KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
2017. augusztus 10.
(!)

Első benyomásról szeretnék beszámolni, huzamosabb használat után frissíteni fogom a véleményemet. Első használat teljesen pozitív volt, könnyen adagolható a "patika" illatú, szemcsékkel dúsított gél, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik. Rajta kell hagyni a fejbőröm pár percig, ez alatt bizsergető érzést vált ki, az Alpecin koffeines szérumjához tudnám hasonlítani. Könnyen kiöblíthető, a szemcsék nem ragadnak a hajszálak közé, és a folyó vízben sem vettem észre, így ezek valószínűleg feloldódnak a masszírozás, öblítés során. Jól tisztított és nincs viszkető érzésem tőle, a hajamat pedig szerencsére nem szárította ki, ettől féltem egy kicsit.

Mizon Skin Power Original First Essence

Mizon Skin Power Original First Essence
2017. július 22.

Sokáig nem értettem, hogy miért szükséges az esszencia az arcápolási rutinba, de örülök, hogy győzött a kíváncsiságom és megrendeltem ezt a kis kincset, mert sokat javított a bőrömön (amiről sok küzdelem után már azt hittem, jó állapotba került). Ezeket az összetevőket egyenetlen bőrre találták ki, szuper jól hidratálja és kisimítja a bőrömet és szerencsére B3 vitamin is helyet kapott benne, így a faggyútermelésre is érezhetően pozitív hatással van. Rendkívül gazdaságos, alig fogy, pedig az arcomon kívül nyakamra, dekoltázsomra is használom esténként, nagyon sokáig elég lesz így. Azt hiszem, ha két dolgot ajánlhatnék egy bőrápolási "kezdőnek", akkor a kémiai hámlasztó és az esszencia lenne az, jelen esetben ez.

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam
2017. július 22.

A régi típusú Pore Cleansing Foam után vettem meg, kis változatosság gyanánt. Hatásra ugyanaz, jól tisztít, nem csikorgós utána a bőröm, tehát nem szárítja szét. Viszont ami miatt nem fogom újravenni, az illata, ugyanis olyan, mint a mosószeré. Igazából nem hiányzik belőle a parfüm, nem is valamilyen kifejezett illatra vágyom arclemosó esetén, de ezt a tömény mosószeres illatot nem tudom megszokni, zavaró a rutin során.

6 ÖSSZETEVŐ

PCA Glyceryl Oleate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen