KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Andzsella

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Tarte Mermaid Skin Hyaluronic H2O Serum

Tarte Mermaid Skin Hyaluronic H2O Serum
2018. szeptember 27.

Minta birtokosa voltam. Jó kis termék tényleg alaposan hidratál széppé, üdévé egészségessé varázsolja az arcát az embernek. Viszont inkább maradok az itthoni picikét olcsóbb Shiseidosnál, ami amúgy kiváló szem alatti karikákra.

Tarte Shape Tape Matte Foundation

Tarte Shape Tape Matte Foundation
2018. július 27.

Januárban nagy botrány volt a shade range miatt. Azóta valamennyire javult. Én egy új árnyalatot a deep tan goldent használom. Kb az EL 5W1 dupe-ja bár picit narancsosabb nála, de szerencsére ahogy oxidálódik elmúlik ez az erősebb narancsosság, és púderrel mind nagyon jól lehet fixálni és csökkenteni a narancsosságát, ami nem volt annyira vészes azért (meg MAC fix+ használok hozzá) :) kb ugyanazt tudja, mint az EL DW talán jobban eltakarja a bőrhibákat és picit mattabb. Jó alapozó, remélem tágítják még a shade ranget :)

Update: Most már nem érzem narancsosnak, nagyon szuper alapozó :)

MAC x Padma Lakshmi Powder Blush Duo

MAC x Padma Lakshmi Powder Blush Duo
2018. július 20.

A Melon Pink van meg. Gyönyörű barackos-rózsaszínes árnyalat, visszafogott, de eszméletlenül szép arcpír. A tükör nagyon szép, a csomagolása is káprázatos :) Nem porzik és könnyen lehet vele dolgozni. A highlightja is fantasztikus
A leárazásokkor hozzájutottam a Moon & Shine-hoz. Fantasztikus matt bronzer sötét bőrre és a highlightere igaz visszafogott, de nagyon szép és fényes.

7 ÖSSZETEVŐ

rH-Polypeptide-9 pep EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen