KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

andrej

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2014. június 11.

Több hónapnyi használat után ideje véleményt is írnom erről. Nekem bevált, mint hajmosó szappan, alapvetően szeretem használni.
A zsírosságon sajnos ez sem segít, szeretem az illatát, gazdag habja nagyon jól tisztít. A szappant szoktam a hajamra dörzsölni, és sima vízzel jó alaposan leöblítem, nem kell almaecetes+citromos öblítés sem.
Mindig szép, dús a hajam az 1. napon, de a végei egyszer sprődek lesznek, máskor viszont nagyon szép, ápolt, nem tudom, mikor, mi okozza a változást.

Először a kedvesem korpás fejbőrére rendeltem, magamon először nem mertem kipróbálni a felemás vélemények miatt. Az ő problémáját is csak pár hétre oldotta meg.

Továbbra is használom, tényleg azt érzem, hogy nagyon jól megtisztítja az egész fejbőröm, balzsam nélkül is könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle, de a csodaszertől még távol áll.

Manna Spirulina Szappan

Manna Spirulina Szappan
2014. június 11.

Nem is tudom, nem rossz szappan ez, de nem is lett a kedvencem.
Én is kipróbáltam hajmosásra, de egyáltalán nem vált be arra a célra.
Azt vettem észre, hogy ha ezt használom, az arcomon is több pattanás lesz, szóval inkább majd elfürdöm.

Manna Citrom Illóolaj

Manna Citrom Illóolaj
2014. május 6.

Ajándékba kaptam, szerintem fantasztikus! Csodás hatású, isteni citrom illatú illóolaj, bátran ajánlom mindenkinek!

1 MÁRKA