KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser

Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser
2017. december 8.

Másfél éve használtam az Etude House Baking powder Pore deep cleanser habzó lemosóját és imádtam, de egyrészt, ki szerettem volna próbálni valami újat, másrészt, azt olvastam, hogy lúgos a PH-ja, és ez hosszú távon nem jó a bőrnek.
Ez az Innisfree lemosó elég hasonlónak tűnt, megfelelő PH-val, ezért választottam. Ami az állagát illeti, kemény, fehér krém, amit nagyon nehéz kinyomni a tubusából. Enyhe, fura áfonya illata van, nekem annyira nem jön be, de egyáltalán nem zavaró. Kezdetben túl sokat nyomtam ki belőle, és idegesített, hogy sokáig tart lemosni, aztán rájöttem, hogy nagyon-nagyon kevés kell belőle, és ugyanolyan jól működik. Maradéktalanul leszed minden sminket az arcról, a szempillaspirált is, ezzel azonnal belopta magát a szívembe. Valószínűleg újraveszem majd.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2017. november 23.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem is tudom. Eddig a PC 2%-os liquidet és a COSRX BHA-ját használtam felváltva. Megszoktam, hogy a PC hagy egy réteget, ami 15-20 perc elteltével teljesen beszívódott, utána folytattam a rutint hidratálással a pihepuha bőrömön. A COSRX gyengébb, de jól hidratált, ugyanúgy használtam, mint a PC-t.
A Cheer Up állaga vízszerűbb, azonnal beszívódik, de egy perccel később már csontszáraz az arcom, és ez zavart. Az összetevőlistája kifogástalan, érzékeny bőrűeknek is tök jó, de engem valamiért szárít. Próbáltam úgy is, hogy rögtön hidratálok utána, és úgy is, hogy várok valamennyit a két lépés között, a csontszáraz bőrt viszont már nehezebb "visszahidratálni". Valamennyire éreztem a hatását sminkelés közben, de 2 hét alatt teljesen behisztizett tőle a fejem, kiszáradt, húzódott, minden baja volt, pedig tapasztalt hámlasztó vagyok, és eddig erősebb termékeket használtam.
Még kísérletezni fogok vele, de egyelőre úgy érzem, hogy újra kell rendelnem a PC-t, mert ez az a termék, amely már sokszor megmentette az életem, és ez a továbbiakban is így lenne. Jövök még vissza updatelni!

The Ordinary Serum Foundation

The Ordinary Serum Foundation
2017. november 23.

09. 12.
Elég megosztó termék, sok negatív kritikát olvastam róla külföldi blogokon is, így elég sokat vacilláltam, megvegyem-e, de itt, KM-en épp ráakadtam egy eladó 1.0N árnyalatra, és végül nem bírtam ki. A színnel szerencsém van, azon kevesek között vagyok, akik elsőre eltalálták, tökéletes; az 1.0N tényleg a MAC NC10-nek felel meg. A felvitelével sincs problémám, a szokásos nappali rutin + fényvédős primer után az ujjammal applikálom fel lehellet vékonyan, amennyire csak lehet. A primeremen nagyon szépen, egyenletesen terül, alapozással ilyen gyorsan még sosem végeztem. Rétegezni egyáltalán nem lehet, látványosabb bőrproblémáknál korrektorra van szükség - bár problémás bőrű embereknek ezt az alapozót én kicsit sem ajánlom. Felvitel után tök jól néz ki, nagyon könnyű viselet, nem maszkszerű, stb stb.
És akkor itt kezdődnek a bajok. A tartósságával nagy problémák vannak, ugyanis 1 óra alatt átzsírosodik, 2-3 óra után pedig csomósodik, összeáll az arcon, beleül a tág pórusokba, kiemeli a száraz foltokat, ha van pattiheg vagy akármi, összegyűlik rajta. 2-3 óra alatt az államról teljesen lekopik, a T vonalamról is eltűnik nagy része, és emellé olajos fényben úszik az egész arcom. Miután összecsomósodott, a púder már csak ront a helyzeten. Ha neadjisten még meg kell jelenni valahol, akkor az egyetlen megoldás az, ha micellás vattával letörölgetem a nagyját, és újraalapozok.
HA kicsit tartósabb lenne, imádnám, de ez így használhatatlan.

UP 11. 23.
Másfél hónapig a szekrényben csücsült, október végén gondoltam, teszek vele még egy próbát. Talán a hideg és a vele járó szárazabb bőr teszi, de azóta legjobb cimbik vagyunk. Cushion pufnival viszem fel szilikonos primerre lehellet vékonyan. Nem mászkál el, matt marad fél napig, és valamiért már nem ül bele a pórusaimba, szerintem a pufnis felvitel miatt. Jobban tetszik a bőrömön, mint a MAC vagy az EL, egyáltalán nem használtam őket azóta. Valószínűnek tartom, hogy az olaj az ellensége ennek az alapozónak, ahogy előttem is kommentelték.
Elég gyorsan fogy, ha valakinek van egy eladó 1.0N árnyalata eladó, ne legyen rest és írjon rám!

5 ÖSSZETEVŐ

Bis-Ethoxydiglycol Cyclohexane 1,4-Dicarboxylate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen