KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ancsr

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Humphrey's Corner Skin Softening Facial Toner, Lilac Witch Hazel Tonik

Humphrey's Corner Skin Softening Facial Toner, Lilac Witch Hazel Tonik
2018. január 5.

Nagyon tetszik! Első pár használat után olyan puha bőrt varázsolt reggelre, hogy csak ámultam. Most már nem veszem ezt észre, valahogy szépen csendben a háttérbe vonult. Valószínű, hogy ez egy olyan termék, amihez könnyű hozzászokni, de ha kikerül a rutinból egyből hiányolja az ember. Szerencsére nagyon nagy adag, sokáig elég lesz. Az illata meg nagyon finom, bár egy picit intenzívebb, mint amit igénylek.

Dr. Konopka's Regeneráló Sampon

Dr. Konopka's Regeneráló Sampon
2018. január 5.

Elnehezíti a hajat, másnapra már zsíros lesz, sőt olyan érzés, mintha eleve nem tisztítaná meg rendesen. Szükséges a balzsam használata utána, mert furcsa ragadós, tapadós, nehéz, érdes felülete lesz a hajnak tőle, bár őszintén szólva balzsammal sem az igazi.
A flakon nagyon mutatós, de egyáltalán nem praktikus. A tekerős kupak sok időt igényel, a reggeli rohanásban csak felhúzom magam rajta. Túl széles száján nehéz szabályozni mennyi jöjjön ki az üvegből, viszont legalább nem folyós az állaga. Jól habzik, nekem nagyon sűrű, kemény habot csinált. Illata egy az egyben zselés szaloncukor.
Ez volt az első Dr. Konopka termékem. Biztos, hogy nem veszek ilyet még egyszer, és csak remélem, hogy a márka többi terméke nem lesz ekkora csalódás.

Skinmiso Pore Corset Serum

Skinmiso Pore Corset Serum
2017. december 27.

Jó pár hetes használat után azt állapítom meg, hogy a pórusaimat nem húzza össze látványosan. Amit viszont csinál, hogy csökkenti a zsírosságot és én ennek nagyon hálás vagyok :)

2 ÖSSZETEVŐ