KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Angelless

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold Éjszakai Krém

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold Éjszakai Krém
2018. január 24.

Még sohasem használtam el egy teljes doboz hidratálókrémet! Próbáltam már mindenfélét, Vichytől kezdve Olay-en át Avonos krémig. Egy magyar YouTube-os csaj ajánlotta ezt, de ő nappali használatra is zsíros bőrűeknek, plusz primerként is használta. Gondoltam kipróbálom; ez még tavaly ősszel volt. Már nemsokára elfogy, és újravevős!
Kibontva megérzi az ember azt a tömör olajos-mézes-virágos illatot, néha zavaró tud lenni. Az állaga ujjal kivéve elég sűrű egy éjszakai krémhez képest, de amikor az arcra kerül és eloszlik már nem is érezni a sűrűségét. Ha épp "zsíros napja" van a bőrömnek, vagy száraz, akkor is tökéletes. Primerként nem szeretem használni, mert összecsomósítja az alapozókat azokon a helyeken, ahol egyébként egyenletes szokott lenni. Azt tudni kell, hogy lehet, hogy beszívódik, de rajta is marad a bőrön, ugye az olaj egy része nem szívódik be; dehát oda is van írva, hogy maszk.

Előny: villámgyorsan beszívódik (annak ellenére, hogy a maszk finis megmarad), ténylegesen táplál, nem csak éjszakai krémként lehet használni, nagyon selymes és feszes lesz tőle a bőr, nagyon szép a csomagolás, kellemes illat; gyakran akciózzák a drogériákban.
Hátrány: kicsit aranyos-csillámos finise van, szem köré nem érdemes vele menni.
5 csillag, és aki hezitál, hogy megvegye-e, mindenképpen próbálja ki! :)

Astor Volume & 24H Curl Lash Beautifier Szempillaspirál, Ultra Fekete

Astor Volume & 24H Curl Lash Beautifier Szempillaspirál, Ultra Fekete
2018. január 13.

A neve ugyanez, viszont a csomagolása inkább magenta színű, mint arany. Ez az új vagy a régi csomagolás? Mindegy, ide írom a véleményt.
Nagyon szép a keféje, pont az a fajta kefe, amit szeretek. Ez inkább szétválasztja a pillákat, és hosszítja. A terméket viszont elég hülyén veszi fel: középen kevesebbet, mint kéne, a végére meg odapöttyint egy csomót (nyilván azért, mert a végén már picurkák a sörték és nem tudja lehúzni a tubus tetején lévő műanyag cucc). Ezt leszámítva sincs benne az az érzés használat után, hogy "hű, ez igen". Természetes hatású pillákat csinál, és aki műszempillásabb pillákat szeretne, az ne pazarolja a pénzét erre!
A fogókája vagy mije kifejezetten tetszik, nagyon kézreálló, sokkal jobb mint a Rimmel nagy vastag spirálkeféi mert azokat tök kényelmetlen fogni.
Újravenni azonban csak a kényelem és a potyogásmentesség miatt nem fogom ennyi pénzért.

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2018. január 13.

Már régóta nem 399 az ára, szépen felment 5-600 ft környékére. A színe miatt akartam megvenni, hogy erősebb szemsminkhez egy gyors és leheletnyi szájsminket tudjak adni. Amikor felkeni az ember tényleg nagyon puha, krémes, de foltosodik, még kevésbé repedezett ajkakon is. Akkor mi lenne, ha akkor kenném magamra, amikor már-már véresre repedtek az ajkaim? Ki fogom próbálni, van még hátra a télből és tudom, hogy egyetlen nap alatt is durván ki tudnak repedni az ajkaim, szóval kíváncsi vagyok.
Azt vettem észre, hogy ha majdnem egészséges ajakra keni az ember, akkor csak rosszabb hatást ér el vele. Akkor már inkább a Maybelline Baby Lips balzsamot érdemes megvenni, az folyékonyabb állagú és jobb az íze-illata is.