KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anetta.filip

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Rexona Radiant 48h Deo Roll-on

Rexona Radiant 48h Deo Roll-on
2018. május 14.

Budapesten egy éjjel-nappaliban vettem, mert esküvőre voltam hivatalos, és szerettem volna, hogy legyen nálam egy deo tartalékba, az enyém pedig otthon maradt.
Hatását tekintve teljesen meg voltam vele elégedve, illetve tetszett, hogy gyenge illata nem domináns, a ruhámat sem kente össze, el is használtam, de nem tervezem újravenni, mert igyekszem natúr deókat használni.
Hatását tekintve megérdemli az 5 csillagot.

Detangler Hair Brush

Detangler Hair Brush
2018. május 11.

Nekem nincs egyelőre eredeti Tangle teezer-em, így jelenleg a terméket önmagában fogom értékelni. Hogy mennyire gagyi műanyag, azt így nem tudom megítélni, üreges fényes felületű műanyag, igényes a formavezetèse.
A hajam a szőkítés, és fél éves sütögetés után nagyon kócos lett, derékig ér, az utóbbi időben nem szerettem màr emiatt fésülni. Ez a kis cucc a Stellában jött velem szembe, nem volt drága, hazahoztam. Száraz hajamat könnyen átfésültem vele, hajmosás utàn még így is okozott némi feladatot, talàn egy picit több hajam is jött ki, mint amikor kis felületenkènt kényszerültem haladni egy bontófèsűvel, de a fèl órás procedúra lerövidült kb 5 percre, és ez nekem nem mindegy, ha este fáradtan kell mèg bontogatnom.
Talán kipróbálom az eredetit is majd, de nekem ez most 4*-ot megér, mert a sima hajkeféimnèl sokkal jobb volt az összhatàs. Nekem is plusz pont, hogy van nyele.

Helia-D Professional Vadgesztenyés Éjszakai Krém

Helia-D Professional Vadgesztenyés Éjszakai Krém
2018. május 4.

Egyelőre meg vagyok vele elégedve. Kicsit tartalmasabb éjszakai krém.
Nem irritálja, hanem valamelyest nyugtatja a bőrömet, kevesebbszer pirulok be, mint korábban. Egyedül erős illata zavar, ami szerintem nem kellene hogy legyen, főleg estére, de emiatt nem fogom lepontozni.

2 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!