Anheszenamon

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

MakeUp Revolution Iconic Pro 2 Paletta

MakeUp Revolution Iconic Pro 2 Paletta
2018. szeptember 18.

Régi nagy vágyam a Lorac Pro 2 paletta a hideg színösszeállítása miatt. Mivel esélytelen, hogy be tudjam szerezni, megrendeltem a koppintását, ráadásul akciós volt a makeuplazánál. Nekem kellemes csalódás ez a paletta: primerrel egész nap szépen fent maradnak a színek, a mattok és a fényesek is jól pigmentáltak. Természetesen egy kis porzás megfigyelhető, de az ecset leütögetésével ezt könnyen orvosolni lehet. Nagyon szép sminkeket lehet készíteni vele, teljesen alap nappali sminktől akár egy alkalmi fényes vagy esti sötétebb, színesebb kreációt is. A csomagolás is tetszik, jól záródik, emiatt nyugodt szívvel merném utaztatni is, a hatalmas tükör pedig plusz pont nálam. És végre nem egy gagyi applikátor hanem ecset van hozzá csomagolva, igaz a minőségéről nem tudok nyilatkozni, mert nem próbáltam. De vészhelyzetben biztos jól jöhet. Jól kihasználható színeket tartalmaz, bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti a hidegebb tónusokat.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2018. szeptember 18.

Imádom az illatát, nőies, lágy, abszolút kedvenc. Egyedül azt sajnálom, hogy nem tartós. Naponta többször újra kellene fújni, viszont akkor meg elég gyorsan elfogy, így nem éri meg az árát számomra.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2018. szeptember 18.

Update 2018.09.18. Muszáj újra fogalmaznom a véleményemet erről a termékről. Nagyon lepontoztam, két csillagot adtam neki 2 hónappal ezelőtt. Azóta nem használtam, nagyon haragudtam rá, hogy az én pilláimmal szinte semmit nem csinál. Aztán elővettem és azt tapasztaltam, hogy kicsit sűrűsödött a festék és kis türelemmel gyönyörű ívelt és szétválasztott pillákat csinál. És végre látványos is! Talán kell jópár használat mire besűrűsödik annyira, hogy számomra használható legyen. A szaga miatt levonok egy csillagot és azért mert az első kb. 10 használat során nekem szinte használhatatlan, meg sem látszik rajtam.

2018.07.02. Meglepődve olvasom a sok pozitív véleményt... Nekem borzalmas. Megszámlálhatatlan réteg után látszik csak, hogy valamit csináltam a szempilláimmal. Rajtam láthatatlan. Kisgyerek mellett nekem nincs idő arra, hogy több percet szánjak csak a pilláimra. A második legrosszabb spirál amit valaha próbáltam. Ennél már csak a Lovely Volume Booster spirál volt katasztrofálisabb...

2 MÁRKA