KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anheszenamon

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2018. július 18.

Én is a naptej illat miatt vettem meg, szeretek nyáron ilyen illatokkal tusolni. Tetszik, kellemes az illata, jó az állaga, de azt kell mondjam, hogy a Balea After Sun tusfürdője nekem jobban tetszik. Annak finomabb az illata, ezért számomra még mindig a Balea a Nr.1, így ez csak 4 csillag.

MAC Fix+

MAC Fix+
2018. július 17.

Imádom! Tetszik ahogy egységessé teszi a sminket, szépen egybe olvasztja a színeket, nincs púderes, poros hatás. Imádom az illatát, jó érzés az arcomra fújni, fel is frissülök tőle. Használom beauty blendert benedvesíteni vele és úgy viszem fel az alapozót, ecsetre fújva élénkebbé teszi a szemhéjpúdereket és a sminkelés végén is fújok belőle. Nagyon sokáig csak nézegettem, szemezgettem vele, kell e nekem egyáltalán. Nagyon kiadós, sokáig elég, alig fogyott még belőle. Biztos, hogy újra fogom venni ha egyszer elfogy.

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2018. július 17.

Ezt a terméket csak nyáron használom és akkor is csak a melegebb napokon mert tényleg ütős izzadásgátló. Vagyis én képes vagyok emellett is izzadni de nem lesz tőle szagom még több óra múlva sem. Átlagos napokon elég a stiftes változata. Többször újravettem, elégedett vagyok vele.

2 MÁRKA