KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Alverde Med Gyógyvizes Arckrém Irritált Bőrre

Alverde Med Gyógyvizes Arckrém Irritált Bőrre
2017. augusztus 8.

Az új kedvenc alapkrémem. BP-kúrához, ill különböző szérumokhoz használok mindenmentes krémet, eddig az Yves Rocher-é vált be legjobban. Eddig. Mert ezt sokkal kellemesebb használni, és ár-érték arányban is jobban megéri. Imádom az állagát, a minimális illatával együtt. Kb azonos kategória a Balea Ultra Sensitive krémjével, de sokkal sokkal jobb nála.

Etude House Baking Powder Pore Cleansing Foam (régi)

Etude House Baking Powder Pore Cleansing Foam (régi)
2017. augusztus 8.

UPDATE2: Oké, visszapontozom 5-re. Ez az egyik legjobb lemosó, amivel valaha találkoztam, csak fel kellett nőnöm arra a szintre, hogy előbb lemossam a sminkem valami mással. Pl egy olajos lemosóval.

UPDATE: Akkor én leszek az, aki lepontozza, ma betelt a pohár. Egyszerűen nem tisztít eléggé. Igen, kíméletes, meg krémes, meg kellemes az illata, meg isteni használni, csak 2X mostam arcot, és még utána is ott volt a szempillaspirál elkenődve a szemem alatt, pedig nem vízálló. Nem először fordult elő. A lemosóval óriási, tömör habot lehet csinálni, én nem mosom le azonnal, hanem átmasszírozom vele picit az egész arcom a szemhéjammal együtt. Ilyen alapos tisztítás után kiábrándító alapozóval találkozni a tonikos vattán. Ugyanazokat a sminktermékeket használom évek óta, a garnier ultra sensitive gél simán jobb volt. Szóval én nem fogom ezt újravenni, reggelente lassan elhasználgatom, ami maradt belőle, meg veszek mellé egy másikat, ami működik is.

Ma érkezett meg. Nagyon sűrű cucc, csak egy icipicit kell kinyomni belőle, és az bőven elég az egész arcra. Citrusos illata van. Meglepő, hogy mennyire kíméletes! Egyáltalán nem szárítja a bőrt, ma kb leégette az állam egy részét az Akneroxid, ezzel mostam le és kicsit sem irritált. Valószínűleg megveszem a BB verzióját is, mert én nem szoktam külön sminklemosót használni arctisztítás előtt.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. augusztus 8.

A legjobb folyékony rúzs, amit valaha használtam. Annyit csalódtam már ebben a termékkategóriában (a M.A.C.-kel az élen), hogy teljesen lemondtam róla, hogy működhet rajtam, aztán az egyik Rossmanban kipróbáltam a Milky Brownt. Roppant egyszerű volt felapplikálni, nem lett "fájdalmasan" száraz és ráncos a végeredmény, inkább úgy mondanám, hogy puha, matt és egyenletes. Számomra teljesen új élmény, hogy egy folyékony rúzs nem szárít. Főtt ételektől könnyen kopik, a tartóssága kicsit elmarad a többi folyékony rúzsétól, de pont azt imádom benne, hogy nem egy lerobbanthatatlan, korrigálhatatlan kéreg. Ha csak iszik benne az ember, és nincs kitéve semmi extrémnek mondható helyzetnek, simán kibír 8-9 órát is úgy, hogy tökéletes.