KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
2016. november 18.
(!)

Gyarapítom a trnd partnerek sorát. :) Én is tesztelésre kaptam a terméket.
Eleinte nagyon szkeptikus voltam, könnyen zsírosodó, vastagszálú, hosszú dús hajam van, amit nem egyszerű kezelni. Mindig zsíros hajra való samponokat használok, hogy minél tovább ki tudjam tolni a hajmosás idejét. Attól tartottam ennél a samponnál, hogy a mosás másnapján vállalathatlan lesz a hajam. Szerencsére nem így lett, az utóbbi pár hét használata során mindig tartható volt gond nélkül a 3 nap (aki hasonló cipőben jár, mint én, az tudja, hogy ez igen jó szintidő). Nem irritálta a fejbőröm, és fantasztikusan selymes lett a hajam utána, könnyen kezelhető.

Etude House Precious Mineral Cotton Fit BB Krém

Etude House Precious Mineral Cotton Fit BB Krém
2016. június 12.

W24 Honey Beige árnyalatban rendeltem meg, és tökéletesen passzol a sárgás árnyalatú bőrömhöz. Akinek szintén ilyesmi beütésű az arcbőre és mindig rózsaszínes-szürkés BB krémekbe fut bele, akkor ez lesz a megoldás. Könnyen eldolgozható kézzel és ecsettel is, a mennyiséggel vigyázni kell, mert egy pumpálás már túlzás az egész arcra és nyakra, ezért én inkább negyed pumpálásokkal oszlatom el a mennyiségeket. Púderesre szárad, a normál területeken (orca, nyak) egész nap úgy is marad, a T-vonalon nekem átolajosodott, ezért napközben egyszer korrigálni kell mattosító papírral és púderrel. Szerintem ez nyár elején, kombinált bőrön teljesen elfogadható. Nyárra szerintem sok lesz, de akkor nagyon ritkán szoktam alapozni.
Nekem nem okozott semmiféle irritációt és jól működik együtt a Holika Holika Cotton Fit BB krémmel - amit én korrektornak használok -, valamint a Miyo rizspúderével.

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama
2016. április 23.

Eredetileg a Lash Sensational szempillaspirált szerettem volna megvenni, de ki volt fosztva a sora, így ő jött velem próba szerencse alapon. Nos, a legfontosabb feltételeimet teljesíti: nem pereg le a nap során, nem tapasztja össze a pilláimat és egyáltalán nem irritálja a szememet. Egyedül amiatt nem adok neki 5 csillagot, mert "drámai" hatást ígér, de ez enyhén szólva is költői túlzás. Hétköznapi szempillaspirálnak viszont tökéletes.

6 ÖSSZETEVŐ

PCA Glyceryl Oleate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen