Anheszenamon

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

MAC Liptensity Lipstick

MAC Liptensity Lipstick
2019. február 18.

Driftwood árnyalat az enyém és nagyon szeretem. Tökéletes a színe, az állaga, a pigmentáltsága. Nagyon kényelmes viselet, szeretem használni. Nekem nem túl krémes, amire itt többen is panaszkodtak. Én ilyet nem tapasztaltam. Ez a szín (Dritwood) egy hideg nude szín, nagyon sok féle sminkhez passzol, hétköznapokra tökéletes. Egyelőre nem tervezek más árnyalatot beszerezni mert rengeteg rúzsom van, de jó terméknek tartom, aki nem próbálta még, ajánlom figyelmébe.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2019. február 16.

Párszor használtam de nem tudtam megszeretni ezt a terméket. Ahogy màr többen is említették, nagyon kemény az állaga, ezáltal nehézkes a felvitel is. Nekem sajnos semmit nem ér, nem hidratál kellően. Le is passzoltam a férjemnek, talán ő majd elhasználja. Én meg maradok a jól bevált Carmexnél vagy a Nuxe tégelyes ajakbalzsamnál. Ez a cucc a nyomukba sem érhet. Csak az összetevők miatt nem kap 1 csillagot.

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém
2019. február 7.

Nem rossz krém, sőt ár-érték arányban talán verhetetlen. Legalábbis én nem tudok ennyiért fényvédős hidratálót venni máshol. Viszont az én kombinált bőrömhöz nem annyira passzol, mert ez egy elég sűrű, testes krém. Direkt télre vettem, el is használtam az egész tégellyel, tehát most már tudok róla határozott véleményt írni. Ahhoz képest mennyire nehéz az én bőrömnek ez a krém, elég hamar beszívódik, viszont utána még egy óra múlva is csillog a fejem. Persze sokat kentem magamra, mert a fényvédelemhez borsónyi mennyiség ugye nem elég. Ennek ellenére lehetett rá szépen sminkelni, nem kukacosodik rajta sem az alapozó sem a CC krémem. Amiért muszáj levonnom egy pontot, az a tégelyes mivolta, hiszen a fényvédő hatóanyagoknak semmiképp nem jó, hogy ahányszor leveszem a tetejét levegő éri, meg a belenyúlós megoldás sem épp higiénikus. Ehhez én egy rozsdamentes NIOD kiskanalat használtam. Van még egy ok amiért nálam nem érdemel 5 csillagot: annak ellenére, hogy ez egy sűrű, tápláló krém, engem nem hidratált eléggé, pedig mint említettem kombinált a bőröm. Ha mattító alapozót használtam, az államon és a homlokomon bizony voltak száraz, hámló kis foltok.

2 MÁRKA