KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anitu0508

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. március 12.

Abszolút nagyon nagy kedvenc !!! IMÁDOM !! A néhány alapozó közül amit eddig használtam (köztük drágább alapozók is voltak) ez viszi a prímet. Tökéletesen fed, nagyon könnyen eldolgozható, akár kézzel is. Egész nap a bőrömön marad és nagyon szépen egységesíti. Csak ajánlani tudom !! :)

The Body Shop Frosted Berries Testápoló

The Body Shop Frosted Berries Testápoló
2017. február 28.

Nagyon szerettem, isteni téli illata van és hidratál, teszi amit kell :) december óta használom, most fogyott el, illetve a pumpás megoldás miatt a krém az aljárol nem akar kijönni :( úgyhogy kicsit macerás az aljáról kikaparni a krémet. Emiatt adok 3 csillagot, legközelebb a tégelyes változatot fogom venni szerintem.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2017. február 28.

Én először illatmintaként rendeltem meg az egyik katalógusból. Onnantól kezdve beleszerettem az illatába!! Januárban pár ezer forintért hozzá lehetett jutni egy szettben, szerintem úgy nagyon megérte. (Kb. 3000 ft volt a szett). Imádom, igazi alkalmi illat nekem, én hétköznapra kicsit savanykás illatokat kedvelem, de mindig, ha valamilyen alkalomra megyek ezzel fújom be magam. Isteni az illata, igaz magamnál kell tartanom mert valóban nem túl tartós amit nagyon sajnálok. Nem bánom, hogy megvettem, igazi nőies illat :) a tartósság miatt 4 csillag.