KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anett0426

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Professional Contouring Kit

Alverde Professional Contouring Kit
2017. szeptember 11.

imadom! a sotetebb valtozatot hasznalom korrektornak, mert a nyari szinemhez keptelenseg eleg barna korrektort talalni (plane, hogy vegan is legyen). a ket kontur szinnel tokeletesen ki tudom keverni a sajat borszinem, es a high-lighter is nagyon szep termeszetes, nem brutal csillamok vannak benne szerencsere :) ja es egy tukor is van benne amit szinten imadok :D ajanlom!

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2016. december 9.

En amazonrol rendeltem egy himalaja soszappant, de ide irom a velemenyem.
Nekem alapbol vizhianyos borom van, szuk porusokkal, de elvetve van 1-2 pattanasom, illetve szerintem sok miteszerem van. Ezt gyogyszertari, benzoil-peroxid tartalmu kremekkel tudom ugy kezelni, hogy szinte makulatlan legyen az arcom, de szeretnek termeszetesebb dolgokat hasznalni. Ezek a kremek amugy is hosszutavon rancositanak es naperzekenyseget okoznak.
Szoval en 5. napja hasznalom minden este. A kezdeti rosszabbodas nalam is megvan. Remelem tenyleg el fog mulni.. majd jovok frissiteni.

update: 3,5 hetig birtam.. mint ahogy fent irtam, eloszor nagyon pattanasos lettem, utana azok elmultak nagyjabol, de rogton kijott egy ujabb adag, fogjuk ra, azok is kezdtek helyre jonni, de amikor mar a 3. hullam pattanas jott.. na ott feladtam. szerintem soha nem volt meg olyan rossz allapotban a borom. semmi mast nem hasznaltam az arcomra, csak a sot. a porusokat amugy osszehuzta szepen, arra talan jo. sajnos visszatertem a regi kremeimhez.

Alverde Kompakt Púder

Alverde Kompakt Púder
2016. május 9.

Uj kedvenc!! Szuper kis puder. Nekem a legsotetebb arnyalat van meg (Toffee). Szinben es fedesben is tokeletes. Massziv csomagolas. Vegan. Ha elfogy, ujra veszem. :)

1 MÁRKA