anikoklmn

Regisztráció dátuma: 2018. május 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. június 23.

hát ez vmi rémséges......ajándékba kaptam a boltba vmi vásárlás mellé, ezért nincs csak lelkiismeretfurdalásom, hogy pénzt adtam volna érte. a kefe rész egy nagy bumpszli :-:-( akiknek nincs őrült hosszú szempilláik, mint nekem, azok nem tudom mit tudnak ezzel kezdeni. a szemek szélein lévő rövidebb pilláimhoz, konkrétan hozzá sem tudok férni anélkül, hogy a szemgolyómba bele nem préselem. Attól függetlenül, hogy soha nem venném újra, a festéket szép, egyenletesen keni, és a kefe a pillákat szépen szétválasztja, ahol
normálisan odafér.

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2018. június 15.

véleményem szerint a drogériás rúzsok közül az egyik legpigmentáltabb és tartósabb rúzs. ár-érték arányban tökéletes. a barackos árnyalatoknak van egy enyhén fémes csillogása, bár ez nekem tetszik. nálam abszolút újravevős.

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2018. június 13.

vegyesek voltak az érzéseim, szintén az állaga ami nem lett szimpatikus...ez a sok szilikon zavaró, emiatt tényleg csak estére ajánlom én is. a többi krémmel is csak kukacoskodott ez az állag. picit csíp, de az ő esetében ez normális. én nem vettem észre hogy a pattanásokon nagyon segített volna. Arra az azelaic acid-os krém százszor jobb. a C vitamin kell, de nem ebben a formában nekem. tovább keresek.