KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Missha Near Skin Dustless Defense Sunblock SPF50+ / PA+++

Missha Near Skin Dustless Defense Sunblock SPF50+ / PA+++
2018. március 15.

Tégelyes NIVEA illatú, és nagyon hasonló állagú krém. Felkenés után fehér réteget hagy, ami pár perc alatt láthatatlanná és matt-bársonyossá válik, persze az ember továbbra is érzi, hogy van egy réteg az arcán. Nem irritál, nincs nehéz érzete a bőrön, és nem okozott pattanásokat.
Azt hittem, tökéletes sminkalap lesz, de a primert nem váltja ki, gyorsan átzsírosodik, és csúszkál, összeáll rajta az alapozó. Engem eléggé zavar az erős illata, nagyon sokáig érzem magamon, a kezemen, az ízét is megtapasztalhattam, amikor véletlenül lenyaltam a szám széléről kávézás közben, vagy amikor megfogtam kézzel az ennivalót. Elhasználom itthon, de újravenni nem fogom.

Scinic Honey All In One Ampoule

Scinic Honey All In One Ampoule
2018. március 1.

Kb másfél éve használom, a koreai rutinra váltás óta ez az első cucc, ami pluszba dobott egyet az addig elért szép eredményen. Csodásak az összetevői, tonikozás után használom harmadik lépésként. Önmagában maximum a kánikulában elegendő, de még akkor is teszek rá fényvédőt. Elég fura érzés a használata, egy 'száraz, mégis ragadós' réteg marad miután beszívódott, ami kicsit melegít; eleinte az volt a benyomásom, hogy egy része csak rászáradt az arcomra. Na de hozzászoktam már, a bőröm szereti, szerintem mindenféleképp egy jó kis plussz ez egy több lépéses rutinban.

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++
2018. március 1.

Oh my Brush Vikinél olvastam róla, az ő értékelése alapján nekem is jó választásnak tűnt...Nem lett az. Ez egy sűrű, fényes finisű, nagyon erős fedésű BB krém, amit én nehéznek és fullasztónak érzek a bőrömön. A tartóssága sem az igazi, a T zónámon 2-3 óra elteltével már átzsírosodott és foltokban eltűnt, az erőteljesebb vonalaim mentén (pl nazolabiális redő) pedig összeállt, nem létező ráncokat hangsúlyozva ki.
A bőrszínem NC10-es MAC skála szerint, így a 01 Light Beige árnyalatot választottam. Ez valamivel sötétebb, és szürkébb is annál, ami megfelelő lenne. A nyakamhoz képest valahogy lilás tónusú tőle az arcom, a megszokotthoz képest fakóbb benyomást kelt, máshogy mutat rajta a smink, és ez, bár nem ordítóan szembetűnő, engem nagyon zavar. Miután megérkezett, kipróbáltam egyszer itthon, meg lehúztam benne egy munkanapot, és ment fel az eladók közé.
Azért adok neki 3 csillagot, mert esti rohangáláshoz oké lehet, amikor már sötét van kint, és az embernek gyorsan magára kell kennie valamit. Meg hát ugye ennél sokkal rosszabb termékekkel is találkozni ennél több pénzért.

5 ÖSSZETEVŐ

Bis-Ethoxydiglycol Cyclohexane 1,4-Dicarboxylate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen