KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ancsr

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Sierra Bees Tinted Lip Shimmer

Sierra Bees Tinted Lip Shimmer
2018. március 14.

Mauve: egész jó színe van és a hidratáló hatása sem rossz. Nem fog hiányozni ha elfogy, de azért elhasználom.
Red: ennek viszont nagyon nem csak piros színe van, van benne valami aranyos csillogás, ami elképesztő giccsessé teszi a színt. Esküszöm ennek még a hidratáló hatása sem olyan jó. Ráadásul nem lehet vékonyan felvinni, mert "folyik". Ezt is elhasználom szép lassan, de csak azért, mert nem akarom kidobni.

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
2018. március 14.

Hát ez pillanatok alatt elfogyott. Lehet, hogy túl sokat használtam egyszerre és pont ezért nem is tetszett annyira. Én nehéznek éreztem a bőrömön, másnapra jól bezsírosodott tőle, de ettől függetlenül hamar beszívódott és nagyon jó érzés volt az arcomon. Amilyen kettős a hatása, olyan kettős érzéseim vannak nekem is. Nem igazán zsíros bőrre találták ezt ki, szóval nem csodálkozom, hogy nekem nem vált be, de ki kellett próbálnom :)

Clio Kill Brow Tinted Tattoo

Clio Kill Brow Tinted Tattoo
2018. március 14.

Ezt a terméket folyton változtatják, a filces feje formájában jelenleg leginkább egy szövegkiemelőhöz hasonlít. Létezik csak filces változat is, a spirálos vége nélkül.
Nekem nagyon bevált a dolog. Elvileg úgy kéne használni, hogy a filces felével megadjuk az alapot és azt ígéri, hogy az pár napig ott is marad, majd a spirálos végével színezzük és töltjük ki. Nekem a spirálos fele nem jött be, nehezen tudom kezelni a mennyiséget, van, hogy egyszerre nagyon sok kerül a szemöldökömre, az felér egy katasztrófával. A filces fele viszont remekül használható. A döntött végének köszönhetően (szövegkiemelő forma) könnyű vele formát rajzolni és színezni. A színe ugyan nem marad ott napokig, csak valami utóérzés marad utána, szóval én használom minden nap, és minden nap nagyon szeretem. Sokáig elég, én már több, mint fél éve használom és még mindig nem úgy tűnik, mint ami ki akar fogyni. Azért biztos ami biztos már újrarendeltem, csak a filces változatot, nehogy egyik nap szép szemöldök nélkül maradjak.

2 ÖSSZETEVŐ