KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Babylove Ultra Sensitive Körperlotion

Babylove Ultra Sensitive Körperlotion
2017. június 26.

Huh.. azért jöttem fel véleményeket olvasni, mert valamelyik nap ezt kentem az arcomra villámmegoldásként, és csípett.
Megvettem tavasszal a tusfürdőjével együtt, mert szép az inci és jó az ár, rácuppantam, mivel nagyon érzékeny a bőröm az egész testemen. Eleinte azt hittem, én vagyok a hülye, mikor ilyen szép incijű dolgok mellett piros, száraz területek jelentek meg a felkaromon (valószínűnek tartom, hogy azt a tusfürdő okozta). Hogy javítsak ezen, elkezdtem használni ezt a testápolót, de a bőröm ugyanúgy feszült rövid idő elteltével, az ekcémám pedig elkezdett lassan belobbanni. Nem gyanakodtam rá rögtön, csak feltűnt, hogy nem használom szivesen, aztán visszaváltottam a klasszikus dove szappanra, és akkor tért vissza minden a normális kerékvágásba, amikor ezt a testápolót is "letettem".
Azóta a lábszáramra használom, nem sok sikerrel, mert a bőröm még a 35 fokban is képes "cserepesre" kiszáradni a használata mellett. Ki is tettem a kolis mosógépre, elviheti, akinek kell, én ezt többet nem kenem magamra.

Elizavecca Gold Cf-Nest 97% B-Jo Serum

Elizavecca Gold Cf-Nest 97% B-Jo Serum
2017. május 19.

Jókat olvastam róla a neten, meg használtam már fecskenyálas fátyolmaszkot is, aminek tetszett a hatása. Olcsó szérum cuki csomagolásban, elég hamar felkerült a kívánsálistámra. Néhány hétig használtam, aztán ráuntam.
Nem vártam tőle csodát, és milyen jól tettem. A csomagolása gyönyörű, de a pipetta nagyon rossz minőségű, csak egy kicsit lehet vele felvenni a termékből, ha az ember teljes erővel összenyomja, akkor is max félig lesz. Arclemosás és tonik után építettem be harmadik lépésként a reggeli rutinomba, utána jön egy hidratáló, majd fényvédő. Az én bőrömmel semmit nem csinált az ég világon (szerencsére nem is rontott rajta, nem jöttek ki mitesszerek, nem irritált, stb.) Annyit vártam tőle, hogy egy lehelletnyit egységesebbé és hidratáltabbá tegye a diplomastressztől megviselt arcbőröm, de nem tapasztaltam változást. El fogom használni a maradékot, de tuti nem veszem újra.

Babylove Reinigendes Waschgel

Babylove Reinigendes Waschgel
2017. március 17.

SLS mentes tusfürdőt kerestem, mert télen, amikor kiszárad a bőröm, elő szokott jönni az ekcémám a felkaromon. Drogériás tusfürdőktől rosszabbodott a helyzet, és az SLS-re gyanakodtam, mint potenciális bőrirritálóra.
Eleinte imádtam, végre nem húzódott-viszketett órákig a bőröm az egész testemen, pár hét használat után azonban arra lettem figyelmes, hogy ez is irritál. Egyszerűen bevörösödött és kiszáradt tőle egy-egy terület mindkét felkaromon, és elkezdett terjedni. Visszaváltottam az alap Dove szappanra, és a probléma megszűnt, szóval gondolom lehet valami összetevője, amit nem bírok. Szerencsére épp elfogyott, tuti nem veszem újra, de az illatmentes változatára kíváncsi lennék.
Egyébként hihetetlen, hogy alig lehet normális, mindenmentes tusfürdőt találni. A hiperszenzitív bőrre ajánlottak is csak úgy hemzsegnek az irritáló anyagoktól.