KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ancsr

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő
2017. február 5.

Tetszik az illata, de úgy szárít mint a fene.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
2016. november 23.
(!)

UPDATE: Közel egy hónap használat után még mindig teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Egyedül sajnos az összetevőlistában akad némi kivetnivaló. Ha ezt a szörnyen tömény, erős illatot elhagynák, már jobb lenne egy fokkal. Amúgy balzsam nélkül is gyönyörű, táplált lesz tőle a hajam. Dús, sűrű és szép fénye van. Nem gondoltam volna, de lehet, hogy magamtól meg fogom venni ha egy kis kényeztetésre vágyok.
Első használat után: A sampon sűrű, krémes, nem egy könnyű darab. Jól tisztít és ami a legjobban tetszik, hogy nagyon jól táplálja a hajat. Nekem ugyan nem vékony szálú a hajam, de ahogy bejött a hajszárítós idő, ez az én hajamat is igénybe veszi, jól jön az extra ápolás. A hajbalzsammal együtt használtam, amitől ráadásul pihe puha lett az amúgy szárazodásra hajlamos hajvégem. Egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve, kicsit olyan érzés, mint amikor a fodrásztól jövök. :)

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam
2016. november 23.
(!)

UPDATE: Közel egy hónapos használat után azt állapítottam meg, hogy semmi különös, önmagában a termékcsalád samponja tápláló annyira, hogy már nem sokat dob a hajamon a balzsam. Más sampon után használva biztos szembetűnőbb lesz a változás. Összességében azért meg vagyok elégedve a termékkel, de a samponjával ellentétben szerintem ezt nem fogom magamtól megvenni.
Első használat után: A balzsam sűrű, krémes, a Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon után használtam. Nekem viszonylag vastag szálú hajam van, ettől a balzsamtól viszont pihe puha lett az amúgy szárazodásra hajlamos hajvégem is. Az egyetlen negatívuma nekem - bár ez valószínű többeknek inkább pozitívum - az erőteljes, émelyítő illata. Szerintem ez túlzás, órákkal a hajmosás után is intenzíven érzem.