

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam
2016. november 23.
(!)

UPDATE: Közel egy hónapos használat után azt állapítottam meg, hogy semmi különös, önmagában a termékcsalád samponja tápláló annyira, hogy már nem sokat dob a hajamon a balzsam. Más sampon után használva biztos szembetűnőbb lesz a változás. Összességében azért meg vagyok elégedve a termékkel, de a samponjával ellentétben szerintem ezt nem fogom magamtól megvenni.
Első használat után: A balzsam sűrű, krémes, a Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon után használtam. Nekem viszonylag vastag szálú hajam van, ettől a balzsamtól viszont pihe puha lett az amúgy szárazodásra hajlamos hajvégem is. Az egyetlen negatívuma nekem - bár ez valószínű többeknek inkább pozitívum - az erőteljes, émelyítő illata. Szerintem ez túlzás, órákkal a hajmosás után is intenzíven érzem.

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre
2016. október 7.

Előre bocsátom, hogy felráztam használat előtt. Borzasztóan szárít, csíp, viszket, fáj tőle az arcom és úgy néz ki, mintha rohadna. Pár alkalommal használtam, mert az uszoda vízére is gyanakodtam, de végül egyértelműen kiderült, hogy ettől a terméktől akar leesni az arcom. Nagyon sajnálom, mert lelkesen rendeltem meg, az ára és a mennyisége is szimpatikus volt, de nem fogom elhasználni. Talán tusfürdőnek kipróbálom egyszer, ha kissé megkopik a sokk élmény.
UPDATE: Kipróbáltam tusfürdőnek is, de iszonyúan szárított. Kezdek gyanakodni, hogy talán rossz minőségű terméket küldtek, mert itt mindenki el van ájulva tőle.. :)