KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anett0426

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2016. december 9.

En amazonrol rendeltem egy himalaja soszappant, de ide irom a velemenyem.
Nekem alapbol vizhianyos borom van, szuk porusokkal, de elvetve van 1-2 pattanasom, illetve szerintem sok miteszerem van. Ezt gyogyszertari, benzoil-peroxid tartalmu kremekkel tudom ugy kezelni, hogy szinte makulatlan legyen az arcom, de szeretnek termeszetesebb dolgokat hasznalni. Ezek a kremek amugy is hosszutavon rancositanak es naperzekenyseget okoznak.
Szoval en 5. napja hasznalom minden este. A kezdeti rosszabbodas nalam is megvan. Remelem tenyleg el fog mulni.. majd jovok frissiteni.

update: 3,5 hetig birtam.. mint ahogy fent irtam, eloszor nagyon pattanasos lettem, utana azok elmultak nagyjabol, de rogton kijott egy ujabb adag, fogjuk ra, azok is kezdtek helyre jonni, de amikor mar a 3. hullam pattanas jott.. na ott feladtam. szerintem soha nem volt meg olyan rossz allapotban a borom. semmi mast nem hasznaltam az arcomra, csak a sot. a porusokat amugy osszehuzta szepen, arra talan jo. sajnos visszatertem a regi kremeimhez.

Alverde Kompakt Púder

Alverde Kompakt Púder
2016. május 9.

Uj kedvenc!! Szuper kis puder. Nekem a legsotetebb arnyalat van meg (Toffee). Szinben es fedesben is tokeletes. Massziv csomagolas. Vegan. Ha elfogy, ujra veszem. :)

Alverde 5 in 1 Fogkrém

Alverde 5 in 1 Fogkrém
2016. május 9.

hmmm..haat..
nagyon izgatott voltam es orultem, hogy talaltam egy natur, vegan fogkremet.. viszont mikor kiprobaltam, kisse csalodott voltam. jol tisztitott, meg nem volt kulonosebb baj vele, egyedul a mentolos iz maradt el.. meg ugye a friss lehelet..
mondjuk utana gondolkoztam es vegulis van elonye is, hogy nem mentolos :D igy mar nem kellemetlen fogmosas utan reggelizni. :D es amugy kompenzalhato a mentol-mentesseg az alverde szajvizevel. :))
mivel vegan, natur, jol tisztit es mert meg nem talaltam jobbat, ezert megkapja elolegben az 5 csillagot. Ha majd talalok jobbat, akkor jovok es visszalopok egy csillagot. :)

1 MÁRKA