KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ansi

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2017. március 24.

Már a második üveggel használtam el belőle, bérelt helye van a fürdőszobámban :) Arca és hajra is szoktam használni. Esténként a még nedves arcomra szoktam kenni egy-két cseppet belőle, belemasszírozom majd irány az ágy. Nekem nem szívódik be azonnal, de ami reggel fogad az kárpótol érte. Nálam mintha megkétszerezné az alvással töltött órák számát, legalábbis ami az arcomat illeti :) Kipihent, bársonyos és puha lesz tőle a bőröm. Sajnos az én arcbőröm nagyon válogatós krémek terén, ez az egyetlen olyan dolog, ami azonnal megnyugtatja és sohasem irritálja, pattanásokat sem okozott nálam. A hajamra eleinte pakolásként használtam. 1 rész ricinus olaj 1 rész argán olaj, és vagy méz vagy extra szűz olivaolaj, hogy kenhetőbb legyen. Rengeteg babahajam nőtt és nagyon puhává varázsolta a hajam, tényleg látszik, hogy segít megkötni a vizet a hajban. Mostanában inkább a samponba cseppentek belőle, így gazdaságosabbnak találtam. :) de így is hatásos. Télen pedig a száraz kezemre megváltás.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2017. március 24.

Alig egy hete rendeltem meg az ára miatt egyelőre csak a mintát belőle. Az én arcbőröm kombinált, a T-vonalban zsíros a többi helyen pedig eléggé vízhiányos, főleg télen, nagyon ki tud száradni. Az első 2 napon reggel és este is használtam, de a második napon már kicsit csípett és piros is lett tőle az arcom, azóta csak esténként használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez az első próbálkozásom hámlasztókkal. Lekopogom, de azóta nem fénylik az arcom és az elhalt hámsejteknek nyoma sincs. Ha elfogytak a minták, biztosan meg fogom venni a nagy kiszerelést. :)