KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anetta.filip

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Balea Nur Für Dich Ápoló Krém Lótusz és Kókusztej Illattal

Balea Nur Für Dich Ápoló Krém Lótusz és Kókusztej Illattal

Nur Für dich:
Rajtam megmagyaràzhatatlan illata van, felvitelkor kicsit gyümölcsös, aztàn talàn kakaópor leginkább! Könnyű kis hidratàló, kezemet kenni vettem. Nyárra elegendő, időnkènt érdemes újrakenni, száraz bőrre vagy télire kevés lenne. Kicsit nehézkes kinyitni nekem a dobozát, de amúgy cuki, és kis helyet foglal a táskában. Kedvelem.

Balea Wasserspray Rose

Balea Wasserspray Rose
2018. augusztus 7.

Rajtam kifejezetten tartós illatú, aminek nagyon örülök, mert csípem a rózsás illatokat! Igaz, bőrközeli, és eleinte füstös, később édeskés rózsa illattà válik, de nekem megérte a 400Ft-ot, mert eleve "testpermet-rajongó" vagyok. Kellemesen hűsít, jól porlaszt, ha alaposan nyomom. Arcra nem, csak testpermetkènt használom, illetve hűsítésre. Talán annyi, hogy ennek nem olyan letisztult az INCI-je, mint a többi hasonló permetnek. Szerintem fogok még belőle venni.

Isana Hydro Wasserspray

Isana Hydro Wasserspray
2018. augusztus 7.

Az enyém összetevőiben ugyanez, a flakonja viszont idén már vàltozott. Hűsítésre vettem a kánikula idejére, Baleásat használtam tavaly, ami olcsóbb, és nagyon bevàlt,de most csak ebben találtam illatmentes változatot. Jól porlaszt, csak ehhez rendesen meg kell nyomni. Egy teljesen átlagos minőségű víz spraynek mondanàm.

2 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!