KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Angelless

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Yves Rocher So Elixir Purple EDP

Yves Rocher So Elixir Purple EDP
2018. november 12.

Egy kedves Krémmániás hölgytől vettem egy kicsikét belőle, kíváncsi voltam rá a leírások után.
Sajnos nem tartós parfüm, nem leng úgy körbe mint a saját, már megszokott parfümjeim és 4-5 óra után már akkor is alig érzem ha az orrom belenyomom a csuklómba...
Maga az illat nekem elsőre olyan mint egy aranyos gyerekparfüm, ilyen Frozen-es rózsaszín kislányillat műanyag üvegcsében. Gyümölcsös, játékos, málnás.
Hamar lecseng ez a gyümölcsösség, olyan, mintha szívjegy nem is lenne, csak átvált az alap vaníliás tónusra plusz ilyenkor már van benne valami fanyar fás-vetiveres illat ami komolyabbá teszi a parfümöt.
Összességében nekem tetszik, sajnálom, hogy nincs benne több kraft. Gyerekes fiatal felnőtt vagyok, még valahol bennem vannak a kislányság darabkái (?), valószínűleg ezért tartottam izgalmas illatnak ezt.
Keresek alternatívákat rá, az illanékonysága miatt mínusz 1 csillag.

Revers Cosmetics Mineral Correcting Make-Up Base

Revers Cosmetics Mineral Correcting Make-Up Base
2018. május 21.

Ez volt az első primerem és azóta sem sokat próbáltam ki, de eddig ez a legjobb. Vékony rétegben kell csak felkenni a pirosas részekre, beszívódik fél perc alatt. Nem korrigálja úgy a vörös területeket mint pl. egy zöld színű stick korrektor, de a pórusokat összehúzza és az arc mindenképpen simább lesz.
Szerintem ennyi pénzért mindenképpen megéri kipróbálni.

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder
2018. április 25.

Egyrészt szerintem béna színek érhetők el ebből a fajtából. Másrészt potyogós, poros állagú. Már kézfejre kenve is lepergett, nem hogy szemhéjra kenve.
Nem tetszett az sem, hogy nem lehet eldolgozni rendesen. Vagy foltos marad, vagy pár óra múlva az egészet nem találod. Több színt próbáltam, nem jött be.
Mi van ezzel a Trend it Uppal?...