KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ancsr

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2017. június 23.

Multifunkciós csodaszer! Napi szinten használom, ezzel tonizálok, ezt fújom gyantázás után hónaljra is és bármilyen pici-nagy sebre, csípésre, gyulladásra. Remélem örök szerelem lesz ez!

Skinmiso Pore Corset Serum

Skinmiso Pore Corset Serum
2017. június 23.

Amikor megláttam ezt a szérumot, eldobtam a kezemből mindent és már rendeltem is Koreából. Nagyon jól összehúzza a pórusokat, megszünteti a zsíros bőr érzetét és eltünteti a felesleges faggyút is. Csodaszernek mondanám, tényleg már első használattól érződik a változás. Azonban nekem pár hónapos használat után elkezdett kipattogni tőle a bőröm, így azt hiszem egy kicsit szüneteltetem a használatát.

Innisfree Sea Salt Perfect Cleanser

Innisfree Sea Salt Perfect Cleanser
2017. június 15.

Nagy sószemcsék vannak a lemosóban, ami gyengéden radíroz arcmosás közben. Nekem ez a lemosó nagyon bejön! Több negatív kritikát is olvastam róla, mert viszonylag magas a pH-ja, de a sótartalma meggyőzött, ugyanis bármikor a tengerben fürdök, a bőröm nagyon hálás érte. Az én arcomat nagyon jól tisztítja ez a lemosó. Általában csak reggelente használom, utána természetesen fújok rá tonert, szóval szerintem hamar visszaállítom a bőr természetes pH értékét, így hát nem aggódok, mert tényleg nagyon szép tiszta lesz tőle az arcom.