KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Angelless

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

L'Artisan Mûre Et Musc Extrême

L'Artisan Mûre Et Musc Extrême
2017. október 22.

Nagyon különleges parfüm; amikor először beleszagoltam csak vigyorogtam mint egy kisgyerek. Olyan illata van ugyanis, mint annak a szeder ízű gumicukornak amit gyermekkoromban apukám mindig hozott nekünk munka után. Bár a tartóssága is olyan jó lenne, mint ennek az emléknek! Nem kísér el éjszakáig az illat, hiába a reklámszöveg. Emiatt csak 4 csillag.

Al Haramain Noora

Al Haramain Noora
2017. október 22.

Először tisztítószer-illata volt számomra, mostmár inkább epres mosogatószert érzek. Vagy rózsás textilöblítő-illatot.
A tartósságát nem mondanám tökéletesnek, pár óra múlva elillan, hiába szagolgatom a csuklómon; ruháról nem is beszélve.

L'Artisan Tea for Two

L'Artisan Tea for Two
2017. október 22.

Annyira jó a névválasztás! Vagy nem is tudom mi volt előbb, a parfüm vagy a név ötlet, mindenesetre a lényeg ugyanaz. Azokat az időket juttatja eszembe, amikor Angliában egy étteremben és teázóban dolgoztam. Nagyon erős, tejjel keverendő earl grey teákat árultak, imádtam az illatot és azt ízt is. Szóval tökre Anglia-fíling ez a parfüm. Legjobb ködös-párás esős napokon magadra fújni főleg így ősszel. Mert hogy ez inkább őszi illat. És nagyon-nagyon különleges. Én a bergamottot érzem először, aztán a gyömbért is. Azt hittem, a szívillat ámbra de elolvastam itt, és rájöttem, hogy inkább a mézt és a dohányt éreztem.
Úgy gondolom, nem férfias a parfüm az összetevői ellenére, mert minden részecskéje tökéletesen harmonizál egymással. Fogok venni nagyobb üvegcsét amint lesz rá keretem!