KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 59 vétel
Megnézem

p2 Techno Chrome Körömlakk

p2 Techno Chrome Körömlakk
2018. október 14.

Megtetszett a színe, a 130-ast vettem meg. Jó az ecsetke, jól terül, egy rétegben fed...............................és fél óra múlva lepattog :-( HA LEHETNE MÍNUSZ CSILLAGOT ADNÉK.

Aigner Cara Mia

Aigner Cara Mia
2018. szeptember 29.

Miután Bottega Veneta fun vagyok - és őt meg hozzá hasnooítják - hát szereztem belőle kis fújóst. Nem mondom, hogy nincs közöttük hasonlóság, de azért a két parfümöt nem lehet ám egy lapon említeni!!! A BV maga az olasz kifinomultság, elegáns, minőségi illat, ez meg egy kis olcsó koppintás számomra. Ráadásul míg BV egy édes, fás, fűszeres, egészen minimális maszkulin hatású (amivel hihetetlen szexi lesz), meleg csoda, ez rajtam is kicsit savanykás, pasi illattá változik. Biztos nem fogom megvenni.

Max Mara Le Parfum Max Mara

Max Mara Le Parfum Max Mara
2018. szeptember 23.

UPDATE: TOVÁBBRA IS AZ ILLAT :-)
Azóts sem jött olyan szerelem az életemben, aki letaszíthatta volna a trónjáról :-)

2014. április 12.
Az ILLAT :-) Szerelem volt első illatolásra - kb öt éve - és azóta sem lankad az érzelem :-) Amit az előzőekben írtak "illattársaim" az mind-mind igaz. Hála az égnek, nem lett belőle tucat illat. Az ismerőseim szerint, ez az illat ÉN vagyok :-) Néha már éjjelente felriadok, hogy mi lesz velem, ha már végképp nem lehet majd kapni????? Remélem még soká lesz:-) Ha lehetne, neki 15 pontot adnék.