KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anheszenamon

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Yves Rocher Plaisirs Nature Gyapotvirág-Mimóza Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Gyapotvirág-Mimóza Hab- és Tusfürdő
2018. november 6.

Krémes, sűrű tusfürdő, ez nagyon tetszik benne. Kevés is elég belőle. Az illata kellemes, finom, nőies lenne, HA: nem érezném itt is azt a fura mellékillatot mint a kávés változatnál is. Ugyan azt tudom csak leírni mint a kávés társánál: olyan illat érződik benne, és főleg rajtam zuhanyzás után mint a hajfesték szaga a fodrászatokban. Emiatt muszáj levonnom egy csillagot. Kár érte, ha ez nem lenne biztosan újra vásárolnám de így nem.

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. november 6.

Nem használok ilyen kendőket az arcomra, csak utazás miatt vettem meg, praktikussági okok miatt. Egyébként a kétlépéses arctisztító rutinban hiszek (sminklemosó olaj+micellásvíz kombó majd nem habzó, kíméletes krémes lemosó)
Ez a termék számomra használhatatlan volt. Legalábbis arcra. Annyira büdös, hogy szó szerint undorodtam tőle. Csak úgy tudtam elhasználni, hogy nedves törlőnek használtam a fürdőszobában, és max a swatchok letörlésére használtam a karomon. A szaga miatt az arcom közelébe sem tudtam vinni.

Balea Fresh Inspiration Deo Spray

Balea Fresh Inspiration Deo Spray

Update:
Még van benne egy kicsi, de sajnos ki kell dobnom. Nem tudom mi lehet az oka, de az utolsó néhány használat után annyira marta a bőrömet, hogy a hónaljamon hatalmas piros folt lett tőle. És nem szőrtelenítés után fújtam magamra, tehát nem emiatt. Ritkán adok 1 csillagot, de ez a termék nálam most megy a kukába.

Nekem nincs különösebb bajom az illatával. Nem mostanában vettem, ahogy látom már nem is gyártják. Szerintem egy spraytől nem is lehet azt várni, hogy ne izzadjon az ember. Max a szagokat fedi el. Én mindig krémdezodort vagy stiftet használok. Sprayt csak pluszban fújok rá, de nem mindig inkább csak nyári napokon. Nem ettől várom a megváltást. Egynek elmegy, el is fogom használni de nem venném újra akkor sem, ha még kapható lenne.

2 MÁRKA